Oddzielne zarządzanie głośnością dla dowolnego kanału multimedialnego [Jailbreak]

Twój iDevice ma kilka różnych kanałów wyjściowych dźwięku; jedno dla powiadomień, jedno dla multimediów, jedno dla dźwięku połączenia i nie tylko. Aby dostosować głośność któregokolwiek z tych kanałów, muszą one być aktywne. Jeśli chcesz zmienić głośność połączenia, musisz być w trakcie rozmowy. Mikser głośności to ulepszenie Cydii dostępne w repozytorium BigBoss za 0,99 USD, które umożliwia zmianę głośności każdego kanału bez jego aktywności. Ulepszenie umieszcza elementy sterujące głośnością w Centrum powiadomień (pozostawiając Centrum sterowania nietknięte). Ulepszenie umożliwia dostosowanie kanałów dźwiękowych wyświetlanych w Centrum powiadomień, a także pozwala zmienić motyw elementów sterujących za pomocą bogatych opcji dostosowywania dostępnych dla domyślnego motywu iOS.

mikser objętości

Zainstaluj mikser głośności i przejdź do aplikacji Ustawienia. Musisz zezwolić na pojawienie się w Centrum powiadomień, więc przejdź do Ustawienia> Centrum powiadomień i przewiń do końca. Stuknij Mikser głośności i włącz go.

Mikser głośności centrum powiadomień

Po włączeniu wróć do aplikacji Ustawienia, przewiń w dół i dotknij Mikser głośności. Stuknij opcję Wybierz kategorie audio i wybierz elementy sterujące kanałem, które chcesz zobaczyć w centrum powiadomień. Wszystkie kanały / kategorie ze znacznikiem wyboru obok nich są włączone. Ten ekran pozwala nie tylko włączyć lub wyłączyć kanał, ale także zmienić kolejność, w jakiej się pojawiają. Stuknij edytuj, a następnie przeciągnij jeden kanał na drugi, aby zmienić kolejność.

ustawienia miksera głośności kanały miksera głośności

Mikser głośności zawiera cztery różne motywy lub skórki do wyboru. Jeśli wybierzesz domyślną skórkę iOS, uzyskasz więcej opcji dostosowywania jej wyglądu. Ustawienia karnacji pozwalają wybrać kolor dla lewego i prawego suwaka, tekstu oraz suwaka. Aby wyświetlić wolumin i zarządzać nim, otwórz Centrum powiadomień. Zobaczysz procent głośności, jeśli włączyłeś go w ustawieniach miksera głośności.

Skórkimikser objętości NC

Ulepszenie działa świetnie. Jeśli jesteś w pomieszczeniu i zdecydujesz się wyjść, możesz zarządzać głośnością podczas połączenia, a także głośnością multimediów bez konieczności odtwarzania piosenki lub wideo lub nawiązywania połączenia. Dodatkową zaletą tej poprawki jest to, że można jej użyć do sprawdzenia aktualnego poziomu głośności ustawionego dla każdego kanału. Opcje dostosowywania kolorów dostępne z domyślnym motywem iOS oznaczają, że możesz łatwo uzyskać elementy sterujące, aby wyglądały ładnie na tle Centrum powiadomień. Nie mieszać garnka ani nic, ale niezależne regulatory głośności dla każdego kanału są domyślnie dostępne w Androidzie.