Odpowiedz teraz dodaje względne sygnatury czasowe do skrzynki odbiorczej Gmaila [Chrome]

Jeśli jesteś użytkownikiem Gmaila, powinieneś mieć całkiem niezły pomysł, że jest już wyposażony w mnóstwo niesamowitych funkcji laboratoryjnych, które poprawiają produktywność jego użytkowników. Jednak nadal brakuje kilku rzeczy, które mogłyby jeszcze bardziej poprawić twoje wrażenia. Nie martw się. Obecnie dostępna jest aplikacja (lub rozszerzenie) do większości zadań, a także mnóstwo rozszerzeń do Gmaila. Dzisiaj przedstawimy Wam rozszerzenie Google Chrome dla Gmaila, które faktycznie dodaje kolorowe znaczniki czasu do skrzynki odbiorczej i nazywa się Odpowiedz teraz. Czy kiedykolwiek zapomniałeś odpowiedzieć na ten ważny e-mail, który wysłał Ci szef? Nie denerwować! już nigdy więcej po użyciu opcji Odpowiedz teraz.

Oto krótkie spojrzenie na domyślny interfejs skrzynki odbiorczej Gmaila (właściwie to mój). Tak, wygląda elegancko i wszystkie oprócz znaczników czasu obok każdej wiadomości są, no cóż, niezbyt przydatne, tak przydatne. Dzieje się tak dlatego, że sygnatury czasowe są zwykle ostatnią rzeczą, jaką zauważamy w wiadomości, rzekomo ze względu na ich niewidoczny charakter.

Odpowiedz teraz zmienia to, umieszczając znaczniki czasu wszystkich wiadomości w górę i w środku oraz oznaczając je kolorami. Zasadniczo zamienia domyślne sygnatury czasowe Gmaila na względne, umożliwiając sprawdzenie, jak długo wiadomość e-mail znajduje się w Twojej skrzynce odbiorczej i szybko odpowiedzieć, gdy zobaczysz, ile dni lub godzin minęło od otrzymania wiadomości.

Sygnatura czasowa każdej nowej wiadomości otrzymanej w Gmailu jest zielona i pozostaje taka przez kolejne 15 minut, po czym zmienia kolor na żółty. Po upływie godziny znacznik czasu zmieni kolor na czerwony, wskazując, że odpowiedź na wiadomość powinna być Twoim najwyższym priorytetem. Rozszerzenie jest dość proste i nie zapewnia żadnych opcji ani ustawień do jego konfiguracji. To raczej rodzaj ustawienia i zapomnienia.

Gmail po

Ogólnie rzecz biorąc, jest to naprawdę fajne, małe darmowe narzędzie, które ma sens dla sygnatur czasowych Gmaila. Możesz pobrać rozszerzenie bezpłatnie z Chrome Web Store, korzystając z poniższego linku.

Zainstaluj Odpowiedz teraz z Chrome Web Store

x