Notegraphy to aplikacja do typografii podobna do Instagrama

Słaba typografia niszczy wspaniały projekt; nie ma znaczenia, czy jesteś amatorskim projektantem stron internetowych, czy doświadczonym projektantem, właściwy wybór typografii odgrywa zasadniczą część Twojego projektu. Od tak dawna widzieliśmy aplikacje takie jak Instragram samodzielnie zmieniające nasze zwykłe obrazy w wizualne arcydzieła. Ale nigdy nie widzieliśmy, aby aplikacja robiła to samo z naszymi ulubionymi typami czcionek. Cóż, oczywiście nie dopóki nie wystawimy Notegraphy na próbę. To nowa aplikacja na Androida, która ma na celu nadanie znaczenia fragmentom tekstu, zabawę z typowymi twarzami, które kochasz, i tworzenie z nich artystycznych przykładów, które możesz z dumą udostępniać znajomym. Zawiera mnóstwo wspaniałych funkcji i interfejs, który działa za każdym razem.

Notegraphy_Profile

Notegraphy obnosi się z minimalnym interfejsem; jest prosty, przyjazny dla użytkownika i wolny od wszelkich uciążliwych elementów. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić po uruchomieniu, jest zarejestrowanie się w usłudze za pośrednictwem Facebooka, Twittera lub poczty e-mail. Po zakończeniu możesz od razu rozpocząć tworzenie notatek w stylu Instagram. Oto jak.

Po pierwsze, musisz dotknąć ikony pióra w prawym górnym rogu ekranu, a następnie zanotować ulubiony cytat, frazę lub dowolny inny fragment tekstu, który chcesz przekonwertować. Notegraphy umożliwia następnie stosowanie wielu różnych szablonów do notatek, nazywanych stylami. Każdy z szablonów znajduje się na dole, a wszystkie oferują trzy warianty kolorów, między którymi można przełączać się, dotykając dowolnego małego kółka. Niektóre projekty, takie jak Candy, Haiku, Vinyl i Swords, są naprawdę dobre, chociaż twoje preferencje mogą się różnić.

Notegraphy_Type Notegraphy_Style Notegraphy_Style 2

Po utworzeniu notatki i zastosowaniu żądanego stylu, dotknij Opublikuj w prawym górnym rogu, aby przesłać go do swojego profilu. Aplikacja umożliwia również nadanie notatce tytułu, a także przypisanie tagów, aby ułatwić innym wyszukiwanie notatki.

Kolejnym świetnym aspektem Notegraphy jest sekcja Eksploruj (dostępna z szuflady nawigacji), która umożliwia przeglądanie tysięcy pięknie sformatowanych układów utworzonych przez innych użytkowników Notegrahpy. Ekran Eksploruj zawiera różne niestandardowe style, podzielone na różne zakładki podrzędne, w tym Najnowsze, Inspiracje, Śmiech i Historia.

Notegraphy_Publisjh Notegraphy_Sidebar Notegraphy_Explore

Użytkownicy mogą wyświetlić podgląd stylu na pełnym ekranie, dotykając go. Podczas podglądu Notegraphy umożliwia udostępnianie projektu innym aplikacjom, wysyłanie podziękowań lub natychmiastowe śledzenie twórcy projektu.

Notegraphy_View Notegraphy_Thanks

Podsumowując, świetna aplikacja, która zmienia Twój ulubiony fragment tekstu w piękną grafikę. Aplikacja jest również dostępna na iOS i przez Internet, które oferują podobne funkcje i funkcje dostępne w wersji na Androida. Aplikacja ma również wersję internetową, do której można uzyskać dostęp z przeglądarki internetowej na komputerze. Możesz go pobrać bezpłatnie, korzystając z poniższego łącza.

Zainstaluj Notegraphy ze Sklepu Play

Zainstaluj Notegraphy z App Store

Odwiedź Notegraphy

x