Otrzymuj powiadomienia o nadchodzących koncertach i znajdź festiwale w Twojej okolicy

Jeśli kochasz festiwale muzyczne lub koncerty, być może szukasz prostego sposobu na ich znalezienie lub poznanie nadchodzących wydarzeń. Może zamiast szukać zbliżającego się festiwalu lub koncertu, byłoby miło, gdyby cię znaleźli. Concert With Me to bardzo inteligentna aplikacja internetowa, która wyszukuje koncerty i koncerty w Twojej okolicy. Możesz zaimportować swoje preferencje muzyczne z Facebooka lub Deezer. Alternatywnie możesz wpisać nazwiska swoich ulubionych artystów i otrzymać powiadomienie e-mail, gdy są w trasie. Jest to również dobre narzędzie z wieloma opcjami dostosowywania, aby znaleźć wydarzenie muzyczne, które sprawi Ci przyjemność.

Nie musisz koniecznie łączyć się z kontem Facebook lub Deezer, aby korzystać z aplikacji. Zamiast tego możesz użyć paska wyszukiwania u góry. do wyszukiwania wydarzeń. Podłączenie konta na Facebooku umożliwia aplikacji wstępne załadowanie ulubionych artystów, ale używana lokalizacja nie jest pobierana z Twojego profilu. Możesz kliknąć dowolne z podkreślonych pól, aby je edytować, szukając wydarzenia (patrz zrzut ekranu poniżej).

ConcertWithMe_location

Możesz wybrać lokalizację, niezależnie od tego, czy chcesz, aby była to Twoja obecna, czy ta, którą będziesz odwiedzać, preferowanego wykonawcę i daty, w których chcesz znaleźć wydarzenie. Wyniki można filtrować, aby pokazywały tylko koncerty, tylko festiwale lub jedno i drugie. Twoje ulubione gatunki są już wstępnie wybrane w tym menu, podobnie jak Twoi ulubieni artyści.

znajdź koncert koncertowy ze mną

W wynikach wyszukiwania możesz odtworzyć piosenkę wykonawcy, kupić bilet na wydarzenie (jeśli są nadal dostępne) lub opublikować na Facebooku, w którym uczestniczysz. Strona wydarzenia będzie również zawierała mapę, dzięki czemu można łatwo znaleźć miejsce.

kup bilety - CWM

Podłączenie konta na Facebooku umożliwia otrzymywanie powiadomień, gdy jeden z Twoich ulubionych artystów jest w trasie. Ponadto możesz także podłączyć inne usługi muzyczne, takie jak Spotify, Twitter, Last.fm itp., I zaimportować swoje preferencje muzyczne. Aby edytować preferencje muzyczne, przejdź do karty alertów i kliknij Ustawienia u góry. Możesz edytować preferencje dla każdego połączonego konta mediów społecznościowych. I na koniec, możesz także sprawdzić, czy Twoi znajomi biorą udział w jakimś koncercie lub czy planują wziąć udział w jednym z nich.

Odwiedź Concert With Me

x