Pisarz AI dla wszystkich Twoich potrzeb informacyjnych

Dowiedz się, jak inteligentna aplikacja internetowa Smartwriter.ai może przyspieszyć proces e-mail marketingu i sprawić, że będzie on 40 razy szybszy i sześciokrotnie tańszy.

Biznes polega na marketingu Twojego produktu. Istnieje wiele narzędzi marketingowych online i offline. E-mail marketing jest jednym z najtańszych produktów, usług lub technik docierania do marki.

Jednak marketing e-mailowy jest również trudny, ponieważ wiele e-maili marketingowych trafia do dowolnego folderu poza skrzynką odbiorczą. A klient docelowy nigdy nie widzi Twojego e-maila, ponieważ wysyłasz e-maile bez personalizacji.

Smartwriter.AI jest tutaj, aby zmienić sposób działania e-mail marketingu, wprowadzając automatyzację i inteligencję maszyn. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak ta aplikacja może zmienić Twoje działania marketingowe.

Co robi pisarz AI?

Treść pisemna to najtańszy sposób marketingu. Jednak utworzenie dobrze zorganizowanego bloga lub artykułu, który będzie pozycjonowany przez wyszukiwarkę Google, wymaga dużo czasu, wysiłku i inwestycji. Firmy, które ufają blogom i artykułom w zakresie generowania leadów, generowania przychodów i sprzedaży produktów/usług, potrzebują szybszej produkcji treści.

W związku z tym firmy programistyczne sztucznej inteligencji (AI) opracowały inteligentne aplikacje do pisania, które uczą się od ludzkiego stylu pisania i generują wysokiej jakości treści pisane. Treści generowane przez sztuczną inteligencję mogą być blogami, artykułami, wskazówkami, poradnikami, artykułami pomocy, treścią stron internetowych, tekstem w mediach społecznościowych, tekstem sprzedażowym i wieloma innymi.

Inwestycja w takie aplikacje jest jednorazowa, a aplikacja staje się atutem Twojej firmy. Możesz go używać do tworzenia treści przez długie lata. Ponadto programiści AI mogą aktualizować Twoją sztuczną inteligencję, aby była bardziej wydajna.

Smartwriter.AI: przegląd

Smartwriter.AI to przede wszystkim inteligentna aplikacja do zapisu hostowana w chmurze. Ale jego zastosowanie nie ogranicza się tylko do jednego zadania. Z biegiem czasu stał się potęgą marketingu e-mailowego i mediów społecznościowych wspieraną przez sztuczną inteligencję.

Narzędzie wykorzystuje model GPT-3 firmy Open AI. GPT-3, aka Generative Pre-trained Transformer, to model AI typu autoregresyjnego modelu językowego. Smartwriter.AI wykorzystuje sieci głębokiego uczenia, aby uczyć się od milionów ludzkich stylów pisania. Następnie generuje unikalną i wysokiej jakości treść pisemną, równoważną z pismem ludzkim.

Model GPT-3 firmy Smartwriter został przeszkolony na miliardach tokenów z zestawów danych różnych typów, takich jak 410 miliardów Common Crawl, 19 miliardów WebText2, 12 miliardów Books1, 55 miliardów Books2 i 3 miliardy Wikipedii.

Dzięki temu wysoce zaawansowanemu modelowi sztucznej inteligencji Smartwriter.AI generuje unikalne i chwytliwe teksty e-mail marketingowe, kopie Google Ads, kopie reklam na Facebooku, kopie na Instagram, wiadomości e-mail na LinkedIn itp. Pomaga również w treści bloga, takiej jak generowanie konspektów, tworzenie tytułów, rozszerzanie tematów itp.

Smartwriter.AI: Interfejs użytkownika

Po zarejestrowaniu się w tej inteligentnej aplikacji do pisania wejdziesz do pulpitu nawigacyjnego Projekty. Pokaże Ci dwa rodzaje opcji generowania treści, a są to:

 • SmartScript do automatycznego generowania treści
 • Tworzenie treści w oparciu o szablony.

Jeśli klikniesz łącze Sprawdź z większej liczby szablonów i przejdziesz do ekranu Wszystkie szablony, znajdziesz wyczerpującą listę szablonów automatycznego tworzenia treści i personalizacji. Godne uwagi szablony to:

 • Generator lodołamaczy Google Revie
 • Propozycja wartości dla sprzedaży produktów/usług
 • Marketingowe e-maile wprowadzające do Gmaila
 • Wiersze tematu wiadomości e-mail o wysokiej konwersji
 • Generator tytułów produktów Shopify
 • Shopify opisy produktów
 • Utwórz tytuł bloga, intro, opis meta, konspekt itp.
 • Rozszerzanie treści Quora
 • Napisz podpisy na Instagramie
 • Generator tytułów YouTube
 • Ramy marketingowe AIDA
 • Nagłówek i opis Google Ads
 • Generowane przez AI kopie Tweetów

Inne funkcjonalności poza Projektami to:

Lista potencjalnych klientów

Jest to centrum wszystkich kontaktów i e-maili zbieranych online. Na przykład możesz zainstalować rozszerzenie Smartwriter.AI Chrome. Następnie możesz automatycznie zeskrobać zweryfikowane wiadomości e-mail bezpośrednio z platform mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn. Jednak w przypadku LinkedIn musisz uzyskać subskrypcję LinkedIn Sales Navigator.

Weryfikacja adresu e-mail

Ta sekcja aplikacji Smart Writer oferuje dwa dedykowane narzędzia: Znajdź e-mail i weryfikuj oraz Zweryfikuj e-mail. Możesz użyć pierwszego do zeskrobywania wiadomości e-mail bezpośrednio z domeny takiej jak LinkedIn.com, Facebook.com itp.

Możesz też przesyłać pliki CSV z uporządkowanymi danymi, takimi jak nazwy domen, nazwa potencjalnego klienta i pozycja potencjalnego klienta. Gdy narzędzie zakończy swoje zadanie, pozwoli Ci pobrać plik CSV ze zweryfikowanymi danymi jako wynik.

Jeśli masz e-maile od potencjalnych klientów i chcesz je zweryfikować pojedynczo lub zbiorczo, możesz skorzystać z narzędzia Zweryfikuj adres e-mail. Tutaj po prostu wpisujesz adres e-mail w odpowiednim formacie, a Smartwriter.AI pobiera dane dotyczące adresu e-mail. Aby przyspieszyć pracę, możesz zbiorczo przesłać adresy e-mail w pliku CSV, a narzędzie zwróci również plik CSV jako dane wyjściowe ze zweryfikowanymi szczegółami.

Integracje

Marketing e-mailowy nie powinien ograniczać się do Gmaila, Yahoo Mail, Facebooka, Twittera i LinkedIn. Istnieje wiele innych popularnych platform, które Twoi potencjalni klienci regularnie odwiedzają. Możesz także kierować reklamy na te platformy i ulepszać budowanie linków, budowanie potencjalnych klientów i sprzedaż.

Te aplikacje lub platformy to:

 • Shopify
 • Mailshake
 • Lemlista
 • Odpowiedź
 • Punkt centralny
 • Dzięcioł
 • Snov
 • Apollo

Dzięki tej inteligentnej aplikacji internetowej do pisarza możesz szybko dodać swoje istniejące konta na dowolnej z powyższych platform. Następnie możesz również użyć wysokiej jakości funkcji automatycznego generowania treści zbiorczych Smartwriter.AI do działań marketingowych na tych platformach.

Funkcje Smartwriter.AI

Spersonalizowany zasięg zimnej poczty e-mail

Smartwriter.AI posiada kompleksowy (e2e) silnik personalizacji. Za pomocą modelu AI odczytuje dane prospekta z różnych źródeł internetowych. Następnie, w zależności od kampanii marketingowej i tematu, generuje spersonalizowane e-maile.

Narzędzie wstrzykuje również personalizację opartą na firmie, dostosowane oferty produktów i przekonujące wiersze tematu w celu lepszej konwersji zimnych wiadomości e-mail.

Spersonalizowana generacja leadów LinkedIn

Smartwriter.ai wykorzystuje 6-etapowe kontrole SMTP, aby potwierdzić, że potencjalni klienci z LinkedIn są poprawni. Następnie skanuje profile w czasie rzeczywistym i aktualizuje scentralizowaną bazę danych, aby zapewnić aktualność stanowiska, firmy, wymagań, stanowiska i innych szczegółów.

Po przejrzeniu wszystkich powyższych danych badawczych narzędzie tworzy perswazyjne i spersonalizowane e-maile dla każdego kontaktu. Możesz dotrzeć do setek interesariuszy firmy w zaledwie dwóch krokach, gdy zaczniesz go w pełni wykorzystywać.

Głębokie Wzbogacanie

Wzbogacenie listy kontaktów w CRM może zająć lata, ponieważ badania prowadzone przez ludzi na leadach trwają dłużej niż 45 minut. Natomiast Smartwriter.AI robi to w 15 sekund.

Co więcej, przeszukuje cały internet, aby wygenerować unikalne atrybuty dotyczące Twojego potencjalnego klienta. W rezultacie narzędzie przeszukuje 2,3 miliarda stron internetowych na jednego leada, aby wzbogacić Twój CRM o zaktualizowane dane o leadach.

Spersonalizowany zasięg LinkedIn

Musisz przestudiować ich profile, portfolio, działania i obecność w mediach społecznościowych, aby mieć gwarancję połączenia z nieznajomym. Ponieważ kiedy wykonujesz całą tę pracę w tle i wysyłasz e-mail lub wiadomość tekstową, potencjalny klient czuje, że wykonałeś swoje badania. Wtedy ty i potencjalny klient tworzycie emocjonalne połączenie.

Ta inteligentna aplikacja do pisania robi to bez konieczności przeprowadzania badań lub zatrudniania armii skrobaków danych.

SEO backlinking jest nieuniknionym zadaniem, jeśli chcesz zwiększyć ruch organiczny i pozycję swojej witryny w Google SERP. Jednak tworzenie spersonalizowanych wiadomości e-mail z żądaniami linków zwrotnych może być gorączkowym procesem. A jeśli jesteś agencją marketingową, to zadanie może być bardzo trudne.

Ale silnik AI Smartwriter.AI odczytuje wszystkie blogi internetowe w ciągu kilku sekund. Następnie w ciągu kilku minut tworzy hiperspersonalizowane e-maile z żądaniami linków zwrotnych dla każdego bloga. Wystarczy, że wyślesz e-maile.

Treść blogów

Smartwriter.AI zawiera specjalny szablon przepływu treści inteligentnego pisarza dla blogów i artykułów. Dzięki tej funkcji możesz tworzyć wyjątkowe konspekty blogów, badając miliony danych wyszukiwania Google na ten temat.

AI może również napisać chwytliwy akapit wprowadzający i opis metatagu w celu optymalizacji SEO. Co więcej, może rozszerzyć tematykę bloga o treści tekstowe o wysokiej jakości i bez plagiatu.

Weryfikacja adresu e-mail

Możesz nadal wysyłać marketingowe wiadomości e-mail i opłacać subskrypcję dostawcy usług marketingowych wiadomości e-mail bez niewielkiego wzrostu liczby odpowiedzi lub sprzedaży. Ponieważ e-maile, których używasz jako potencjalnych klientów, mogą nie być poprawne.

Smartwriter.AI zapewnia potężne narzędzie do weryfikacji adresu e-mail, aby zweryfikować adres e-mail potencjalnego lub potencjalnego klienta. Następnie możesz dodać adres do kampanii e-mailowej promującej markę, produkt lub usługę.

Przypadki użycia Smartwriter.AI

Narzędzie marketingowe AI

Działa jako narzędzie sztucznej inteligencji, które generuje spersonalizowaną wiadomość e-mail i kopię promocyjną dla każdego projektu i osoby, którą kierujesz do promocji. Twój projekt e-mail marketingu archiwizuje lepszy współczynnik klikalności, konwersje, otwarcia e-maili i dostarczalność e-maili.

Spersonalizowane e-maile dodają wartości do komunikacji z potencjalnymi klientami i pomagają stworzyć relację jeden na jednego, zamiast czynić z nich ofiary masowych kampanii e-mailowych.

Wyszukiwanie e-maili na LinkedIn

LinkedIn jest najpopularniejszym miejscem dla prawdziwych profili, w przeciwieństwie do Facebooka czy Twittera. Jeśli masz już płatną usługę LinkedIn, możesz zwiększyć jej wykorzystanie, łącząc ją ze Smartwriter.AI.

Możesz weryfikować e-maile swoich potencjalnych klientów lub budować potencjalnych klientów z LinkedIn, wykonując e-mail scrapping. Dzięki temu możesz znaleźć profile jakości klientów, kandydatów do pracy, partnerów biznesowych, zewnętrznych współpracowników projektu, niezależnych ekspertów itp.

Narzędzie do generowania leadów

Smartwriter.AI to potężne narzędzie do generowania leadów. Podobnie jak inne generatory leadów, nie tylko zbiera e-maile. Weryfikuje również e-maile. Co więcej, narzędzie umożliwia kontaktowanie się z klientami za pomocą spersonalizowanych wiadomości e-mail generowanych przez sztuczną inteligencję, sprawdzanie współczynnika dostarczania wiadomości e-mail i zwiększanie sprzedaży.

Narzędzie do poszukiwania sprzedaży

Poszukiwanie sprzedaży pomaga dotrzeć do potencjalnych klientów i przekonwertować ich na sprzedaż. Dzięki tej technice możesz również poznać oczekiwania rynku dotyczące funkcji niektórych produktów/usług, a zatem możesz uaktualnić swoje.

Smartwriter.AI to odpowiednie narzędzie do poszukiwania sprzedaży dla małych i dużych firm, w tym agencji marketingowych. W ciągu kilku minut uzyskuje wiele perspektyw sprzedaży. Wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko, oznaczenie i adres domeny. Może zdrapywać nazwy z aplikacji takich jak LinkedIn, Facebook, Instagram, Tiktok i Twitter.

Narzędzie jest również pomocne w programach SEO z linkami zwrotnymi. Możesz wybrać konkretnego bloga, a jego inteligentny algorytm piszący wygeneruje unikalną treść. Następnie możesz publikować linki zwrotne na stronach z linkami zwrotnymi, mediach społecznościowych i za pośrednictwem zimnych e-maili.

Popraw dostarczanie wiadomości e-mail

Generator wiersza tematu, personalizacja treści, przekonujące tworzenie wstępów, narzędzie do pozyskiwania potencjalnych klientów w nawigatorze sprzedaży, weryfikator wiadomości e-mail i narzędzie do sprawdzania jakości wiadomości e-mail zapewniają, że Twoje wiadomości marketingowe trafią do głównej skrzynki odbiorczej odbiorcy.

Jak zdobyć Smartwriter.AI

Smartwriter.Ai to aplikacja internetowa oparta na chmurze. Aplikację można uruchomić na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową. Nie potrzebujesz żadnego konkretnego systemu operacyjnego. Ponadto nie ma minimalnych wymagań dotyczących oprogramowania/sprzętu do uruchomienia aplikacji.

Narzędzie oferuje trzy różne plany subskrypcji, a są to:

 • Plan podstawowy: dla firm, które zarządzają marketingiem we własnym zakresie
 • Plan popularny: jest również przeznaczony dla firm zarządzających sprzedażą i działaniami marketingowymi, ale na dużą skalę.
 • Plan Pro: Dla agencji marketingowych lub firm z dużym zespołem marketingowym oferującym wiele produktów i usług.

Wszystkie powyższe trzy subskrypcje są dostępne w umowach miesięcznych i rocznych. Możesz zaoszczędzić więcej, zapisując się na roczne zobowiązanie.

Teraz, jeśli chcesz ocenić narzędzie przed uzyskaniem miesięcznej lub rocznej subskrypcji, jest to również możliwe. Wszystkie plany abonamentowe oferują 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Możesz wypróbować wszystkie funkcje, a jeśli jesteś zadowolony z narzędzia, możesz zapisać się na płatny plan.

Ostatnie słowa

Smartwriter.AI to inteligentne narzędzie do pisania w Twojej firmie, jeśli regularnie prowadzisz sprzedaż i marketing samoobsługowy. Ponadto jego wygodne opcje subskrypcji umożliwiają skalowanie w górę lub w dół wraz ze wzrostem lub spadkiem liczby klientów firmy. Co więcej, narzędzie AI jest również odpowiednie dla agencji marketingu cyfrowego, które obsługują wielu klientów.

Niezależnie od tego, czy używasz go w agencji, czy prowadzisz firmę, przekaz jest przejrzysty i prosty. E-mail marketing wymaga dużo wysiłku i pracy przygotowawczej. Jeśli zainwestujesz ludzką siłę, będzie to kosztowne i powolne.

Aby pozostać konkurencyjnym na stale zmieniającym się rynku, potrzebujesz dokładnej i szybkiej sztucznej inteligencji, która może tworzyć treści w ciągu kilku minut. Co więcej, w przypadku rozwijającej się firmy potrzebujesz również narzędzia do skalowania działań marketingowych. Smartwriter.AI oferuje wszystkie te funkcje w opłacalnym planie subskrypcji.