Odzyskaj pliki po usunięciu: naucz się odzyskiwać dane ze sformatowanej karty SD

Za każdym razem, gdy musisz zwolnić miejsce lub trwale usunąć informacje z karty SD, ryzykujesz utratę cennych danych. Być może zapomniałeś, że masz na karcie kilka zdjęć z wakacji swojej rodziny lub ważną wycieczkę po domu dla Twojej firmy zajmującej się nieruchomościami, której nadal potrzebujesz. Tak czy inaczej, nauczenie się , jak odzyskać dane ze sformatowanej karty SD, zapewni Ci dostęp do tych krytycznych plików, gdy będziesz ich najbardziej potrzebować.

Czy można odzyskać dane ze sformatowanej karty SD?

Tak , absolutnie możesz odzyskać usunięte pliki z karty SD, jeśli została ona wcześniej sformatowana. Nawet jeśli to formatowanie miało miejsce rok temu i właśnie znalazłeś starszą kartę SD, której używałeś do poprzednich zdjęć, filmów lub innych typów plików.

Dane nigdy tak naprawdę nie znikają. Zamiast tego są przenoszone na urządzeniu, aby zrobić miejsce na innym danym. Jedynym momentem, w którym pliki stają się prawie niemożliwe do odzyskania, jest wielokrotne nadpisywanie danych na karcie SD.

Jeśli więc zdecydujesz się ciągle kopiować nowe pliki na zewnętrzną kartę SD, możesz potrzebować pomocy, aby coś odzyskać.

Jeśli jednak Twoja karta została sformatowana i nie wysyłałeś na nią nowych informacji za każdym razem, prawdopodobnie możesz skorzystać z rozwiązania do odzyskiwania danych.

Łatwe odzyskiwanie danych ze sformatowanej karty SD [Przewodnik]

Przez lata stworzono wiele narzędzi do odzyskiwania, ponieważ przypadkowa utrata danych z uszkodzonych, uszkodzonych lub uszkodzonych lokalizacji plików jest dość powszechna. Dzięki AnyRecover otrzymujesz łatwe w użyciu rozwiązanie do odzyskiwania skasowanych plików z karty SD za pośrednictwem interfejsu graficznego. Instrukcje są jasno określone i wymagają tylko kilku kroków, aby znaleźć i odzyskać utracone pliki.

Co więcej, AnyRecover to uznana w branży i zaufana aplikacja, która szybko ładuje się na komputery PC z systemem macOS lub Windows. To sprawia, że oprogramowanie jest niezbędnym narzędziem zarówno dla codziennych użytkowników, jak i dla specjalistów IT zajmujących się odzyskiwaniem danych. To najlepszy stosunek jakości do ceny, aby znaleźć, wyświetlić podgląd i odzyskać krytyczne pliki z powrotem na urządzenie.

Cechy:

 • Niezwykle wysoki wskaźnik skuteczności odzyskiwania danych.
 • Działa z ogromną liczbą typów plików, takich jak zdjęcia, gify, filmy, dokumenty, archiwa, e-maile i wiele innych.
 • W 100% bezpieczny w użyciu bez narażania systemu lub uszkodzenia danych.
 • Funkcja podglądu szybkiego podglądu, dzięki której możesz zobaczyć, co chcesz odzyskać, zanim przejdziesz przez proces.
 • Bezpłatna wersja próbna umożliwia wykonywanie głębokiego skanowania sformatowanej karty SD tak często, jak chcesz, nieograniczone podglądy plików i możliwość odzyskania do 200 MB danych.
 • Możesz także odzyskać pliki po przypadkowym opróżnieniu kosza, w którym zapomniałeś, że mogą znajdować się ważne dane.

Kroki, aby odzyskać dane ze sformatowanej karty SD za pomocą AnyRecover

AnyRecover używa łatwego do wykonania monitu, który pomoże ci przejść przez prosty proces odzyskiwania różnych plików. Istnieje niewielka różnica między użytkownikami systemu macOS i komputerów PC, ale ogólnie wszystko, co musisz zrobić, aby odzyskać pliki z karty SD, to:

 • Uruchom AnyRecover i podłącz sformatowaną kartę SD i kliknij start .

 • Wykonaj głębokie skanowanie wybranej lokalizacji karty SD

 • Kliknij dwukrotnie lub wybierz dowolne pliki, które chcesz wyświetlić, i kliknij Odzyskaj , aby zapisać żądane filmy, zdjęcia i pliki.

Wszystko, co musisz wiedzieć o odzyskiwaniu sformatowanej karty SD

Nie możemy podkreślić, jak ważne jest, aby nie nadpisywać utraconych danych na karcie SD. Chociaż można go odzyskać za pomocą zaledwie kilku nadpisanych plików, każda dodatkowa warstwa komplikuje go. Gwarantuje to, że integralność Twojego SD nigdy nie zostanie naruszona i sprawia, że praca AnyRecover jest o wiele bardziej skuteczna. Inne krytyczne wskazówki obejmują:

 • Natychmiast przestań używać karty SD do jakichkolwiek przyszłych celów, dopóki nie przepuścisz jej przez AnyRecover, aby uniknąć nadpisania.
 • Pozostaw około 20% dodatkowego miejsca na karcie SD. Całkowite zapełnienie urządzenia zwiększa ryzyko uszkodzenia plików lub pojemności karty.
 • Rozważ wykonanie kopii zapasowej karty SD w innym zasobie danych, takim jak zewnętrzny dysk twardy lub pamięć masowa w chmurze, aby zapobiec przyszłej utracie ważnych plików (przechowywanie w chmurze to najlepsza opcja).
 • Trzymaj kopię AnyRecover pod ręką na swoim komputerze lub laptopie, aby mieć pewność, że masz niezawodną metodę szybkiego odzyskiwania danych, zarówno w domu, jak iw pracy.

Pomyśl o wszystkich innych występach pobocznych i pełnoetatowych pracach, które wymagają kart SD. Wszyscy, od prywatnych fotografów wykonujących albumy rodzinne po architektów prezentujących nowy działający model wielorodzinnego mieszkania, używają kart SD do przesyłania plików.

Przy tak wielu ludziach korzystających z tego typu pamięci ma sens trzymanie narzędzia takiego jak AnyRecover blisko siebie. Szanse są takie, że Ty lub ktoś z Twojego zespołu prawdopodobnie sformatujecie kartę SD do innego użytku.

Wniosek

AnyRecover zapewnia bezpieczny i niezawodny sposób odzyskiwania sformatowanych informacji z karty SD w dowolnym momencie, gdy są najbardziej potrzebne. Możesz pobrać rewolucyjne oprogramowanie i przekonać się, jak skutecznie odzyskuje moc i pliki dzięki bezpłatnej wersji próbnej. Umożliwia to wykonywanie nieograniczonej liczby głębokich skanów, wyświetlanie podglądu dowolnej liczby plików i przywracanie do 200 MB plików z powrotem do systemu.

Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu AnyRecover (odzyskiwanie danych Windows) już nigdy nie będziesz musiał martwić się o przypadkowe ponowne formatowanie plików . Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego już dziś!

x