Pobierz oficjalne tapety iOS 11 na iPhone’a i iPada

Każda nowa wersja systemu iOS ma własny zestaw tapet. Powiedz, co chcesz o iOS lub produktach Apple jako całości, nie można zaprzeczyć, że ich tapety są wspaniałe. W rzeczywistości, jeśli chodzi o wygląd, Apple zawsze miał przewagę. Nawet jeśli nie dostaniesz następnego iPhone’a lub nie jesteś użytkownikiem iPhone’a, nadal możesz chcieć nowych tapet na iOS 11. Dostępny jest nowy zestaw dla iPhone’a i iPada. Możesz pobrać oficjalne tapety na iOS 11 tutaj.

Pobieżne spojrzenie

Poniższe miniatury dają pobieżne spojrzenie na nowe tapety na iOS 11. Jeśli nie jesteś w stanie pobrać ich wszystkich, możesz po prostu pobrać te, które lubisz. Tapety zostały odkryte w przecieku przez 9to5Mac.

Pobierz wszystkie tapety na iOS 11

To Link do Dropbox przeniesie Cię do folderu z tapetami iOS 11 na iPhone’a i iPada.

Jeśli szukasz tylko tapet na iPhone’a, możesz pobierz je wszystkie tutaj. Jeśli chcesz, możesz również pobrać je selektywnie z połączonego folderu. Podobnie możesz pobierz tapety na iPada enmasse lub selektywnie.

Zmień tapetę na iOS

Musisz zapisać obrazy w rolce z aparatu. Wiesz, że nie możesz po prostu wkleić zdjęć do rolki aparatu iOS, podłączając urządzenie do komputera PC lub Mac. Najlepiej zapisać tapety na dysku w chmurze, a następnie pobrać je stamtąd na swoje urządzenie.

Otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Tapety. Dotknij opcji „Wybierz nową tapetę” i dotknij opcji Z aparatu. Poszukaj tapet na iOS 11 zapisanych w rolce z aparatu i po prostu je dotknij. Gdy ustawisz tapetę na urządzeniu z systemem iOS, pojawi się pytanie, czy chcesz zmienić tapetę tylko dla ekranu głównego, czy też ekranu blokady. Jeśli lubisz dwie różne tapety, możesz ustawić jedną dla ekranu blokady, a drugą dla ekranu głównego.

Uwaga dla użytkowników innych niż iOS

Jeśli nie korzystasz z urządzenia z systemem iOS, czyli używasz telefonu z Androidem, takiego jak telefon Pixel, po ustawieniu tapeta może być rozmyta. To nie jest problem z jakością tapet. Wręcz przeciwnie, nie wszystkie urządzenia z Androidem wyświetlają dobrze tapety HD, jeśli nie mają dokładnych wymiarów wymaganych przez urządzenie. Osobiście doświadczyliśmy tego na Nexusie 6P, ale może to być również problem na niektórych innych urządzeniach. Rozważ zmianę rozmiaru tapety iPada, aby pasowała do urządzenia.