Panel ustawień Ultimate Dostęp do ustawień systemu Windows i Outlook jednym kliknięciem

W przypadku złożonych programów ustawienia są równie złożone. Programiści starają się optymalnie pogrupować ustawienia, aby użytkownicy mogli znaleźć to właściwe, gdy ich szukają, ale gdy program jest tak złożony, jak powiedzmy, klient poczty e-mail, nadal jest skomplikowany. Ultimate Settings Panel to nowa przenośna aplikacja wydana przez Techy Geeks, która umieszcza ustawienia systemu Windows, Outlook 2010, Configuration Manager 2007 i 2012 na zgrabnej liście. Kliknij jedną z pozycji, aby otworzyć okno konfiguracji. Aplikacja pozwala zaoszczędzić kłopotów związanych z przeglądaniem menu i podmenu opcji. aby znaleźć ustawienie, którego szukasz

Uruchom panel ustawień Ultimate; Interfejs użytkownika to pojedyncze okno podzielone na pięć zakładek, po jednej dla ustawień, które zawiera. Ustawienia są pogrupowane w Windows, Ogólne, Outlook 2010, ConfigMgr 2007 i ConfigMgr 2012. Karta Windows zawiera ustawienia, do których często chcesz / potrzebujesz uzyskać dostęp, takie jak Menedżer urządzeń, ustawienia dźwięku, Zapora systemu Windows, Windows Update, Pulpit zdalny , i więcej.

Karta Ogólne jest ponownie przeznaczona dla systemu Windows, ale dotyczy ustawień, które mają wpływ na system operacyjny jako całość, takich jak ustawienia rodzicielskie, opcje indeksowania plików, opcje odzyskiwania plików, panel sterowania itp.

Karta Outlook zapewnia dostęp do opcji, takich jak Wyczyść autouzupełnianie, Wyczyść kategorie, Czyste udostępnianie i nie tylko. Nie ma to na celu pomóc Ci szybko dowiedzieć się, gdzie możesz ustawić podpis wiadomości e-mail lub gdzie możesz zastosować reguły do ​​wiadomości e-mail. Opcje w tej zakładce są znacznie bardziej ograniczone, ale nadal są przydatne.

Karty ConfigMgr zapewniają dostęp do apletu klienta, CMTrace, centrum oprogramowania i opcji odinstalowania klienta.

Ostateczny wygląd panelu ustawień

Ultimate Settings Panel jest świetny dla każdego, kto przechodzi z systemu Windows 7 na Windows 8, ponieważ ustawienia nieco się zmieniły w systemie Windows 8 i użytkownicy mogą mieć trudności z zarządzaniem nimi. Aplikacja nie działa jako pośrednik między Tobą a ustawieniami Twojego systemu operacyjnego lub Outlooka. Zamiast tego jest jak lista skrótów. Sama lista może nie jest zorganizowana, ale wszystko tam jest i jedno kliknięcie otwiera odpowiednie okno. Co najmniej oszczędza czas. Zainstalowany na komputerze może pomóc administratorom systemu pomóc użytkownikom w zdalnym rozwiązywaniu problemów z systemem, ułatwiając użytkownikowi znalezienie odpowiednich ustawień. Aplikacja jest nowa i prawdopodobnie zostanie dodanych więcej opcji. Sprawdź tryb Windows God Mode, jeśli szukasz kilku dodatkowych elementów do skonfigurowania.

Zainstaluj Ultimate Settings Panel

x