Odkryj filmy z ulubionym aktorem i nie tylko

Poniedziałek powinien być produktywnym dniem i być może nieprzyjemnym, ponieważ jest to początek tygodnia, a dziś niektórzy z was mogą nadal być naćpani cukierkami z Trick lub leczeniu. Koniec poniedziałków, a pod koniec poniedziałku film pick-me-up to całkiem niezły pomysł. Movieo to usługa internetowa do wyszukiwania filmów, a omówiliśmy całą gamę innych aplikacji i usług, które właśnie to robią. Movieo wyróżnia się, umożliwiając wyszukiwanie filmów według aktora. Obsługuje inne popularne filtry filmowe, takie jak gatunek, rok wydania i kraj produkcji.

Movieo jako usługa pozwala śledzić, które filmy oglądałeś i możesz zalogować się do usługi za pomocą konta Twitter lub Google. Nie ma potrzeby łączenia swojego profilu na Facebooku ani osobnego rejestrowania się w usłudze.

Wszystkie filtry znajdują się na lewym pasku. Możesz wybrać okres, w którym film został wydany, wybrać kraj pochodzenia i gatunek filmu. Najlepsze wyniki filmów są sortowane według oceny IMDb, jednak jeśli wolisz, możesz je posortować według miernika RT Tomatometer lub miernika RT Audience. Aby zmienić swoje preferencje, kliknij menu w prawym górnym rogu i wybierz inny system oceny.

W przeciwieństwie do większości innych usług, które ograniczają możliwości, łącząc się ze stroną IMDb filmu, Movieo oferuje dedykowaną stronę dla wszystkich filmów, a nawet sugeruje filmy na podstawie tego, który aktualnie przeglądasz.

Aby znaleźć wszystkie filmy, w których zagrał Twój ulubiony aktor, użyj paska wyszukiwania u góry. Pasek wyszukiwania obsługuje dwa kryteria wyszukiwania; tytuł filmu i nazwisko aktora. Sugeruje również nazwisko aktora na podstawie tego, co wpisujesz. W wynikach wyszukiwania pojawią się filmy, w których wspomniany aktor grał od głównej do drugorzędnej roli.

Aktor filmowy

Movieo pozwala wyświetlać wyniki w dwóch różnych układach; miniatura z układem siatki i układem listy. Możesz przełączać układy za pomocą przycisku w prawym górnym rogu. Możesz obejrzeć zwiastun każdego filmu (za pośrednictwem osadzonych filmów z YouTube) i przejść do strony IMDb filmu z dedykowanej strony Movieo poświęconej filmowi.

Odwiedź Movieo

x