Oferta specjalna po Covid za darmo online

Udostępnij teraz w social media:

Najlepsi streamerzy, tacy jak HBO Max, Netflix i CBS, są naszymi głównymi źródłami rozrywki, zwłaszcza w okresach świątecznych. Niektórzy od lat śledzą takie programy jak South Park. South Park to animowany serial komediowy, który zaczął nadawać w 1997 roku. Niedawno firma South Park ogłosiła, że ​​post Covid Specials będzie emitowany tylko w Paramount Plus, sieci strumieniowej dostępnej tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Ameryce Łacińskiej.

ten Oferty specjalne South Park post Covid sezon został opublikowany pod koniec listopada 2021 roku. Program ma globalną oglądalność, dlatego wielu może martwić się o jego dostępność tylko w Paramount Plus.

Jak więc każdy fan na świecie może śledzić swój ulubiony program? Korzystając z telewizorów VPN. W tym przewodniku wyjaśniono, gdzie i jak oglądać program specjalny South Park post-Covid. Zaczyna się od odpowiedzi na pytanie, gdzie mogę oglądać Southpark?

Gdzie mogę oglądać South Park?

Oczywiście głównym pytaniem zadanym przez każdego fana South Park jest Gdzie mogę obejrzeć South Park Post Covid Special? Dobrą wiadomością jest to, że możesz śledzić Standa i jego przyjaciół z Southpark, gdy rosną z dowolnego miejsca na świecie i za pomocą dowolnego urządzenia do przesyłania strumieniowego.

Dostęp do usług Paramount Plus w USA jest łatwy z dowolnego urządzenia do przesyłania strumieniowego, takiego jak komputer PC, Smart TV, smartfony i laptopy. Należy powtórzyć, że nie ma oficjalnych planów wyemitowania tego programu na żadnej innej stronie, być może później w 2022 roku. Tak więc, nawet jeśli fani zdecydują się poczekać na później, mogą nie oglądać programu.

  Jak zmienić mapowanie klawiszy modyfikujących na iPadzie

Czy jednak trzeba być w USA, aby obejrzeć program? Prosta odpowiedź brzmi: nie. Każdy może obejrzeć to wydarzenie specjalne z dowolnego miejsca na świecie. Korzystając z połączeń VPN, możesz oglądać ofertę specjalną South Park Post Covid z dowolnego miejsca. Z tego artykułu dowiesz się, jak oglądać ten sezon South Park z różnych części świata.

Oglądaj South Park Post Covid Special w USA za darmo

Dla mieszkańców USA wszystko jest trochę proste. Możesz zarejestrować się w usługach streamingowych Paramount Plus z bezpośrednim dostępem za darmo. Możesz również uzyskać miesięczny bezpłatny dostęp do Paramount Plus jako rezydent USA. Jednak później będziesz musiał kontynuować z wybraną miesięczną subskrypcją.

Aby uzyskać bezpłatny miesięczny dostęp, Zarejestruj się w sieci Paramount Plus za pomocą kodu dostępu PEAKSALE. Gdy uzyskasz dostęp, będziesz cieszyć się nie tylko pokazem South Park, ale także szeroką kolekcją innych ekscytujących programów, w tym Star Trek Discovery. Zdobądź więc darmowy dostęp do Paramount plus już dziś i ciesz się tym, co najlepsze.

Obejrzyj program specjalny South Park Covid w Wielkiej Brytanii

Podczas gdy Paramount Plus ma wejść na rynek w Wielkiej Brytanii w 2022 roku, fani Briton South Park będą chcieli cieszyć się wczesnym dostępem do programu. Dlatego dobrą wiadomością jest to, że możesz oglądać program nawet teraz na dowolnym urządzeniu do przesyłania strumieniowego.

Jak więc możesz to oglądać będąc w Wielkiej Brytanii? To proste, użyj połączenia VPN. Przed zarejestrowaniem się w dowolnej subskrypcji Paramount Plus upewnij się, że łączysz się z jednym z głównych dostawców usług VPN. Aby oglądać Paramount Plus poza Stanami Zjednoczonymi, musisz połączyć się z serwerem w USA.

  Dlaczego usługi przesyłania strumieniowego pobierają dodatkową opłatę za HD i 4K?

Oczywiście istnieje ogromna kolekcja dostawców usług VPN, w tym NordVPN, uważanych za jednych z najlepszych dla Brytyjczyków. NordVPN ma przystępne opcje cenowe, od 2,44 GBP miesięcznie. Dowiedz się więcej o cenach i usługach NordVPN, odwiedzając ich strona internetowa.

Oglądaj South Park the Pandemic Special na całym świecie

Zainteresowane strony z innych części świata mogą oglądać oferty specjalne South Park Post Covid za pomocą połączeń VPN. Oznacza to, że nawet jeśli podróżujesz poza USA, nadal możesz nadrobić zaległości w swoim ulubionym programie. Musisz jednak uzyskać dostęp do najlepszych dostawców usług VPN.

Jedną z najlepszych sieci VPN do użytku w dowolnym miejscu na świecie jest ExpressVPN. ExpressVPN jest wysoce kompatybilny z większością urządzeń do przesyłania strumieniowego. W rzeczywistości dla osób, które decydują się na dłuższe abonamenty, możesz cieszyć się dalszą obniżką kosztów. Według strony internetowej, ich średnie miesięczne koszty to zaledwie około 12,95 USD.

Jedną z zalet korzystania z ekspresowej sieci VPN jest to, że działa ona z urządzeniami takimi jak Apple TV, Playstation, Roku, Android i IOS. Uzyskać dostęp do ExpressVPN już dziś, śledząc ich stronę internetową i rejestrując się za pomocą dowolnego ze swoich urządzeń.

Jak zarejestrować się w Paramount Plus?

Oto krótki przewodnik krok po kroku, jak zarejestrować się w usługach Paramount Plus w dowolnym miejscu na świecie. Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że otrzymasz odpowiednią sieć VPN i, jak wspomniano powyżej, ExpressVPN, NordVPN i Surfshack to najlepsze opcje VPN w zależności od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz.

Połącz się z wybranym serwerem
Kup kartę podarunkową online od jednego z dostępnych sprzedawców, głównie w Walmart. Możesz uzyskać 25 USD Paramount Plus Viewing, ale z reklamami.
Załóż konto Paramount Plus, używając swojego adresu e-mail i dowolnego dostępnego kodu pocztowego w USA. Jednak ponieważ wcześniej kupiłeś kartę podarunkową, nie dodawaj informacji o płatności na następnej stronie.
Odwiedź główną stronę karty podarunkowej plus, aby dodać cyfrowy kod PIN wysłany w wiadomości e-mail, gdy otrzymasz paragon podarunkowy.
Teraz wybierz odpowiedni plan abonamentowy i zarejestruj się

  Jak wykonać kopię zapasową swoich rzeczy i przejść na nowy komputer Mac

Sieć Paramount ma dwie opcje: ograniczone reklamy lub wolne od reklam. Tańsza opcja zapewnia od czasu do czasu reklamy. Podsumowując, możesz cieszyć się ulubionymi programami.

Streamuj telewizję w dowolnym miejscu

Planując podróże poza USA na wakacje i nie tylko, pamiętaj o rozważeniu możliwości rozrywki. Oczywiście, ponieważ większość ludzi ma ulubione programy, dobrze jest wiedzieć, że możesz je oglądać w dowolnym miejscu na całym świecie.

Dla miłośników South Park oferty specjalne Post Covid są dostępne tylko na stronach streamingowych Paramount Plus. Ale możesz łatwo uzyskać dostęp do programów z dowolnego miejsca na świecie, wybierając dobre VPN. NordVPN byłby bardzo dobry dla Brytyjczyków i każdego, kto podróżuje do Wielkiej Brytanii. Dla osób z innych miejsc na całym świecie VPN z wyboru powinien być ExpressVPN

x