Udostępnij teraz w social media:

Brazylijczycy podróżujący za granicę lub miłośnicy języka portugalskiego mogą uzyskać dostęp do Netflix Brazil za pomocą VPN, ale tylko z odpowiednim dostawcą i know-how. W dzisiejszym artykule pomożemy Ci w obu tych rzeczach, przeglądając najlepsze sieci VPN, które działają w celu odblokowania Netflix i pokazujemy, jak używać ich do fałszowania brazylijskiego adresu IP.

Gdy chcesz oglądać Netflix, frustracja może być ograniczona, ponieważ dostępne są ograniczone opcje treści. Mimo że Netflix oferuje wiele świetnych treści dla fanów kultury brazylijskiej 3% (wysoko ceniona seria thrillerów) lub Mechanizm (dramat o korupcji w brazylijskiej polityce) nie wszystkie treści są dostępne dla wszystkich widzów. Jeśli mieszkasz poza Brazylią, są programy i filmy, do których po prostu nie będziesz mieć dostępu, nawet jako płatny klient Netflix.

Na szczęście istnieje sposób na odblokowanie serwisu Netflix Brazil i obejrzenie jego zawartości, nawet jeśli mieszkasz w innym kraju. Możesz korzystać z dowolnego konta Netflix, potrzebujesz tylko usługi VPN. Stamtąd będziesz mógł oglądać treści Netflix z całego świata. Ale uważaj, ponieważ nie każda VPN działa z Netflix. W tym artykule podzielimy się naszymi zaleceniami dotyczącymi najlepsza sieć VPN dla Netflix Brazil.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak znaleźć właściwą sieć VPN

Aby wybrać VPN zalecaną do odblokowania Netflix Brazil, szukamy dostawców spełniających następujące kluczowe czynniki dla użytkowników Netflix:

 1. VPN współpracujący z Netflix. Jak wyjaśniliśmy, nie wszystkie sieci VPN działają z Netflix. W rzeczywistości większość z nich tego nie robi. Szukaliśmy kilku, które działały niezawodnie z Netflix, aby umożliwić Ci oglądanie treści z Netflix US i innych.
 2. Wiele dostępnych serwerów. Po nawiązaniu połączenia z siecią VPN nastąpi połączenie z jednym z serwerów udostępnionych przez dostawcę. Pomaga mieć wiele serwerów do wyboru, dzięki czemu możesz znaleźć taki, który będzie dla ciebie odpowiedni. Pomaga także mieć serwery w wielu różnych krajach, takich jak USA, dzięki czemu można oglądać treści z dowolnego kraju.
 3. Szybkie prędkości połączenia. Niektóre sieci VPN mają wolne połączenia, co oznacza, że ​​musisz pogodzić się z buforowaniem lub wolnym czasem ładowania, jeśli chcesz oglądać filmy. Jest to uciążliwe, dlatego szukaliśmy sieci VPN, które mają szybkie połączenia, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie wideo w wysokiej rozdzielczości bez buforowania.
 4. Wysoki standard bezpieczeństwa. Oprócz dostępu do Netflix z innych krajów, VPN poprawi również Twoje cyfrowe bezpieczeństwo, takie jak zapewnienie bezpieczeństwa w publicznej sieci Wi-Fi i ochrona podczas pobierania. Potrzebne funkcje zabezpieczeń to silne 256-bitowe szyfrowanie w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych oraz polityka braku rejestrowania w celu ochrony prywatności.
 5. Oprogramowanie dla wielu różnych urządzeń. Dzięki subskrypcji VPN możesz chronić wszystkie urządzenia jednocześnie, o ile dostępne jest oprogramowanie dla twojego systemu operacyjnego. Pomaga więc mieć VPN, który zapewnia oprogramowanie dla wielu różnych platform.

Najlepsze sieci VPN, które działają w celu odblokowania serwisu Netflix

Kiedy spojrzeliśmy na wszystkie powyższe czynniki, znaleźliśmy następujące sieci VPN, które najlepiej nadają się do odblokowania Netflix Brazil:

Sprawdź -   Jak oglądać interaktywne treści Netflix na Windows 10 i Mac

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN to bardzo popularna sieć VPN wśród użytkowników Netflix ze względu na jej niezawodność i szybkie połączenia. W naszych testach stwierdziliśmy, że jest to najlepszy ogólny sposób na odblokowanie Netflix, a wiele serwerów, z którymi się łączysz, pozwoli ci uzyskać dostęp do usługi bez żadnych problemów. Jeśli serwer, z którym jesteś połączony, nie działa z Netflix, zawsze możesz po prostu połączyć się z innym serwerem lub możesz skontaktować się z pomocą techniczną, która doradzi, na którym serwerze użyć. Na ich stronie internetowej znajduje się przewodnik dotyczący korzystania z ExpressVPN dla Netflix. Możesz także skontaktować się z zespołem obsługi klienta, aby uzyskać pomoc w rozwiązywaniu problemów z połączeniem lub użytkowaniem.

ExpressVPN oferuje również wyjątkowe bezpieczeństwo, takie jak 256-bitowe szyfrowanie i zasady braku rejestrowania podczas używania. Połączenia są super szybkie, idealne do strumieniowego przesyłania wideo nawet w jakości HD! Liczba serwerów, z którymi można się połączyć, jest dość duża i liczy ponad 3000 serwerów w 160 różnych lokalizacjach w 94 krajach, w tym w Brazylii. Oprogramowanie jest dostępne dla systemów Windows, Mac OS, Android, iOS i Linux, a także różnych konsol do gier i telewizorów smart.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy
 • Odblokowywanie Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime
 • Ponad 3000 super szybkich serwerów
 • Nie znaleziono wycieków DNS / IP
 • Nie prowadzi dzienników danych osobowych
 • 24/7 czat na żywo.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN to świetny wybór dla użytkowników Netflix, którzy oczekują najwyższego poziomu bezpieczeństwa, a także możliwości odblokowania stron internetowych. Z tej usługi można uzyskać dostęp do treści Netflix z kilku krajów. Istnieje także lista serwerów, z którymi należy się połączyć, aby uzyskać dostęp do Netflix. Jeśli w dowolnym momencie masz trudności z odblokowaniem Netflix na co najmniej jednym serwerze, skontaktuj się z ich pomocnym działem obsługi klienta lub po prostu daj im trochę czasu na obejście problemu blokowania VPN przez Netflix.

Połączenia są wystarczająco szybkie do przesyłania strumieniowego, a interfejs mapy oprogramowania ułatwia wybranie odpowiedniego serwera. Ale prawdziwą zaletą NordVPN jest oferowane bezpieczeństwo. Oczywiście istnieją podstawowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak silne 256-bitowe szyfrowanie i zasada braku rejestrowania. Ale istnieją również opcje, aby uzyskać jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa, na przykład podwójna sieć VPN, w której dane są wysyłane do dwóch różnych serwerów i są szyfrowane dwukrotnie, lub anty DDoS, który chroni cię przed złośliwymi atakami DDoS.

Ogromna sieć serwerów NordVPN ma ponad 5400 serwerów w 59 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, a oprogramowanie można zainstalować w systemach Windows, Mac OS, Linux, iOS, Chrome OS, Android i Windows Phone. Dostępne są również rozszerzenia do przeglądarek Chrome i Firefox.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy
 • OFERTA SPECJALNA: plan 3-letni (75% zniżki – link poniżej)
 • Ponad 5400 serwerów w 61 krajach
 • Do 6 jednoczesnych połączeń
 • Brak dzienników i szyfrowanych połączeń dla całkowitej prywatności
 • Polityka gwarancji zwrotu pieniędzy (30 dni).
Cons
 • Nie można określić miasta ani prowincji w aplikacji.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

CyberGhost to idealny wybór dla użytkowników, którzy chcą prostej w użyciu sieci VPN, która pozwoli im odblokować Netflix bez wiedzy technicznej. Musisz tylko otworzyć oprogramowanie i zobaczysz wiele opcji, w tym Odblokuj przesyłanie strumieniowe. Po wybraniu opcji połączenie i serwer zostaną automatycznie skonfigurowane, aby zapewnić najlepszą jakość. Jeśli chcesz korzystać z Netflix, po prostu przejdź do Odblokuj przesyłanie strumieniowe, a następnie wybierz Netflix z menu rozwijanego. Teraz, gdy przejdziesz na stronę Netflix, będziesz mieć dostęp do wszystkich treści Netflix, które chcesz.

Sprawdź -   Ile osób może jednocześnie korzystać z serwisu Netflix?

Oprócz łatwości użytkowania, CyberGhost oferuje dobre bezpieczeństwo dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu i zasadom braku rejestrowania, a połączenia są szybkie i odpowiednie do przesyłania strumieniowego. Istnieje wiele serwerów do wyboru z siecią obejmującą 5900 serwerów w 90 krajach. Oprogramowanie jest dostępne dla systemów iOS, Android, Windows i Mac OS.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy
 • NISKA CENA: 6 DODATKOWYCH miesięcy bezpłatnie (79% zniżki – link poniżej)
 • Torrentowanie dozwolone
 • Znajduje się w Rumunii (na 14 oczu)
 • Brak zasad logów
 • Wsparcie 24/7 na żywo.
Cons
 • Nie działa dobrze w Chinach.

4. PureVPN

purevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_244_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

PureVPN to usługa, która oferuje nie tylko VPN, ale także wiele innych funkcji bezpieczeństwa. Podstawowe fakty VPN są takie, że współpracuje z Netflix zgodnie ze stroną internetową firmy, a nawet trzymają cię za rękę, aby działał z przydatnymi przewodnikami. Jeśli to wszystko się nie powiedzie, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta, aby uzyskać dalszą pomoc w wyborze odpowiedniego serwera (którego jest ponad 2000 w ponad 140 krajach) i ustawień. Silne 256-bitowe szyfrowanie i brak zasad rejestrowania zawartości dopełniają funkcje VPN.

Oprócz tej sieci VPN subskrypcja PureVPN zapewnia dostęp do różnych funkcji bezpieczeństwa, takich jak ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i ochroną przed wirusami, filtr antyspamowy dla skrzynki odbiorczej poczty e-mail, ochrona przed atakami DDoS, filtrowanie aplikacji, przełącznik zabijania, dedykowany adres IP, i zapora NAT. To sprawia, że ​​jest to świetny wybór dla użytkowników, którzy chcą kompleksowej obsługi w celu poprawy bezpieczeństwa cyfrowego. Oprogramowanie jest dostępne dla urządzeń z systemem Windows, Mac OS, Android, iOS i Android TV, a także dostępne są rozszerzenia przeglądarki dla przeglądarek Chrome i Firefox.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

Dlaczego VPN pomaga użytkownikom Netflix

Po otrzymaniu subskrypcji Netflix płacisz za dostęp do ich katalogu filmów i programów telewizyjnych, które możesz przesyłać strumieniowo w dowolnym momencie. Istnieją jednak ograniczenia tego. Ponieważ Netflix musi płacić za prawa do strumieniowego przesyłania określonego fragmentu treści w każdym innym kraju, mogą istnieć regionalne odmiany tego, co jest dostępne. Na przykład Netflix mógł kupić prawa do strumieniowego przesyłania określonego filmu w Brazylii, ale nie był w stanie lub nie chciał płacić za prawa do strumieniowego przesyłania tego filmu w innych krajach. W takim przypadku film jest dostępny dla klientów Netflix Brazil, ale nie dla klientów Netflix w innych krajach.

Jeśli chcesz oglądać treści z Netflix Brazil z innego kraju, musisz skorzystać z usługi VPN, aby odblokować witrynę Netflix.

Jak działa VPN, aby odblokować zawartość

Gdy korzystasz z VPN, zaczynasz od zainstalowania oprogramowania na urządzeniu, którego będziesz używać do oglądania Netflix (może to być Twój telefon, tablet lub komputer). Następnie używasz oprogramowania do łączenia się z jednym z serwerów udostępnianych przez dostawcę VPN. Po nawiązaniu połączenia z serwerem wszystkie dane wysyłane przez urządzenie przez Internet zostaną zaszyfrowane przed opuszczeniem urządzenia, a następnie wysłane na serwer, na którym są odszyfrowane. Odszyfrowane dane są następnie wysyłane do pierwotnego miejsca docelowego.

Sprawdź -   Jak oglądać szybkie i wściekłe filmy na Netflix z dowolnego miejsca?

Oznacza to, że podczas korzystania z VPN możesz normalnie przeglądać Internet – ale wszystkie twoje dane będą kierowane przez wybrany serwer. Jeśli więc połączysz się z serwerem w innym kraju, na przykład w USA, ruch internetowy będzie pochodził ze Stanów Zjednoczonych. Gdy odwiedzasz witrynę, witryna zobaczy Cię tak, jakbyś odwiedzał Stany Zjednoczone i poda Ci amerykańską wersję ich treści.

Oznacza to, że możesz połączyć się z serwerem w Brazylii, a następnie przejść do netflix.com, a będziesz mieć dostęp do brazylijskiej wersji witryny – wraz z możliwością przesyłania strumieniowego całej zawartości wideo, która jest zwykle dostępna tylko w Brazylia.

Dlaczego nie wszystkie sieci VPN współpracują z Netflix

Kiedyś można było używać dowolnego VPN do oglądania Netflix bez żadnych problemów. Jednak w ostatnich latach Netflix zaczął tłumić wykorzystanie VPN. Ponieważ nie mają prawa do strumieniowego przesyłania wszystkich swoich treści w każdym kraju, właściciele praw autorskich są pod presją, aby powstrzymać użytkowników przed przesyłaniem treści z innych regionów. Aby to osiągnąć, próbowali zablokować ludziom korzystanie z VPN w ich usługach.

To blokowanie VPN jest realizowane przy użyciu różnych złożonych metod, takich jak blokowanie połączeń przychodzących z zakresów adresów IP, o których wiadomo, że są używane przez VPN, oraz blokowanie połączeń przychodzących, gdy wielu użytkowników ma ten sam adres IP. Oba te przypadki sugerują użycie VPN, więc połączenie zostanie odrzucone. Oznacza to, że podczas korzystania z VPN i odwiedzania witryny Netflix zobaczysz błąd podczas próby strumieniowego przesyłania wideo.

POWIĄZANE CZYTANIE: Jak uzyskać unikalny adres IP za pomocą VPN

Dobra wiadomość jest taka, że ​​nadal istnieją pewne sieci VPN, które współpracują z Netflix. Niektórzy konkretni dostawcy VPN używali zaciemnionych serwerów lub innych sprytnych sztuczek, aby zapewnić, że ich połączenia mogą być używane z Netflix. Aby pomóc Ci znaleźć VPN, który będzie działał w celu odblokowania Netflix Brazil, wymieniliśmy powyżej najlepszych dostawców VPN, którzy zostali potwierdzeni do współpracy z Netflix.

Ważna uwaga: Pomimo najlepszych starań najlepszych dostawców VPN, ostatecznie nie ma gwarancji, że będziesz mieć dostęp do Netflix Brazylia, USA, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii lub jakiejkolwiek innej usługi w danym momencie. To dlatego, że Netflix jest zarówno przebiegły, jak i pracowity w swoich atakach VPN. W przypadku zakłócenia normalnej możliwości oglądania zagranicznego serwisu Netflix powinieneś skontaktować się z obsługą klienta swojego dostawcy lub po prostu poczekać, aż VPN dostosuje się do nowych prób blokowania. Każde nasze zalecenie opiera się na ich doświadczeniu w podejmowaniu starań, aby naprawić sytuację w odpowiednim czasie.

Wniosek

Netflix to świetna usługa, ale katalog filmów i programów telewizyjnych, które można przesyłać strumieniowo, jest ograniczony w zależności od lokalizacji. Użytkownicy spoza Brazylii mogą być sfrustrowani, gdy są treści, które chcą oglądać, ale nie są dostępne w ich regionie. Na szczęście możesz użyć VPN, aby odblokować Netflix i oglądać treści z Netflix Brazil i innych lokalizacji. Wypróbuj jedną z sieci VPN, które zarekomendowaliśmy, aby obejrzeć żądaną treść.

Czy oglądasz treści z Netflix Brazil? Jakich metod używasz do odblokowania treści w serwisie Netflix? Daj nam znać o swoich doświadczeniach w komentarzach poniżej.