Pobierz popularne centrum sterowania iOS w systemie Mac OS X [Paid]

Rzadko zdarza się, aby aplikacje innych firm powielały funkcjonalność systemu Mac OS X, ponieważ same mogą zrobić tak wiele. Istnieją rozwiązania, takie jak GeekTools, które dodają nowe elementy do komputera Mac. Jednak Control Center to aplikacja warta 10 USD, która wykorzystuje to, co potrafi Mac OS X, i ulepsza ją tak bardzo, że zastanawiasz się, jak mógłbyś bez niego żyć przez cały ten czas. To aplikacja, która przenosi Control Center z iOS na OS X i to pięknie. Możesz zabrać aplikację na jazdę próbną, ponieważ jest ona objęta 7-dniową bezpłatną wersją próbną, ale później musisz ją kupić, aby nadal z niej korzystać. Wow, to słowo, mogliśmy poświęcić trochę czasu na znalezienie bardziej elokwentnego sformułowania podsumowującego Control Center, ale nie będzie to konieczne, ponieważ „wow” obejmuje całe spektrum naszych uczuć do niego. Naprawdę wygląda na to, że na pulpicie OS X otworzyło się okno iOS. Mimo że nie jest to zastrzeżone oprogramowanie Apple, nikogo nie będzie zaskoczeniem, jeśli przyszłe wersje OS X zaczną łączyć się z tymi elementami.

Centrum sterowania - ekran

Aplikacja uruchamia centrum sterowania w trybie portretowym, które znajduje się wygodnie po lewej stronie ekranu. Domyślnie jest to przezroczysty ekran z przyciskami przypominającymi iOS 7. Można to dostosować, klikając prawym przyciskiem myszy / Ctrl + kliknięcie ikony paska menu centrum sterowania. W górnej warstwie możesz zobaczyć podłączone urządzenia, wyłącznik czasowy, przełącznik WiFi, przełącznik Bluetooth i suwak regulacji jasności, z których wszystkie działają bez zarzutu. W dolnej warstwie możesz uruchomić iTunes, przeglądać statystyki systemowe, wyświetlać alarmy, konfigurować centrum sterowania i zapisywać notatki. Im więcej opcji włączysz, tym wyższy będzie panel.

Centrum sterowania - użycieCentrum sterowania - muzykaCentrum sterowania - notatki

Centrum sterowania nie tylko zapewnia dostęp do wyżej wymienionych funkcji, ale także daje unikalne spojrzenie na dostęp do tych funkcji. Podobnie jak w przypadku iOS 7, wszystko jest w zasięgu ręki. Gesty są już podstawą komputera Mac, ale dzięki temu jest jeszcze wygodniejszy.

Centrum sterowania - informacje zwrotneCentrum sterowania - kontrola

Jest to bardzo dobrze złożony system, odtwarzanie muzyki pokazuje okładkę albumu, krój pisma Helvetica Neue Thin, będący znakiem towarowym iOS 7, który podobno jest również podstawą OS X 10.10. Aplikacja ma 7-dniowy bezpłatny okres próbny, który można aktywować za 10 USD, ale ta aplikacja jest tego warta.

Centrum sterowania - Frosty Centrum sterowania - czarne

W interesie uczciwości jego domyślne zachowanie jest nieco uciążliwe, ponieważ szyba okna, mimo że jest wspaniała, znajduje się na wszystkim. Aby utworzyć ten artykuł, musiałem przesunąć wszystkie okna trochę w prawo, aby móc pracować nieprzerwanie. Jeśli możesz to przeoczyć, istnieje wiele operacji, które możesz wykonać bez konieczności opuszczania okna. Po tym, przechodzenie do preferencji systemowych dla czegoś wydaje się teraz taką wędrówką.

Pobierz Centrum sterowania dla OS X