Nowe funkcje OpenAI i Google Duet AI do bezproblemowych działań

Witajcie Geekowie! 🙋Mamy dla Was dzisiaj następujące aktualizacje! 📣

OpenAI wprowadza wtyczki i dostęp do przeglądania sieci dla użytkowników ChatGPT Plus

Zgodnie z najnowszymi aktualizacjami OpenAI, użytkownicy ChatGPT Plus wkrótce uzyskają dostęp do Internetu i wsparcie dla ponad 70 wtyczek innych firm, co pozwoli im szybko i wygodnie przeglądać sieć i uzyskiwać dostęp do zasobów online, z korzyścią dla naukowców, autorów i osób poszukujących informacji.

Aby zintegrować wtyczki innych firm:

  • Odwiedź https://chat.openai.com/
  • Wybierz wtyczki z przełącznika modeli.
  • Uzyskaj dostęp do listy rozwijanej Wtyczki.
  • Wybierz Sklep z wtyczkami, aby zainstalować i aktywować żądane wtyczki.

Aby włączyć funkcje beta, przejdź do „Profilu i ustawień” i wybierz „Funkcje beta”. Nowa wersja beta ChatGPT obejmuje przeglądanie stron internetowych i funkcje wtyczek. Teraz ChatGPT może przeglądać Internet i korzystać z wtyczek innych firm, aby odpowiadać na najnowsze tematy i pytania związane z wydarzeniami.

Oczekuje się, że OpenAI wprowadzi te nowe funkcje w ChatGPT Plus w nadchodzącym tygodniu. Aktualizacja ma zadowolić użytkowników i przyciągnąć ich do platformy.

„ChatGPT Plus przechodzi z wersji alfa do wersji beta, odzwierciedlając znaczny postęp w rozwoju zespołu OpenAI”.

Google I/O wprowadza Duet AI do bezproblemowego tworzenia wiadomości e-mail i dokumentów

Duet AI od Google oferuje różnorodne technologie generatywnej sztucznej inteligencji dla aplikacji zwiększających produktywność. Duet AI dla Gmaila i Dokumentów tworzy e-maile i dokumenty tekstowe na podstawie krótkich monitów tekstowych. Pomoc w pisaniu, generowanie obrazów i automatyczne generowanie podsumowań spotkań to tylko kilka przykładów.

W ramach ulepszenia Inteligentnego tworzenia wiadomości firma Google wprowadziła nową funkcję „Pomóż mi pisać” w mobilnym Gmailu. Użytkownicy mogą polegać na Google w zakresie tworzenia e-maili lub dokumentów w edytorze tekstu, dostarczając instrukcje tekstowe. – Sundar Pichai zademonstrował funkcję „Pomóż mi pisać”, która generuje proste i rozbudowane odpowiedzi na wiadomości dotyczące obsługi klienta.

Na podstawie sugestii monity tekstowe mogą generować arkusze kalkulacyjne w Arkuszach Google i grafiki w Prezentacjach Google.

Te funkcje podkreślają możliwości generatywnej sztucznej inteligencji, która wprowadza kreatywny komponent do uczenia maszynowego.

Firma Microsoft zastosowała podobne podejście w przypadku usługi Microsoft 365 Copilot, swojego narzędzia zwiększającego produktywność opartego na sztucznej inteligencji.

Zainteresowani użytkownicy muszą zarejestrować się w Workspace Labs i dołączyć do listy oczekujących, aby móc korzystać z tych nowych funkcji.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, sprawdź kategorię Najnowsze technologie.

x