Pobierz pakiet APK Google Now Launcher na dowolne urządzenie z Androidem

Tylko tyle razy możemy wprowadzić Androida z pewną wariacją wyrażenia „jest nieskończenie konfigurowalny”. Omówiliśmy już na śmierć wyrzutnie, takie jak Dodol, Buzz, Smart Launcher i wiele innych. Jednak te dostosowania stron trzecich nigdy nie były w stanie złagodzić tego poczucia wyobcowania. Mogą być doskonałe, ale nie czują się dobrze; nawet testowany niedawno Aviate nie jest wyjątkiem – to genialny, ale obcy grunt. To znaczy do teraz. Google zdecydował, że jego standardowy program uruchamiający Androida powinien być dostępny do pobrania i udostępnił go w Sklepie Play pod nazwą Google Now Launcher.

Wybór programu uruchamiającego Launcher-Now-Screen Launcher-GoogleNow

Program uruchamiający jest obecnie oficjalnie dostępny wyłącznie dla urządzeń Nexus i Google Play Edition, ale możesz oczywiście pobrać plik APK (link do którego podano na końcu), aby zainstalować go na innych urządzeniach.

Google Now Launcher jest odpowiednikiem standardowego programu uruchamiającego KitKat, który jest dostarczany z Nexusem 5. Jeśli używasz standardowego programu uruchamiającego KitKat na starszym urządzeniu, od razu zauważysz, że Google Now jest teraz przesunięty palcem po lewej stronie ekranu głównego . Zauważysz również, że zakładki „Aplikacje” i „Widżety” u góry szuflady aplikacji zostały usunięte, dzięki czemu w szufladzie aplikacji jest miejsce na większe ikony. Widżety są dodawane tak, jak w erze sprzed ICS, przytrzymując puste miejsce na ekranie głównym. Poniżej znajduje się porównanie starych i nowych szuflad aplikacji.

Klasyczny rozmiar ikony programu uruchamiającego Launcher zaktualizowany Przejście programu uruchamiającego

Oprócz dodawania widżetów, długie naciśnięcie dowolnego pustego obszaru na ekranie głównym pozwala również zmienić tapetę, dostosować ustawienia programu uruchamiającego i ponownie ustawić wiele ekranów. Na początku masz jeden ekran główny; przeciąganie ikon aplikacji lub widżetów w prawo tworzy dodatkowe ekrany.

LauncherWithWidgets Wybór widżetów programu uruchamiającego LauncherWidgets

Uwaga redaktora: krok we właściwym kierunku dla Google. Jeśli posiadasz urządzenie Nexus 5, aplikacja powinna pojawić się jako „Zainstalowana” w Google Play, co, jak sądzimy, oznacza, że ​​wszelkie drobne zmiany interfejsu użytkownika w programie uruchamiającym od Google nie będą od teraz wymagały aktualizacji systemu. Podobnie jak w przypadku innych aplikacji Google, wszystko, co musisz zrobić, to zaktualizować je ze Sklepu Play. Niestety, na razie aplikacja jest dostępna tylko na urządzenia Nexus i Google Play Edition. Dołączyliśmy lustro APK (dzięki uprzejmości XDA-Developers) dla tych z Was, którzy chcieliby wypróbować go na innych urządzeniach, ale pamiętajcie, że nie będziecie otrzymywać bezpośrednich aktualizacji. Jeśli nigdy wcześniej nie ładowałeś pakietu APK, włącz opcję „Nieznane źródła” w Ustawieniach> Zabezpieczenia, a następnie przenieś plik APK do pamięci urządzenia i otwórz go za pomocą dowolnego menedżera plików (takiego jak ES File Explorer).

Zainstaluj Google Now Laucher ze Sklepu Play

Pobierz pakiet APK Google Now Launcher z Dev-Host

x