Udostępnij teraz w social media:

Play-offy NBA rozpoczną się w sobotę 13 kwietnia. To pora roku, kiedy gra zmienia się z dobrej na świetną. Oto, jak uchwycić całą akcję bez abonamentu kablowego, aby nigdy nie przegapić żadnej gry.

Istnieje kilka konkretnych kanałów, które będziesz potrzebować do oglądania każdej gry: ESPN, ABC, TNT i NBA TV. Różne mecze z pierwszej rundy są nadawane na wszystkich czterech kanałach, ale druga runda jest tylko w ESPN i ABC. Finały konferencji są transmitowane wyłącznie w telewizji ESPN, a finały wyłącznie w ABC.

Oglądaj ABC i TNT za darmo

Możesz pobrać ABC za darmo, używając anteny OTA HD, która zabierze Cię tam przynajmniej przez część drogi. Około dziewięć meczów z pierwszej rundy będzie emitowanych na antenie ABC, kilka w drugiej rundzie, a także w tym miejscu odbywają się finały – innymi słowy, jest to kanał, którego nie chcesz przegapić. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z antenami OTA HD lub jak je skonfigurować, nie martw się przyjacielu, zapewniamy Ci ochronę. Nie ma za co.

Sprawdź -   Jak YouTube TV wykrywa VPN

W przypadku TNT dostępna jest również bezpłatna opcja: TNT Dogrywka. Jest to usługa zaprojektowana tak, aby oferować „drugi ekran” obok głównej transmisji TNT. W związku z tym nie uzyskasz takiego samego wrażenia z oglądania, jak oglądanie gry w telewizji, ale w rzeczywistości jest to nieco bardziej intymne, oferując wiele różnych widoków, takich jak kamera na tablicy, kamery gracza i kamera akcji. Możesz także oglądać wszystkie cztery w tym samym czasie. Jest potencjał na 37 gier na TNT (w zależności od tego, jak długo trwa każda seria), więc to dużo koszykówki. Najlepsze jest to, że Dogrywka po prostu działa – nie ma potrzeby dodatkowej konfiguracji.

Telewizja ESPN i NBA: czas kupić pakiet strumieniowy

Chociaż możesz uzyskać pokrycie ABC i TNT za darmo, musisz zapłacić za telewizję ESPN i NBA. Oto najlepsze pakiety do przesyłania strumieniowego, aby uzyskać potrzebne kanały.

Sprawdź -   Jak zainstalować lub zaktualizować do Ubuntu 17.10

Najlepsza opcja: chusta pomarańczowa + dodatki sportowe (35 USD / mies.)

Kanały Sling Orange

Z Temblak, musisz pobrać pakiet Orange za 25 USD miesięcznie, aby uzyskać TNT i ESPN, z ABC dostępnym w niektórych regionach—udaj się tutaj i wyszukaj swój kod pocztowy, aby dowiedzieć się, czy jest dostępny.

W przypadku telewizji NBA musisz dodać pakiet Sports Extra, który kosztuje dodatkowe 10 USD miesięcznie.

Warto również zauważyć, że w momencie pisania Sling oferuje zniżkę dla nowych użytkowników – kup Sling Orange za 15 USD miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące zamiast 25 USD. Powinno to prawie obejmować wszystkie play-offy i finały. Miły.

Dobra opcja: PlayStation Vue Core (50 USD / mies.)

Kanały PlayStation Vue

Jeśli zdecydowanie sprzeciwiasz się korzystaniu z Slinga i / lub oszczędzaniu pieniędzy, PlayStation Vue to następna najlepsza opcja. Dzięki Vue możesz kupić ESPN, NBA TV i TNT w pakiecie Core za 50 USD miesięcznie. Podobnie jak w przypadku Sling, ABC jest dostępne regionalnie.

Mimo że Vue brzmi jak produkt dostępny wyłącznie na PlayStation, jest dostępny na szeroka gama urządzeń, w tym Apple TV, Roku, Chromecast i nie tylko.

Sprawdź -   Jak kopiować i tworzyć kopie zapasowe plików do pamięci zewnętrznej na iPhonie i iPadzie

Inna dobra opcja: YouTube TV (50 USD / mies.)

Kanały telewizyjne YouTube

Jeśli PlayStation Vue nie podoba ci się i szukasz czegoś poza Sling, to YouTube TV to kolejny dobry wybór. Niedawno YouTube TV znalazł się pod ostrzałem za podniesienie ceny do 50 USD miesięcznie, ale nadal jest to dobra opcja dla każdego, kto chce oglądać b-ball. Za pięćdziesiąt spotów otrzymujesz ESPN, TNT i NBA TV, z kanałami ABC dostępnymi regionalnie.

A co z DirecTV Now i Hulu z telewizją na żywo?

Nie możemy nie wspomnieć, dlaczego nie ma ich na liście, a to z jednego dobrego powodu: nie oferują wszystkich kanałów, których potrzebujesz za rozsądną cenę. Nie ma opcji na NBA TV w Hulu, a DirecTV Now pobiera 124 USD miesięcznie za pakiet obejmujący NBA TV. Możesz jednak kupić ABC, TNT i ESPN za 50 $ miesięcznie z dowolną opcją – myślę, że obie są w porządku, jeśli nie masz dostępu do telewizji NBA.