Odblokuj Netflix Japan i oglądaj japońskie filmy i programy telewizyjne z dowolnego miejsca

Japońscy emigranci, fani anime i wszyscy, którzy chcą mieć dostęp do największej biblioteki strumieniowej na świecie, będą musieli użyć VPN, aby odblokować Netflix Japan. Ale którego dostawcę wybierzesz i jak właściwie masz zamiar uzyskać japoński adres IP i ominąć błąd serwera proxy Netflix? Wszystko to opisujemy w dzisiejszym przewodniku, więc czytaj dalej.

Netflix jest coraz bardziej popularny i wiele osób używa go zamiast staromodnego telewizora do oglądania filmów i programów telewizyjnych na swoich komputerach. Dzięki ponad 6000 unikalnych tytułów Japonia ma największą bibliotekę Netflix na świecie (tak, nawet większą niż Netflix US). Ten wybór obejmuje mnóstwo anime, które nie są dostępne w innych witrynach Netflix na całym świecie. Jako tylko kilka przykładów, niektóre serie anime dostępne do streamowania na Netflix Japan to Violet Evergarden (którą można oglądać z napisami w języku koreańskim, chińskim, angielskim i portugalskim), The Garden of Words, Tokyo Ghoul, Blame, Full Metal Bractwo alchemików, Gunslinger Girls i Kill la Kill. Możesz także oglądać klasyczne animacje, takie jak film Ghost in the Shell, Cowboy Bebop, Card Captor Sakura i Dragonball. Ale co zrobić, jeśli jesteś miłośnikiem anime lub po prostu kochasz japońskie kino, ale nie mieszkasz na wsi?

Jeśli jesteś użytkownikiem serwisu Netflix, który chce mieć możliwość oglądania japońskich filmów i programów telewizyjnych (a także innych treści z innego miejsca na świecie), potrzebujesz sieci VPN. Dzięki wirtualnej sieci prywatnej możesz odblokować i uzyskać dostęp do japońskiej usługi Netflix z dowolnego miejsca na świecie, zapewniając dostęp do mnóstwa treści, które nie są dostępne w Twoim regionie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej i zapoznać się z naszymi zaleceniami dotyczącymi najlepsza sieć VPN dla Netflix Japan.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego niektóre treści są dostępne tylko w serwisie Netflix Japan

Jak to się dzieje, że Netflix może wyświetlać niektóre treści w Japonii, ale nie gdzie indziej? Odpowiedzią jest ograniczenie praw autorskich. Gdy usługa taka jak Netflix chce mieć możliwość przesyłania strumieniowego określonego filmu lub programu telewizyjnego, musi zapłacić posiadaczowi praw autorskich za prawa do jego wyświetlania. Jednak prawa należy zakupić osobno dla każdego kraju. Można więc kupić prawa do strumieniowego przesyłania filmu w Japonii, ale prawa do strumieniowego przesyłania tego samego filmu w Stanach Zjednoczonych trzeba byłoby kupić osobno.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: Co to są geoblokady i jak je pokonujesz?

Oznacza to, że Netflix nie płaci za prawa do wszystkich swoich filmów i programów telewizyjnych we wszystkich krajach. To kwestia zwrotu z inwestycji; po co płacić za transmisje w krajach, w których anime nie jest popularne? To, co ma sens biznesowy, może pozostawić zagranicznych fanów japońskiej rozrywki w ciemności, ale na szczęście istnieje realne rozwiązanie.

Korzystanie z VPN do odblokowania Netflix z Japonii

Pomimo ograniczeń wynikających z praw autorskich dobrą wiadomością dla użytkowników Netflix jest to, że w rzeczywistości można oglądać filmy i programy telewizyjne z innych krajów za pomocą wirtualnej sieci prywatnej. VPN działa poprzez zainstalowanie oprogramowania na urządzeniu, z którego korzystasz, aby uzyskać dostęp do serwisu Netflix, które szyfruje wszystkie dane przesyłane przez Twoje urządzenie przez Internet. Te zaszyfrowane dane są następnie przekazywane na serwer prowadzony przez firmę VPN, gdzie są odszyfrowywane i wysyłane do pierwotnej lokalizacji.

Zaletą tego procesu szyfrowania i proxy jest nie tylko poprawa bezpieczeństwa i prywatności online, ale także możliwość obejścia regionalnych ograniczeń. Gdy łączysz się z serwerem VPN, Twoje dane wydają się pochodzić z lokalizacji serwera, a nie z rzeczywistej lokalizacji. Otrzymasz adres IP odpowiadający krajowi serwera, a nie prawdziwy adres IP. Oznacza to, że jeśli mieszkasz w USA, a następnie łączysz się z serwerem w Japonii, zostanie Ci przypisany japoński adres IP. Następnie, kiedy odwiedzasz japońską witrynę Netflix, witryna pomyśli, że pochodzisz z Japonii, a zatem umożliwi Ci dostęp do wszystkich treści Netflix Japan, nawet jeśli faktycznie mieszkasz w USA.

Jedynym problemem związanym z tym procesem jest to, że Netflix zaczął używać oprogramowania blokującego VPN, aby uniemożliwić użytkownikom korzystanie z VPN w swojej witrynie. To oprogramowanie blokujące VPN wykrywa, czy sieć VPN jest używana na podstawie kryteriów, takich jak to, czy wielu użytkowników uzyskuje dostęp do witryny z tego samego adresu IP lub czy Twój adres IP należy do zakresu, o którym wiadomo, że jest używany przez usługi VPN. Jeśli oprogramowanie wykryje użycie VPN, połączenie zostanie odrzucone i nie będzie można przesyłać strumieniowo filmów z serwisu Netflix; zamiast tego otrzymasz przerażający błąd serwera proxy Netflix.

Dlatego większość sieci VPN nie współpracuje już z Netflix. Jednak dobrą wiadomością jest to, że nadal istnieją sieci VPN, które współpracują z Netflix i zidentyfikowaliśmy konkretnych dostawców, których użytkownicy mogą użyć do odblokowania usługi.

Uwaga redaktora: trwa walka o blokowanie i odblokowywanie między Netflix i VPN. Wszystkie nasze zalecenia są szlachetną próbą pozostania w czołówce, ale nieuniknione jest, że będą chwile, kiedy Netflix zwycięży i ​​zablokuje nawet najlepsze VPN. W takich przypadkach zalecamy wypróbowanie różnych serwerów poza tymi, które wcześniej sprawdzono. Poza tym najlepszym antidotum na problem jest zapewnienie dostawcom VPN czasu na dostosowanie się, który może trwać od kilku godzin do kilku tygodni. Niefortunne, ale to cena, jaką płacisz za nieograniczoną zawartość globalną. Weźmiemy to.

Jak wybrać świetną sieć VPN, aby odblokować Netflix Japan

Aby znaleźć najlepszego dostawcę VPN do swoich potrzeb, aby odblokować Netflix Japan, wzięliśmy pod uwagę następujące czynniki:

VPN współpracujący z Netflix. Ponieważ nie każdy dostawca VPN działa, aby odblokować Netflix, szukamy konkretnych sieci VPN, które działają, aby umożliwić Ci dostęp do innych regionalnych wersji Netflix, takich jak Netflix US lub Netflix Japan. Duża sieć serwerów aby mieć wiele opcji do wyboru podczas łączenia się z VPN. Pomocne jest również posiadanie serwerów w wielu różnych krajach, aby zapewnić najlepszą elastyczność. Szybkie prędkości połączenia dzięki czemu można przesyłać strumieniowo treści wideo w wysokiej rozdzielczości bez buforowania, a także szybko i bez opóźnień pobierać duże pliki. Wsparcie oprogramowania dla różnych systemów operacyjnych abyś mógł zainstalować oprogramowanie na dowolnym urządzeniu używanym do oglądania serwisu Netflix, w tym na telefonie, komputerze, telewizorze Smart TV lub konsoli do gier. Doskonałe bezpieczeństwo. Oprócz odblokowania Netflix, dobra sieć VPN poprawi Twoje cyberbezpieczeństwo, chroniąc Cię przed atakami hakerskimi i innymi zagrożeniami online.

Najlepsze VPN do odblokowania Netflix Japan w dowolnym miejscu

Kiedy przyjrzeliśmy się każdemu z tych czynników, wymyśliliśmy następujące zalecenia dla dostawców VPN w zakresie odblokowywania Netflix Japan:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN to wszechstronny zwycięzca usług VPN, bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa, szybkości i łatwości użytkowania. Jest to najbardziej niezawodna sieć VPN, z jaką spotkaliśmy się podczas testów sieci VPN współpracujących z japońskim serwisem Netflix. Możesz zapoznać się z przewodnikiem na stronie internetowej, aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z ExpressVPN do oglądania Netflix lub po prostu skontaktować się z ich działem obsługi klienta, jeśli masz problemy.

Jak sama nazwa wskazuje, ExpressVPN ma super szybkie połączenia, które są idealne do przesyłania strumieniowego, a także silne zabezpieczenia z 256-bitowym szyfrowaniem i polityką braku rejestrowania danych użytkowania. Do wyboru jest ogromna sieć serwerów, obejmująca ponad 3000 serwerów w 160 różnych lokalizacjach w 94 krajach, w tym w Japonii. Oprogramowanie jest dostępne dla systemów Windows, Mac OS, Android, iOS i Linux, a także niektórych konsol do gier i modemów.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Zalety OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej) 94 kraje, ponad 3000 serwerów Bardzo proste i łatwe w użyciu Surowe zasady braku logów dla danych osobowych Doskonała obsługa klienta za pośrednictwem czatu. Wady Nieco droższe niż konkurencja.

2. NordVPN*

Jeśli chcesz mieć najlepsze zabezpieczenia, a także niezawodny sposób na obejście blokad regionalnych, zalecamy NordVPN. Jego funkcje bezpieczeństwa obejmują standardowe silne 256-bitowe szyfrowanie i brak zasad rejestrowania, których byśmy się spodziewali, ale ma unikalną i ważną funkcję zwaną podwójnym szyfrowaniem. Oznacza to, że dane przesyłane przez sieć są szyfrowane dwukrotnie w celu zapewnienia maksymalnego możliwego bezpieczeństwa. Połączenia są wystarczająco szybkie, aby przesyłać strumieniowo wideo w wysokiej rozdzielczości, a sieć serwerów obejmuje ponad 5100 serwerów w około 60 różnych krajach, w tym w Japonii.

Podczas naszych testów stwierdziliśmy, że NordVPN jest skuteczny nawet w witrynach z wykrywaniem VPN i całkowicie działa z japońskim Netflixem. Oprogramowanie NordVPN można zainstalować w systemach Windows, Mac OS, Linux, iOS, Chrome OS, Android i Windows Phone, a także w przeglądarkach internetowych Chrome i Firefox.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy Plany bardzo przystępne Szybkie i stabilne połączenia Ochrona przed wyciekiem DNS, wyłącznik awaryjny Z siedzibą w Panamie 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Wady Niektóre serwery mogą mieć średnie prędkości d / l Czasami powolne przetwarzanie zwrotów (ale zawsze tak jest).

NAJLEPSZY BUDŻET VPN: Uzyskaj ogromną 70% zniżkę za zapisanie się na 3-letni plan, obniżając miesięczną cenę do zaledwie 3,49 USD. Należy również pamiętać, że wszystkie plany są objęte „bezproblemową” 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

3. CyberGhost

cyberghost

CyberGhost to idealna sieć VPN dla nowych użytkowników, którzy chcą prostej i łatwej w użyciu sieci VPN. Aby skorzystać z usługi CyberGhost, wystarczy otworzyć oprogramowanie i wybrać Odblokuj przesyłanie strumieniowe. Następnie zobaczysz menu rozwijane z opcjami i wybierz Netflix. Teraz zostaniesz połączony z serwerem, który daje Ci dostęp do Netflix, a wszystkie ustawienia i konfiguracja zostaną za Ciebie automatycznie wykonane. Konfiguracja jest bardzo szybka, a połączenia są bardzo szybkie do strumieniowego przesyłania filmów HD.

Oprócz łatwości użytkowania, bezpieczeństwo jest również dobre dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu i polityce braku rejestrowania. Jeśli chcesz połączyć się z serwerem ręcznie, możesz to zrobić i możesz wybierać spośród sieci 5900 serwerów w prawie 90 krajach. Aby uzyskać pomoc w rozwiązywaniu problemów z połączeniem lub przesyłaniem strumieniowym w japońskim serwisie Netflix, wystarczy zadzwonić lub wysłać e-mail do zespołu obsługi klienta. Oprogramowanie jest dostępne dla systemów iOS, Android, Windows i Mac OS.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Zalety NISKA CENA: 6 DODATKOWYCH darmowych miesięcy (79% zniżki – link poniżej) Specjalny profil przeznaczony do prywatnego torrentowania Wszechstronne i przyjazne dla użytkownika dzienniki Zero i dobre funkcje prywatności Obsługa czatu na żywo (24/7). Wady Czasami występują średnie prędkości.

4. PureVPN

purevpn

Oferta PureVPN wykracza poza ofertę innych dostawców na rynku. Oprócz standardowej funkcjonalności VPN (z rozległą siecią ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach na całym świecie), subskrypcja PureVPN zapewnia Ci cały pakiet zabezpieczeń, który może służyć do ochrony Twojego urządzenia. Funkcje te obejmują ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami, filtr antyspamowy dla skrzynki odbiorczej poczty e-mail, ochronę DDoS, filtrowanie aplikacji, wyłącznik awaryjny, dedykowany adres IP i zaporę sieciową NAT. Oprogramowanie PureVPN jest dostępne dla urządzeń z systemem Windows, Mac OS, Android, iOS i Android TV, a ponadto dostępne są rozszerzenia przeglądarki dla przeglądarek Chrome i Firefox.

Oczywiście PureVPN jest również popularnym wyborem dla użytkowników, którzy chcą odblokować Netflix. Należy pamiętać, że przebieg może się różnić w zależności od krajów poza USA, w tym Japonii. Netflix jest nieugięty co do rozprawiania się z VPN, a PureVPN nie jest wyjątkiem. To tworzy naszą listę z tego samego powodu, co robią wszyscy inni: dostawca jest oddany zwalczaniu tych środków blokujących. Jeśli wydaje ci się, że nie możesz dostać naprawy anime z Netflix Japan, daj mu trochę czasu.

Możesz zobaczyć informacje o korzystaniu z Netflix z usługą PureVPN na ich stronie internetowej, a także przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów z błędami Netflix. Nie wahaj się i skontaktuj się z linią pomocy dla klientów PureVPN, jeśli te zasoby nie są od razu przydatne.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

5. VyprVPN

Jeśli chcesz mieć najlepszy sposób na obejście wszelkiego rodzaju blokad VPN, takich jak te używane w Chinach, a także te używane przez Netflix, zalecamy VyprVPN. Oprócz dobrego bezpieczeństwa dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu i polityce braku logowania, VyprVPN ma unikalną funkcję w swoim specjalnym protokole Chameleon. Protokół Chameleon działa poprzez szyfrowanie nie tylko danych, ale także metadanych – czyli informacji o pochodzeniu i przeznaczeniu danych. Niektóre programy blokujące VPN działają, porównując pochodzenie danych pokazane w metadanych z lokalizacją wskazaną przez adres IP użytkownika, a jeśli te dwa elementy nie są zgodne, blokuje połączenie. Chameleon rozwiązuje ten problem, szyfrując metadane, aby nie można było ich odczytać, co oznacza, że ​​nie ma żadnych wskazówek, że używana jest sieć VPN. Oznacza to, że możesz używać tej sieci VPN nawet w sieciach z blokowaniem VPN.

VyprVPN może być używany z Netflix, a także mają na swojej stronie porady, w jaki sposób VPN mogą poprawić prędkość Netflix, jeśli jesteś ograniczany na określonych stronach internetowych przez dostawcę usług internetowych. Oprócz tych funkcji VyprVPN oferuje prędkości, które są odpowiednie, jeśli nie najszybsze, sieć ponad 700 serwerów w 70 różnych krajach oraz oprogramowanie dostępne dla systemów Windows, Mac, Android i iOS.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

CZYTELNIK SPECJALNY: Wszystkie plany obejmują 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy za jedyne 5 $ / miesiąc.

6. StrongVPN

Kiedy Twoim największym pragnieniem jest najsilniejsze możliwe szyfrowanie, nie możesz zrobić nic lepszego niż StrongVPN. Ma niesamowicie silne szyfrowanie do 2048-bitów, dzięki czemu będzie chronić Twoje dane przed nawet najbardziej wyrafinowanymi próbami złamania szyfrowania. Oczywiście istnieje również polityka braku rejestrowania jako uzupełnienie tego wyjątkowego zabezpieczenia.

Oferowana sieć serwerów jest znacznie mniejsza niż pozostałych trzech dostawców VPN powyżej, z około 650 serwerami w zaledwie 46 miastach w 26 krajach. Dotyczy to jednak serwerów w Tokio w Japonii, więc możesz z radością korzystać z usługi na potrzeby Netflix Japan. W tym duchu połączenia powinny działać dobrze z Netflix, ale na wypadek, gdyby tak nie było, StrongVPN oferuje przewodnik po uzyskaniu dostępu do większej liczby witryn, które są zablokowane geograficznie.

Połączenia są wystarczająco szybkie, aby przesyłać strumieniowo wideo i możesz korzystać z nieograniczonej przepustowości bez ograniczeń prędkości. Możesz pobrać oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, iOS i Android.

OFERTA SPECJALNA: Zapisz się na roczny plan z 42% zniżką, tylko 5,83 USD / mies. Uzyskaj dodatkowe 20% zniżki z kodem kuponu TAKEOFF20 i ciesz się 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Dlaczego tylko niektóre sieci VPN działają z japońskim serwisem Netflix?

Mniej więcej w zeszłym roku wielu użytkowników zauważyło, że ich sieci VPN nie działają już z Netflix. Jeśli korzystasz z VPN i próbujesz oglądać Netflix z innego kraju, filmy nie będą odtwarzane i pojawi się przerażający komunikat o błędzie:

„Ups, coś poszło nie tak. Błąd przesyłania strumieniowego. Wygląda na to, że używasz narzędzia odblokowującego lub serwera proxy. Wyłącz dowolną z tych usług i spróbuj ponownie ”.

Co się teraz dzieje z Netflixem? Dlaczego niektóre sieci VPN przestały współpracować z usługą w ciągu ostatniego roku? Problem polega na tym, że chociaż Netflix miał raczej luźne podejście do ludzi uzyskujących dostęp do ich treści przez VPN, ostatnio bardzo się rozwinęli jako firma i zaczęli tworzyć własne własne filmy i programy telewizyjne. Wraz z rozrastaniem się serwisu Netflix, właściciele praw autorskich wywierali na nich coraz większą presję, aby chronić swoje prawa autorskie. Na przykład 20th Century Fox może mieć film i zawiera umowę z Netflix, że może wyświetlać ten film tylko w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Ale jeśli użytkownicy Netflix w Europie mogą łatwo uzyskać dostęp do tego filmu, właściciel praw autorskich traci przychody, które publiczność mogłaby wygenerować w swoim regionie. Inną kwestią jest to, że ponieważ Netflix zaczął tworzyć własne serie, takie jak Orange is the New Black lub Jessica Jones, byli bardzo zmotywowani, aby zapobiec nieoficjalnemu korzystaniu z ich usług w celu ochrony własnych praw autorskich.

Wszystko to oznacza, że ​​Netflix stał się znacznie bardziej zaniepokojony powstrzymywaniem ludzi przed korzystaniem z VPN w celu obejścia blokad regionalnych i oglądania treści z regionów innych niż ich własny. Serwery Netflix mają teraz oprogramowanie do wykrywania VPN, które analizuje połączenia przychodzące i blokuje je, jeśli połączenia wydają się pochodzić z VPN. Teraz Twoja zaufana sieć VPN może już nie działać z Netflix. Sposób działania tego wykrywania VPN nie jest w pełni znany, ale prawdopodobnie jest to kombinacja czynników:

Pierwszym sposobem wykrycia VPN przez Netflix jest to, że połączenie ma wspólny adres IP. Większość dostawców VPN korzystała ze wspólnych adresów IP, co oznacza, że ​​wiele różnych osób kieruje swoje połączenia z tym samym adresem IP, ponieważ jest to dobre dla anonimowości i prywatności. Jednak Netflix może się domyślić, że jeśli jeden adres IP jest używany przez setki osób jednocześnie, prawdopodobnie jest to połączenie VPN. Netflix blokuje następnie ten jeden adres IP, uniemożliwiając wszystkim użytkownikom VPN dostęp do ich treści.

PEŁNY PRZEWODNIK: Jak uzyskać unikalny adres IP VPN

Innym sposobem wykrycia VPN jest to, że przypisany adres IP należy do tych, które znajdują się w zakresie, o którym wiadomo, że są używane przez VPN. Dostawcy VPN zazwyczaj wykupują kolejno dużą liczbę adresów IP, więc Netflix blokuje całe zakresy adresów IP, które podejrzewa, że ​​należą do sieci VPN.

Wszystko to oznacza, że ​​wiele sieci VPN nie współpracuje już z Netflix. Ale nie wszystko jest stracone. Nadal istnieją sieci VPN, które współpracują z Netflix.

Nasze ostatnie przemyślenia na temat korzystania z VPN do oglądania japońskich filmów i programów telewizyjnych w serwisie Netflix

Niektóre treści są dostępne tylko w serwisie Netflix Japan lub w innych wersjach regionalnych witryny i nie są dostępne w innym miejscu w serwisie Netflix. Jeśli jesteś użytkownikiem Netflix, który uwielbia japońskie filmy i programy telewizyjne i chcesz odblokować usługę, aby uzyskać dostęp do treści w Netflix Japan z dowolnego miejsca na świecie, potrzebujesz VPN.

Dzięki VPN możesz ominąć regionalne ograniczenia, aby przesyłać strumieniowo dowolne treści dostępne w dowolnej regionalnej wersji serwisu Netflix, w tym w japońskim serwisie Netflix. Niestety, wysiłki Netflix związane z blokowaniem VPN są super skuteczne w porównaniu z większością dostawców. Te, które wymieniliśmy powyżej, mają udokumentowane doświadczenie w utrzymaniu przewagi w grze, więc jeśli okaże się, że pożądane filmy i programy telewizyjne są nadal blokowane, możesz zaufać swojej sieci VPN, że zrobi wszystko, co w jej mocy, aby to naprawić. Tylko bądź cierpliwy.

Czy używasz VPN z japońskim Netflixem? Który dostawca VPN jest dla Ciebie najlepszy? Daj nam znać w komentarzach poniżej.