Udostępnij teraz w social media:

Możesz sobie przypomnieć, kiedy Nokia została przejęta przez Microsoft, wiele rozczarowanych twarzy miało miejsce. Niektórzy z nich pracowali (nadal pracują) dla Nokii. Zespół, który nie został przejęty przez Microsoft, to grupa technologiczna Nokii. Pomogli Nokii w licznych aktualizacjach oprogramowania i sprzętu, ale do tej pory nie mieli nic do nazwania własnym. Zanim do tego dojdziemy, musimy przypomnieć, że istnieje mnóstwo programów uruchamiających dla Androida, Google’s Now, Buzz Launcher, Terrain Home i tak dalej. Zaskakujące jest to, że nazwa Nokia zapuściła się tak bezpośrednio na terytorium Androida. Technologie Nokia wypuściły Z Launcher dla Androida. Ma elementy ich niegdyś obiecującego, teraz 10-letniego telefonu 7710, ma elementy Maemo i Meego, ale zachowuje własną tożsamość

Przy pierwszym uruchomieniu program uruchamiający Z zawiera samouczek / opis wszystkiego, co możesz zrobić. Jak w przypadku wszystkich dobrych pomysłów, Z Launcher zapewnia prostotę. Tapeta pozostaje taka sama, jak ta, którą miałeś w domyślnym programie uruchamiającym (Google Now, w przypadku testowym) i zachowuje położenie ikony na pasku uruchamiania. Reszta jest inna, ale nie nachalna.

Sprawdź -   Najlepsza sieć VPN dla Estonii w 2020 r .: Dostęp do treści zablokowanych geograficznie

ZLauncher - SetupZLauncher - IntroZLauncher - Test 2

Program uruchamiający sprawdza historię połączeń i najczęściej używane aplikacje, aby wypełnić listę szybkiego uruchamiania. Najlepsze jest to, że program uruchamiający uczy się z czasem, aby wyświetlać coraz dokładniejszą listę szybkiego uruchamiania. Idzie o krok dalej i uczy się Twoich preferencji w zależności od pory dnia. To znaczy: Będziesz mieć inne szybkie uruchomienie w godzinach pracy i oddzielne w czasie wolnym.

Twoim odruchem będzie przesunięcie palcem po ekranie, aby zobaczyć, co jeszcze może zrobić, tylko po to, aby dowiedzieć się, że linia jest rysowana w miejscu, w którym przeciągnąłeś. W tym miejscu wyrzutnia Z wyszła z rezerwy. Możesz uzyskać dostęp do prawie każdej funkcji swojego telefonu, ręcznie wpisując alfabet aplikacji, kontaktu lub adresu e-mail, prawie wszystkiego.

Sprawdź -   Jak ustawić limit głośności dla Apple Music na iPhonie i iPadzie

ZLauncher - IkonyZLauncher - TestZlauncher - App

Na początku było to trochę zagmatwane z powodu długotrwałych nawyków związanych z przesuwaniem. Kiedy je pokonasz, zauważysz, że jest to naprawdę bardzo dobrze zrobione. Piszesz list, a program uruchamiający wyszukuje w telefonie wszystko, co pasuje, im więcej liter dodasz, tym bardziej szczegółowe staje się. To jak przewidywanie wyszukiwania Google.

Rozpoznawanie postaci było całkiem niezłe. Możesz napisać wiele liter za jednym razem lub możesz napisać list po literze, jeśli chcesz zawęzić wyszukiwanie. Naciśnięcie wstecz przeniesie Cię do oryginalnych opcji szybkiego uruchamiania i możesz wyszukiwać od nowa, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jeśli chcesz ręcznie przewijać aplikacje, po prostu naciśnij przycisk menu, a zostaniesz przeniesiony do alfabetycznej listy aplikacji systemu Windows Phone.

Sprawdź -   Najlepsza sieć VPN dla Firestick, Fire TV i Prime TV w 2020 roku

Screenshot_2014-06-20-10-52-39Zlauncher - Clash

To zdecydowanie świeże podejście do wyrzutni. Idea, że ​​program uruchamiający uczy się od Ciebie, umożliwiając szybki dostęp za pomocą jednego gestu, jest niesamowita. Na początku wydaje się to nieefektywne, ale kiedy już pokonasz początkowy garb, możesz docenić pomysł, jak wyjątkowy jest. Jesteśmy teraz bardzo zainteresowani tym, co jeszcze zaplanowała firma Nokia Technologies. Osobiście podoba mi się to podejście nieprofesjonalne w telefonach z systemem Windows, które przyjmują, mają kilka naprawdę dobrych pomysłów. Z Launcher jest nadal w fazie beta, nie jest jeszcze udoskonalony (np .: spróbuj napisać razem C i L), ale mówi się, że jest na dobrej drodze do ukończenia.

Pobierz Z Launcher (Wymagana rejestracja w Google+)