Party Player akceptuje prośby o piosenki przez SMS-y i je odtwarza [Android]

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli organizujesz imprezę i chciałbyś zaangażować znajomych w wybór muzyki do odtworzenia podczas imprezy, Party Player to nowa aplikacja muzyczna, która pozwoli Ci to zrobić. Aplikacja Party Player, dostępna bezpłatnie w Google Play, umożliwia smartfonowi odbieranie żądań utworów za pośrednictwem wiadomości tekstowych i odtwarzanie ich z tymczasowej listy odtwarzania, która automatycznie zapełnia się w miarę generowania większej liczby żądań. Aplikacja jest niezwykle inteligentna; jeśli Twoi znajomi wyślą SMS-a z piosenką lub słowem, które pojawia się w tytule więcej niż jednej piosenki, aplikacja wyśle ​​do nich wiadomość tekstową z pytaniem, którą piosenkę chcą odtworzyć. Wiadomość tekstowa wyświetli listę wszystkich piosenek pasujących do słowa, a Twój znajomy może po prostu odpowiedzieć, podając numer utworu z tej listy, aby powiedzieć aplikacji, który chce. Dla każdego jest to prosta interakcja za pomocą wiadomości tekstowych i nikt nie potrzebuje połączenia internetowego, aby to działało.

  Jak szybko otworzyć stronę ustawień za pomocą skrótów na iPhonie i iPadzie

Po uruchomieniu aplikacji pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest dotknięcie „Akceptuj żądania”, co umożliwia jej rozpoczęcie akceptowania żądań (nie jestem pewien, dlaczego nie jest włączona domyślnie). Niemniej jednak, jeśli nie wiesz, jak korzystać z tej aplikacji, możesz po prostu dotknąć przycisku „Ekran z poradami”, aby wyświetlić składnię, w której Twoi znajomi powinni wysyłać swoje prośby o utwory.

Party Player_How to

Mówiąc prościej, Party Player w zasadzie działa w tle i cicho monitoruje domyślną aplikację do obsługi wiadomości tekstowych. Twoi nadawcy powinni używać określonego formatu poleceń podczas wysyłania żądań, którym jest po prostu „Odtwórz (nazwa utworu)” (bez cudzysłowów i nawiasów), aby umożliwić Party Player traktowanie tego SMS-a jako żądania utworu. Jeśli żądany chór nie znajduje się w twojej bibliotece, Party Player po prostu stwierdza to w tym samym wątku wiadomości (wysłane z twojego numeru, będą obowiązywały opłaty za wiadomości tekstowe). Jeśli utwór zostanie znaleziony, aplikacja odtworzy go lub doda do kolejki. Wysyła wiadomość do nadawcy, informując go, że żądana piosenka została umieszczona w kolejce.

  Jak włączyć lub wyłączyć podsunięcie w Gmailu

Aplikacja umożliwia również blokowanie niektórych osób przed żądaniem utworów, powiedzmy, żądań z nieznanych numerów itp. Można to zrobić na ekranie Uprawnienia kontaktów, na którym zaznaczone elementy wskazują, że żądania utworów są włączone od tych osób.

Nie znaleziono Party Player_Song Party Player_Found Party Player_Contacts

Party Player nie jest zbyt głodny zasobów, chociaż nie mogę powiedzieć, jak pozostawienie go włączonego przez cały czas może wpłynąć na żywotność baterii urządzenia w dłuższej perspektywie. Ale ogólnie rzecz biorąc, jest to dobra i prosta aplikacja, która nie obciąża baterii zbytnio i dodaje kilka elementów współpracy do wrażeń słuchowych.

Party Player_Main_Playing Party Player_Notification

Party Player to w zasadzie bardzo prosta aplikacja. Nie musisz rejestrować żadnego konta, tworzyć hasła ani podawać osobistych danych uwierzytelniających online. Bardzo szybko spełnia wyznaczony cel, a wszystko to za pośrednictwem prostego SMS-a. Do tego dochodzi interfejs typu barebone, który składa się z szarego i wyblakłego tła, z dużym logo pośrodku i trzema przyciskami u dołu; Poprzedni, Odtwórz / Wstrzymaj i Następny. dzięki czemu aplikacja jest niesamowicie łatwa w użyciu. Możesz go pobrać bezpłatnie, korzystając z poniższego łącza.

  Jak usunąć wyszukiwarki w przeglądarce Firefox

Zainstaluj Party Player ze Sklepu Play

x