Otwórz zakładki z menu kontekstowego prawego przycisku myszy w przeglądarce Chrome


Lubię, gdy pasek zakładek jest zawsze ukryty. Dzieje się tak częściowo dlatego, że pasek zakładek zawsze wygląda dla mnie jak niechlujny bałagan, bez względu na to, jak zorganizowane są moje zakładki, ale także dlatego, że chcę zapewnić stronie internetowej jak najwięcej miejsca na ekranie, jak to tylko możliwe. Jeśli pracujesz z ekranem 24-calowym, może to nie być coś, na czym ci bardzo zależy, ale dla wielu osób, które pracują w biegu z mniejszymi ekranami, liczy się każdy piksel, a ukrywanie paska zakładek jest jednym ze sposobów. to. Menu kontekstowe to rozszerzenie przeglądarki Chrome, które umożliwia dostęp do wszystkich zakładek z menu kontekstowego prawego przycisku myszy. Po zainstalowaniu rozszerzenie automatycznie wyświetli twoje zakładki w odpowiednich folderach. Możesz przeglądać foldery w folderach i kliknąć zakładkę, aby ją otworzyć.

Zainstaluj rozszerzenie i kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu na stronie internetowej. Zobaczysz nową opcję „Pasek zakładek”. Najedź na niego myszą, a rozwinie się, aby wyświetlić foldery na pasku zakładek. Jeśli zakładki nie zostały uporządkowane w folderach, po prostu zobaczysz strony w postaci, w jakiej zostały zapisane, wraz z ich tytułem i ulubioną ikoną witryny.

Zakładki kontekstowe

Jeśli chodzi o otwieranie zakładek, rozszerzenie pozwala wybrać, czy mają otwierać się w nowej karcie, czy na karcie w tle. Domyślnie te opcje nie są ustawione, więc przed rozpoczęciem korzystania z rozszerzenia przejdź do ustawień menu kontekstowego. Inne opcje umożliwiają otwieranie wszystkich zakładek w folderze i zapewniają dostęp jednym kliknięciem do strony opcji rozszerzenia, menedżera zakładek i opcji odświeżania, która zaktualizuje zakładki. Te trzy opcje pojawiają się na samym końcu listy zakładek, więc przewiń w dół, jeśli włączyłeś ich używanie. Oprócz umożliwienia dostępu do zakładek z menu kontekstowego, rozszerzenie umożliwia także wyszukiwanie i otwieranie ich z Omnibaru.

Opcje zakładek kontekstowych

Rozszerzenie umożliwia dostęp do folderu „Inne zakładki” oraz zakładek na telefon komórkowy. Możesz go używać na dowolnej stronie, nawet na stronie nowej karty i na stronach sklepu internetowego Chrome. Zakładki można otworzyć tylko z menu kontekstowego. Nie możesz ich usunąć ani zmienić nazwy. Ma przydatną opcję, która pozwala wykryć, kiedy zakładki zostały zmienione. Rozszerzenie aktualizuje zakładki i foldery, ale możesz również wymusić odświeżenie w dowolnym momencie.

Zainstaluj menu kontekstowe z Chrome Web Store