Niezawodna platforma dla małych i dużych firm

Udostępnij teraz w social media:

G-Core Labs oferuje doskonałą usługę hostingową dla firm każdej wielkości, aby zasilać ich aplikacje i witryny.

Ta platforma jest nie tylko przystępna cenowo, ale także świetna pod względem wydajności, funkcjonalności, bezpieczeństwa i funkcji.

Przy dużej liczbie hostów dostępnych na rynku znalezienie usługi hostingowej po niższych kosztach, ale doskonałej jakości jest trudne.

Trudno będzie Ci zrozumieć, co będzie lepsze dla Twojego projektu, ponieważ każdy z nich będzie miał wyróżniające się funkcje i możliwości.

Aby ułatwić Ci zadanie, zapoznam się z G-Core Labs, aby pomóc Ci zdecydować, czy będzie to dobry wybór dla Twojego projektu.

Hosting G-Core Labs: co to jest?

Hosting G-Core Labs to doskonała usługa hostingowa o zasięgu globalnym, zwiększonym bezpieczeństwie i nienagannym funkcjom dla firm i sprzedawców.

Oferują serwery dedykowane i wirtualne w ponad 35 miastach, dostęp IPMA, serwery obsługujące dedykowany VLAN, obsługę BGP i wiele innych. Usługa hostingu integruje się również z hostingiem DNS G-Core Labs.

(Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej usłudze w chmurze, przeczytaj naszą recenzję chmury G-Core Labs.)

G-Core Labs ma siedzibę w Luksemburgu. Jest liderem w oferowaniu międzynarodowych usług brzegowych i usług w chmurze z najwyższej klasy wydajnością, funkcjonalnością i dostarczaniem treści. Co ciekawe, Księga Rekordów Guinnessa zawiera G-Core Labs ze względu na solidną infrastrukturę.

Klienci z każdej branży i firmy mogą korzystać z G-Core Labs, ponieważ zapewnia ona odpowiednie usługi, aby zaspokoić różnorodne potrzeby.

Laboratoria G-Core: Funkcje

Oto niektóre z funkcji G-Core Labs:

 • Superszybka sieć CDN: G-Core Labs zapewnia superszybką sieć CDN, która może przyspieszyć ładowanie stron internetowych i aplikacji hostowanych na tej platformie. Pomaga szybciej rozpowszechniać Twoje treści na całym świecie, niezależnie od Twojej lokalizacji. W ten sposób możesz mieć przewagę nad konkurencją.
 • Ochrona nowej generacji: G-Core Labs kładzie nacisk na bezpieczeństwo wszystkich Twoich wdrożeń, takich jak aplikacje lub strony internetowe, przed cyberatakami, takimi jak ataki DDoS i boty.
 • Systemy operacyjne: Niezależnie od tego, czy używasz systemu operacyjnego Linux, czy Windows, G-Core Labs jest odpowiedni dla Twojego przypadku użycia.
 • Panel sterowania: Otrzymasz łatwy w obsłudze panel sterowania – ISPManager6, który z łatwością obsłuży Twój serwer. Możesz również dość łatwo skonfigurować ustawienia, aby serwer był bardziej odpowiedni do użycia.
 • Lokalizacja centrum danych: G-Core Labs ma serwery zlokalizowane w różnych regionach i miastach na całym świecie, aby służyć globalnej publiczności. Obejmuje Afrykę, Australię, Azję, Kanadę, Europę, USA i Amerykę Łacińską.

Miasta, w których znajdują się serwery to Amsterdam, Ałmaty, Atlanta, Ashburn, Budapeszt, Bukareszt, Chicago, Frankfurt, Johannesburg, Hongkong, Stambuł, Kijów, Kiszyniów, Londyn, Luksemburg, Los Angeles, Madryt, Miami, Melbourne, Bombaj, Mediolan, Nowy Jork, Paryż, Seul, Santiago de Queretaro, Santa Clara, Singapur, Sydney, Sofia, São Paulo, Tokio, Tel Awiw i Warszawa.

Laboratoria G-Core: przypadki użycia

Niezależnie od tego, czy szukasz usługi hostingowej do obsługi witryny lub aplikacji, czy też do obsługi gier wideo online, możesz rozważyć G-Core Labs. Jest odpowiedni dla różnych osób i firm do ich potrzeb.

Niektóre przypadki użycia hostingu G-Core labs są następujące:

 • Hosting dla firm dla ich stron internetowych i aplikacji
 • Hosting sklepów internetowych, aby pomóc firmom e-commerce
 • Hosting gier dla osób, które uwielbiają grać w gry wideo online
 • Hosting dla osób szukających ochrony przed atakami DDoS w celu ochrony swoich aplikacji i witryn przed cyberatakami
 • Hosting stron docelowych dla firm, które chcą tworzyć i wdrażać wydajną i szybszą prędkość ładowania stron dla swoich stron docelowych
 • Hosting dla większych projektów dla firm, które zajmują się ogromnymi projektami i szukają hosta internetowego, który może zaspokoić ich rosnące potrzeby.
  13 najpopularniejszych urządzeń IoT do domu i pracy

Teraz, gdy mamy już pomysł na G-Core Labs, szybko zacznijmy przeglądać platformę hostingową, aby zdecydować, czy będzie to świetny wybór dla Twoich aplikacji i witryn.

Recenzja hostingu G-Core Labs: łatwość użytkowania

G-Core Labs może poprawić Twoje wrażenia z hostingu, ponieważ jest łatwy w użyciu dla wszystkich, niezależnie od ich umiejętności. Ponadto profesjonaliści z różnych branż mogą bez wysiłku korzystać z platformy do obsługi swoich aplikacji i stron internetowych.

Otrzymasz super wygodny panel sterowania – ISPManager6, który jest bogaty w funkcje i funkcjonalności, które pomogą Ci bezproblemowo zarządzać wszystkim. Jego cechy to:

 • Serwer WWW: Możesz skonfigurować i kontrolować swoje serwery Linux, w tym PHP, Nginx i Apache. Umożliwi również monitorowanie statystyk wykorzystania zasobów.
 • Serwery pocztowe: Zarządzaj swoimi skrzynkami pocztowymi i domenami pocztowymi za pomocą serwerów pocztowych. Możesz także skonfigurować aliasy i przekierowania, skonfigurować filtry spamu oraz używać SpamAssassin i DKIM.
 • CMS: Możesz zainstalować CMS, taki jak WordPress, Drupal, Joomla itp., aby bez wysiłku stworzyć swoją stronę i zarządzać nią.
 • Domeny: Skonfiguruj i zarządzaj swoimi domenami internetowymi oraz z łatwością przypisuj je do dowolnej witryny. Możesz także zainstalować swoje certyfikaty SSL za pomocą tego panelu sterowania.
 • Menedżer plików: ISPManager6 zawiera menedżera plików do zarządzania użytkownikami FTP i plikami, ustawiania uprawnień do katalogów i plików oraz określania katalogu domowego użytkownika.
 • Kopie zapasowe: Możesz skonfigurować automatyczne kopie zapasowe za pomocą modułu ISPtar i zaplanować tworzenie kopii zapasowych w różnych zewnętrznych systemach pamięci masowej, takich jak Amazon, Dropbox i inne.
 • Bezpieczeństwo: Zainstaluj zaporę sieciową i skonfiguruj swój certyfikat SSL, aby zabezpieczyć transfer danych.
 • Bazy danych: Twórz bazy danych i przechowuj je łatwo, zarządzaj limitami dostępu dla użytkowników i konfiguruj wersje MySQL dla witryn.
 • DNS: Możesz tworzyć różne strefy domen i edytować ich rekordy. Możesz także skonfigurować serwery nazw i zarządzać nimi poprzez integrację z DNSManager.

Funkcjonalność panelu sterowania można również zwiększyć za pomocą wtyczek. Jego wysoce intuicyjny interfejs umożliwia łatwe wykonywanie działań z konta hostingowego, od tworzenia skrzynki pocztowej po konfigurację PHP za pomocą GUI. Umożliwia także zarządzanie pulpitem nawigacyjnym, skryptami internetowymi, adresami IP i klastrami. Ponadto możesz łatwo zainstalować system operacyjny i serwery bez inwestowania dodatkowych pieniędzy.

Recenzja hostingu G-Core Labs: wydajność

Dzięki hostingowi G-Core Labs uzyskasz niesamowitą wydajność, szybkość i czasy odpowiedzi dla swoich witryn i aplikacji. Jedna z najsolidniejszych sieci brzegowych zasila platformę, czyniąc ją jeszcze silniejszą. Wykorzystuje również najnowsze technologie i narzędzia do przyspieszenia ogólnej szybkości ładowania strony. W ten sposób pomaga zwiększyć wygodę użytkowników bez względu na to, skąd uzyskują dostęp do Twoich witryn lub aplikacji.

Nie wspominając, że globalna infrastruktura G-Core Labs jest tak potężna, że ​​nawet Księga Rekordów Guinnessa umieściła ją na swojej liście. Największe światowe organizacje, takie jak Metro Cash & Carry, TEDx, Avast, rząd Luksemburga, RedFox Games itp., korzystają z infrastruktury chmurowej G-Core Labs.

Platforma wykorzystuje agregację kanałów, która pomaga zrównoważyć obciążenie serwera, czyni go odpornym na błędy i zwiększa przepustowość kanału. Ponadto serwery dedykowane mają własną dedykowaną lub publiczną sieć VLAN, która umożliwia serwerom internetowym łączenie się z oddzielną wirtualną siecią lokalną za pomocą drugiej karty interfejsu sieciowego. Zwiększa to bezpieczeństwo i zapewnia nieograniczone działanie serwera.

  Jak odblokować prezentacje programu PowerPoint tylko do odczytu

Wyeliminuj ograniczenie emisji pakietów i uruchom własne serwery DHCP. Spełni to również Twoje wymagania infrastrukturalne bez kłopotów z hałaśliwymi sąsiadami. Możesz także wdrożyć dowolne plany back-endowe lub front-endowe, nawet jeśli są one nietypowe.

Ponadto G-Core Labs oferuje użytkownikom nieograniczoną liczbę adresów IP. Zapewniają do 15 adresów IPv4 i IPv6 dla jednego dedykowanego serwera. W przypadku serwerów wirtualnych oferują do 10 adresów IPv4 i IPv6.

G-Core Labs integruje się z usługami w chmurze w celu zwiększenia wydajności, bezpieczeństwa, szybkości CDN i nie tylko. Otrzymasz gwarantowaną prędkość około 200 Mb/s bez ograniczeń ruchu.

Recenzja hostingu G-Core Labs: Bezpieczeństwo

Zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem rosną i dlatego wybierając dostawcę usług hostingowych, musisz sprawdzić, czy oferuje on dobre funkcje bezpieczeństwa, czy nie.

Dzięki G-Core Labs uzyskasz doskonałe zabezpieczenie przed cyberatakami, takimi jak boty, ataki DDoS i nie tylko. Oferują zaawansowaną ochronę przed atakami DDoS na poziomie transportu i sieci w celu ochrony serwerów i ich zasobów (L3, L4), a także poziomu aplikacji (L7).

Przechowują dane w swoich niezawodnych centrach danych Tier-III i Tier-IV przez czołowe globalne firmy zarządzające centrami danych, takie jak Equinix, Digital Reality itp. Ponadto opcja BGP umożliwia sprzedawcom i firmom ogłaszanie adresów IP na dedykowanych serwerach G-Core Labs .

Otrzymasz zapory sieciowe, które zabezpieczą Twoją sieć, dane i aplikacje, odfiltrowując szkodliwe czynniki w ruchu sieciowym przed infiltracją sieci i urządzeń. Przestrzegają również silnych standardów szyfrowania w celu zwiększenia ochrony.

Oprócz bezpieczeństwa G-Core Labs dba również o zgodność z przepisami organizacji takich jak RODO. Zapewni to, że zawsze zachowasz zgodność i dokładnie wykonasz audyty na czas. W ten sposób możesz wdrożyć prywatność danych swoich klientów i klientów oraz wyeliminować ryzyko kar ze strony organów regulacyjnych.

Recenzja hostingu G-Core Labs: Wsparcie

Problemy techniczne mogą pojawić się w dowolnym momencie lub możesz napotkać trudności ze zrozumieniem czegoś z twoim planem hostingowym serwera. W tej chwili będziesz potrzebować natychmiastowej pomocy w rozwiązaniu swoich problemów lub złagodzeniu trudności, zwłaszcza jeśli nie masz dużej wiedzy na temat technicznych aspektów serwera hostingowego.

Ponadto niektóre problemy mogą być ryzykowne i potrzebujesz szybkiego wsparcia, zanim luka może przekształcić się w naruszenie.

G-Core oferuje niesamowitą obsługę klienta 24/7, aby szybko rozwiązać Twoje problemy. Ich przedstawiciele wsparcia są kompetentni, profesjonalni, a jednocześnie przyjaźni, aby pomóc Ci, gdy tego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jest to trudność techniczna, czy nietechniczna, pomogą Ci w mgnieniu oka.

Możesz skontaktować się z nimi przez telefon, e-mail lub połączyć je za pomocą zgłoszenia do pomocy technicznej. Mogą poprowadzić Cię w zakresie integracji, monitorowania w czasie rzeczywistym i konserwacji infrastruktury. Możesz również skorzystać z ich bazy wiedzy, aby znaleźć odpowiedzi na często zadawane pytania. Przyda się również, gdy chcesz skonfigurować i zarządzać usługami w chmurze.

Recenzja hostingu G-Core Labs: ceny

Jeśli szukasz wysokiej jakości usługi hostingowej dla swoich aplikacji i witryn w przystępnej cenie, G-Core Labs to świetna opcja. Zachowują przejrzystość swojej polityki cenowej, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział, za co płacisz. Ponadto możesz dostosować ceny do potrzeb i konfiguracji zasobów serwera.

Aby obliczyć cenę, możesz wybrać najbliższą lokalizację centrum danych z listy rozwijanej, typ procesora wirtualnego, typ pamięci RAM, pojemność i typ pamięci dyskowej oraz typ systemu operacyjnego.

W przypadku serwerów wirtualnych ceny są następujące, jeśli pochodzisz z Chicago:

 • 3,70 USD miesięcznie za 1 vCPU, 20 GB pamięci, 512 MB pamięci RAM i system operacyjny Linux z nieograniczonym ruchem i szybkością połączenia sieciowego 200 Mb/s
 • 5,70 USD miesięcznie za 1 vCPU, 30 GB pamięci, 1 GB pamięci RAM i system operacyjny Linux z nieograniczonym ruchem i szybkością połączenia sieciowego 200 Mb/s
 • 10,30 USD miesięcznie za 2 vCPU, 50 GB pamięci, 2 GB pamięci RAM, system operacyjny Linux z nieograniczonym ruchem i szybkość połączenia sieciowego 200 Mb/s
 • 17,20 USD miesięcznie za 2 procesory wirtualne, 100 GB pamięci, 4 GB pamięci RAM, system operacyjny Linux z nieograniczonym ruchem i szybkość połączenia sieciowego 200 Mb/s
  Jak ustawić koligację procesów w systemie Linux

Zwiększa się to do 99 USD miesięcznie za 8 vCPU, 32 GB pamięci RAM, 600 GB pamięci masowej i system operacyjny Windows z nieograniczonym ruchem i szybkością połączenia sieciowego 200 Mb/s.

W przypadku hostingu serwera dedykowanego w Chicago będzie to kosztować:

 • 185 USD za 1 miesiąc. Będzie zawierał procesor E-2136, 64 GB RAM, dwa dyski 480 GB, przepustowość 1 Gb/s i ruch sieciowy 30 TB.
 • 254 USD za 1 miesiąc. Będzie zawierał procesor E-2288G, 64 GB RAM, dwa dyski 480 GB, przepustowość 1 Gb/s i ruch 30 TB.
 • 345 USD za 1 miesiąc, w tym 2 procesory Silver 4114, 64 GB RAM, dwa dyski 2000 GB, przepustowość 1 Gb/s i ruch 30 TB.
 • 460 USD za 1 miesiąc, w tym 2 procesory Silver 4214R, 128 GB RAM, dwa dyski 960 GB, przepustowość 1 Gb/s i ruch 30 TB.

W jaki sposób hosting G-Core Labs może pomóc firmom każdej wielkości?

Gdy szukasz usługi hostingowej, znajdziesz ich mnóstwo.

Ale dlaczego miałbyś wybrać G-Core Labs ponad inne?

Odpowiedzmy na to pytanie, przyglądając się niektórym zaletom korzystania z tej platformy.

Skalowalny

Będziesz potrzebować usługi hostingowej, która będzie się zwiększać wraz z rozwojem bez wchodzenia w drogę. G-Core Labs oferuje platformę hostingową, która wspiera rozwój Twojej aplikacji lub witryny. Oferują różne konfiguracje pamięci dyskowej, pamięci RAM i procesorów, aby sprostać rosnącym potrzebom.

Niedrogie

Znalezienie usługi, która oferuje doskonałą wydajność i funkcje, ale jest mniej kosztowna, samo w sobie jest wyzwaniem. Ale jeśli wybierzesz G-Core, otrzymasz potężny serwer, doskonałe wsparcie i funkcje w przystępnej cenie, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Ich serwery wirtualne zaczynają się już od 3,70 USD miesięcznie, a cała dobroć jest zawarta w planie i rozszerza się wraz ze wzrostem zasobów.

Wydajny

Szybkość i czas reakcji nigdy nie będą problemem, jeśli wybierzesz G-Core Labs. Wszystkie ich serwery są wyposażone w najnowszy sprzęt i wykorzystują innowacyjne technologie i narzędzia, aby Twoja podróż z hostingiem była piękną przejażdżką. Gwarantują prędkość około 200 Mb/s bez ograniczeń ruchu. Ich funkcje bezpieczeństwa są również zaawansowane, a także zgodne z przepisami, takimi jak RODO, aby chronić Cię przed atakami.

Globalna obecność

G-Core Labs ma prawdziwie globalną obecność, aby służyć użytkownikom z dowolnego miejsca. Mają centra danych w Azji, Afryce, Australii, Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. Dlatego możesz wybrać najbliższy, aby osiągnąć najniższe pingi oraz najwyższą prędkość i wydajność.

Wniosek: czy powinieneś rozważyć zakup hostingu G-Core Labs?

Możesz rozważyć zakup Hosting G-Core Labs jeśli szukasz dostawcy usług w przystępnej cenie, ale nie chcesz iść na kompromis w kwestii jakości. Od wydajności, łatwości obsługi i funkcji, po bezpieczeństwo, zgodność i skalowalność, G-Core Labs to doskonała usługa hostingowa, która zasila Twoje witryny i aplikacje.

x