12/08/2021

Oficjalna aplikacja do archiwizacji RAR jest już dostępna na Androida

Udostępnij teraz w social media:

Dla niewtajemniczonych narzędzia do kompresji plików mogą być dość mylące ze względu na oszałamiającą liczbę dostępnych formatów plików, z których wiele jest obsługiwanych tylko przez określone aplikacje. Dla zaawansowanych użytkowników narzędzie do kompresji musi również zawierać zaawansowane ustawienia, aby dostosować każdy najmniejszy szczegół. Większość ludzi stosowała narzędzia do kompresji plików na komputerach, ale od czasu pojawienia się potężnych smartfonów zadanie to stało się również powszechne na urządzeniach mobilnych. Znalezienie dobrej aplikacji do kompresji plików może być jednak mylące, chyba że aplikacja pochodzi od autorytatywnego programisty. Darmowy RAR dla Androida od RARLAB – zespołu stojącego za WinRAR – ma pomóc.

Sprawdź -   Jak korzystać z trybu ukrytego czytnika przeglądarki Google Chrome

Aplikacja umożliwia tworzenie plików RAR i ZIP – dwóch z najpopularniejszych formatów archiwów – oprócz naprawy uszkodzonych elementów. Możesz także wyodrębnić istniejące archiwa RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ. RAR dla Androida jest również przeznaczony do obsługi wielu rdzeni procesorów nowoczesnych urządzeń, aby przyspieszyć działanie.

Prosty i funkcjonalny interfejs aplikacji sprawia, że ​​jest ona intuicyjna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Zintegrowany eksplorator plików wyświetla listę elementów przechowywanych w pamięci wewnętrznej lub zewnętrznej telefonu i umożliwia błyskawiczne wyodrębnianie archiwów. Możesz wybrać wiele archiwów jednocześnie i wypakować je w tej samej lokalizacji, określonym katalogu lub nowym folderze, usunąć, skopiować i wkleić. Użytkownicy mogą także zbiorczo wyodrębniać i archiwizować pliki, aby zaoszczędzić czas.

Sprawdź -   Jak wyłączyć autoodtwarzanie i filmy w tle w Disney +

RAR dla Android_MainRAR dla Android_OptionsRAR dla Android_Open

Jeśli chodzi o opcje archiwizacji, aplikacja jest dostarczana z wieloma podstawowymi i zaawansowanymi ustawieniami. Możesz nie tylko wybrać typ archiwum, ustawić hasło i tworzyć solidne archiwa, ale także określić typ kompresji, na ile części ma zostać podzielony plik, a także niestandardowy rozmiar archiwum. W opcjach archiwizacji znajduje się karta Opcje, w której możesz przełączać różne dodatkowe parametry, aby dopasować je do swoich potrzeb, w tym:

Przetestuj pliki archiwalne
Utwórz oddzielne archiwa (dla każdego elementu)
Użyj sumy kontrolnej pliku BLAKE2
Pokaż czas archiwizacji
Maska nazwy archiwum

Narzędzie umożliwia również zapisywanie ustawień profili wybranych opcji archiwizacji do późniejszego wykorzystania.

RAR dla Android_Archive Options_GeneralRAR dla Android_Archive options_AdvancedOpcje RAR dla Android_Archive

W przypadku wyodrębniania plików można określić ścieżkę docelową i zdecydować, czy nadpisywać istniejące elementy po rozpakowaniu lub usunięciu archiwizacji plików.

Sprawdź -   Co to jest Ochrona zaawansowana Google i kto powinien z niej korzystać?

Kolejną fajną funkcją jest to, że możesz dodać często używane elementy do ulubionych, aby później szybko uzyskać do nich dostęp. Aby to zrobić, możesz skorzystać z wysuwanego paska nawigacji, który można wyświetlić, przesuwając palcem od lewej krawędzi ekranu.

RAR dla Android_Extraction OptionsRAR dla Android_SidebarRAR dla Android_Settings

Ogólnie rzecz biorąc, dobrze wykonane narzędzie do archiwizacji z dużą liczbą opcji dostosowywania i dodatkowymi funkcjami. Możesz pobrać aplikację bezpłatnie, korzystając z linku podanego poniżej.

Zainstaluj RAR dla Androida ze Sklepu Play

x