Oto jak oglądać online ostatni sezon Game of Thrones

HBO Game of Thrones powraca w ósmym sezonie w niedzielę 14 kwietnia. Serial pobił rekordy piractwa, ponieważ HBO kiedyś utrudniało oglądanie online, wymagając abonamentu telewizji kablowej. Na szczęście tak już nie jest.

Jest więcej sposobów niż kiedykolwiek, aby obejrzeć ostatni sezon Game of Thrones – a także co drugi sezon, jeśli jeszcze nie nadrobiłeś zaległości.

Ten artykuł skupia się na rozwiązaniach dla ludzi w USA. Niestety, HBO ogranicza HBO Now i HBO Go do USA. Będziesz musiał sprawdzić, jak uzyskać dostęp do HBO w swoim kraju, chyba że chcesz wykazać się kreatywnością dzięki VPN i kartom podarunkowym.

HBO Now – 14,99 $ miesięcznie

Gra o tron ​​przesyłana strumieniowo na laptopie

Nadal możesz uzyskać abonament HBO za pośrednictwem dostawcy telewizji kablowej, ale to już nie jedyna opcja. Teraz możesz udać się do Witryna HBO i zasubskrybuj HBO Now za 14,99 USD miesięcznie – z bezpłatnym siedmiodniowym okresem próbnym.

Ta subskrypcja zapewnia dostęp do aplikacji HBO Now na szeroka gama platform. Niezależnie od telewizora, konsoli do gier, telefonu, tabletu lub komputera, na którym chcesz oglądać HBO, HBO prawdopodobnie ma aplikację. Obejmuje to Roku, Apple TV, Google Chromecast, Android TV, Amazon Fire TV, PlayStation 4, Xbox One, Android, iPhone, iPad oraz witrynę HBO Now na komputerach PC z systemem Windows i Mac.

Dzięki aplikacji możesz oglądać na żywo Game of Thrones. W USA w niedzielę o 21:00. Możesz także streamować całą serię Game of Throne – i wszystko inne oferowane przez HBO – na żądanie po jej emisji, czy to później tej nocy, czy następnego dnia – pod warunkiem, że do tego czasu unikniesz spoilerów.

Sezon 8 Game of Thrones obejmuje sześć odcinków, więc aby go obejrzeć, potrzebujesz tylko dwóch miesięcy HBO Now. Heck, jeśli poczekasz tydzień przed obejrzeniem pierwszego odcinka i złapiesz siedmiodniową wersję próbną, zanim zapłacisz za miesiąc, możesz obejrzeć cały sezon za jedyny miesiąc. To nie jest zły interes.

Jeśli czujesz się bardziej komfortowo, możesz również zapłacić za HBO Amazon Prime, Hulu, albo Kanał Roku—Jednak wszystkie te opcje będą kosztować takie same 14,99 $ miesięcznie.

HBO Go – Jeśli masz już abonament telewizyjny

Odcinki Game of Thrones do przesyłania strumieniowego na stronie internetowej HBO

Jeśli już płacisz za HBO w ramach abonamentu telewizji kablowej lub innej subskrypcji telewizyjnej w USA, możesz zalogować się do aplikacji HBO Go, aby oglądać Game of Thrones i inne programy HBO online.

HBO Now i HBO Go to w zasadzie ta sama aplikacja, ale HBO Go to aplikacja, której używasz, jeśli płacisz za HBO za pośrednictwem dostawcy telewizji kablowej w tradycyjny sposób.

Kup odcinki – jeśli nienawidzisz subskrypcji

Gra o tron ​​na sprzedaż w Apple iTunes

Możesz kupować odcinki Game of Thrones tak jak każdy inny program, ale spodziewamy się, że sezon 8 nie pojawi się w różnych sklepach internetowych, dopóki nie zostanie zakończony. To sprawia, że ​​jest to kiepski wybór, jeśli chcesz oglądać razem z innymi.

Całe sezony Game of Thrones są sprzedawane w sklepach takich jak Apple iTunes, Amazon.com, Youtube, i Google Play a także inne sklepy, takie jak Sklep Microsoft i Walmart’s Vudu. Mogą być dostępne w sprzedaży w krajach poza USA, w których nie można też subskrybować HBO Now.

Pełna seria Game of Thrones (bez sezonu 8) przywróci 159,99 USD w iTunes, YouTube lub Google Play, a poszczególne sezony będą kosztować od 20 do 25 USD. Są to ceny w sklepach w USA i będą się różnić w innych krajach. Zakładając, że sezon 8 kosztuje mniej więcej tyle samo, kupowanie odcinków Game of Thrones kosztowałoby cię mniej więcej tyle samo, co płacenie za cały rok HBO Now. Z jednej strony możesz oglądać te odcinki przez wiele lat bez płacenia za abonament. Z drugiej strony Twoja subskrypcja zapewnia dostęp do szerokiej gamy innych programów i filmów w HBO.

Nawet jeśli już nadrobiłeś zaległości i obejrzałeś sezon 7, taniej będzie zapłacić za miesiąc HBO Now niż kupić sezon 8, zanim poszczególne odcinki będą dostępne do kupienia.