Pobierz filmy video z Instagrama za darmo

Zgrabne narzędzie zaprojektowane do pobierania zdjęć z Instagrama lub znajomych bez konieczności logowania się na konto na Instagramie.

Instagram Downloader to mała aplikacja, która pozwala użytkownikom pobierać zdjęcia lub filmy z Instagram w najprostszy możliwy sposób. Dzięki tej aplikacji możesz szybko pobierać dowolne zdjęcia bez konieczności przechodzenia przez specjalne samouczki.

Interfejs użytkownika jest bardzo uproszczony i zawiera tylko kilka ustawień konfiguracji. Deweloper starał się zawrzeć wszystkie niezbędne funkcje, aby ułatwić cały proces nawet początkującym.

Oferuje wielojęzyczne wsparcie i możesz wybrać folder wyjściowy, w którym powinny być przechowywane pobrane zdjęcia. Miejsce docelowe wyjścia nie jest dostępne bezpośrednio z głównego okna.

Aby rozpocząć proces pobierania, należy podać nazwę użytkownika. Możesz pobrać pojedyncze zdjęcie lub większą partię zdjęć, po prostu wybierając elementy docelowe. Aby wyświetlić pełny obraz, wystarczy kliknąć małą miniaturkę.

Ma również niewielki wpływ na zasoby systemowe i podczas testów nie pojawiły się żadne błędy. Program oferuje wsparcie tylko dla procesu pobierania i nie może przesyłać zdjęć na Instagram. Oczywiście nie można pobrać żadnych zdjęć, jeśli nie masz konta na Instagramie. Aplikacja nie pozwala na utworzenie konta i wymaga jedynie nazwy użytkownika, aby rozpocząć proces.

Podsumowując, Instagram Downloader to mały, ale wydajny program, który może pobierać zdjęcia z Instagrama w podróży. Jest to proste w użyciu narzędzie i do pracy z tym programem nie są wymagane umiejętności obsługi komputera.