Udostępnij teraz w social media:

Microsoft miał kilka naprawdę niezapomnianych gier w systemie Windows 7. Były to powszechnie używane gry, takie jak Solitaire, FreeCell, Mahjong i Chess. Ludzie w większości części świata albo je znają, albo są w stanie łatwo się ich nauczyć. Te gry nie tylko zostały usunięte w kolejnych wersjach systemu Windows 10, ale zostały wycofane i zastąpione grami, których nikt nie chciał.

Chess Titans na Windows 10

Nie brakuje gier w szachy online, mobilnych gier szachowych (wypróbuj Tall Chess) lub gier offline, które pozwalają użytkownikom grać przeciwko komputerowi, ale Chess Titans jest nadal bardzo brakuje.

Chess Titans była jedną z wielu gier, które Micorosft opracował i wydał jako aplikację w systemie Windows 10. Oferowała użytkownikom opcję gry przeciwko komputerowi lub innemu człowiekowi, pod warunkiem, że człowiek jest fizycznie obecny i możesz grać jako biały lub czarny.

Sprawdź -   Jak odzyskać klucz systemu Windows 10 po pełnym formacie

Pobierz Chess Titans na Windows 10 i zainstaluj

Ponieważ Microsoft zaprzestał produkcji Chess Titans i wszystkich innych gier dołączonych do systemu Windows 7, jedynym sposobem na ich pobranie jest z repozytoriów innych firm. Wiele repozytoriów oprogramowania innych firm zawiera gry, ale zawsze powinieneś przeskanować plik przed jego uruchomieniem, na wypadek, gdyby był złośliwy.

Visi the Strona Arvhice.org dla gier dla systemu Windows 7.
W kolumnie po prawej stronie kliknij plik Windows Executable.
Zezwól na pobranie pliku.
Po pobraniu uruchom plik EXE.
Wybierz swój język.
Wybierz gry, które chcesz zainstalować. Chess Titans na liście wyboru gier nazywa się „Chess”.
Kliknij Dalej i pozwól grze zainstalować.

Sprawdź -   Jak naprawić brak obsługi sieci hostowanej dla Wlan w systemie Windows 10

Graj w Chess Titans na Windows 10

Aby grać w Chess Titans w systemie Windows 10, wykonaj następujące kroki.

Otwórz Chess Titans z listy aplikacji w menu Start.
Domyślnie użytkownik gra jako biały i przeciwko komputerowi.
Przejdź do Game na pasku menu i wybierz inny typ gracza i / lub typ przeciwnika, z którym chcesz zagrać.
Idź do Gra> Opcje, aby zmienić zachowanie w grze, np. Poziom trudności, jakość grafiki, animacje, dźwięki itp.
Idź do Gra> Zmień wygląd i wybierz inny styl planszy i elementów.

Uwaga: możesz zakończyć grę w dowolnym momencie. Grę można zapisać i wznowić, gdy następnym razem będziesz mieć czas na grę, lub możesz ją odrzucić i rozpocząć nową, kiedy tylko chcesz.

Sprawdź -   Jak utworzyć profil PowerShell w systemie Windows 10

Wniosek

Gra w Chess Titans jest prosta. Może nie ma najlepszego projektu planszy i elementów do gry, ale zwykle trudno jest znaleźć gry, które nie rzucają się w oczy. Gry mają zwykle skomplikowane menu, długą listę funkcji, które mają niewiele wspólnego z grą i więcej dzwonków i gwizdków, niż jest to konieczne w szachach. Projekt jest naprawdę jedyną porażką, jaką ma Chess Titans i prawdopodobnie nie zniknie, ponieważ nowe skórki nie zostaną opracowane, ale pozostaje świetną grą w spokojny dzień,