Pobierz teraz powiadomienie ostrzegawcze Androida L. na swoim urządzeniu [No Root]

Android L i jego nowy materiał zrobiły spore wrażenie, ale jeśli nie masz urządzenia Nexus i nie masz nic przeciwko łuszczeniu się telefonu od czasu do czasu, nie będziesz w stanie sprawdzić nowych funkcji. W tym miejscu pojawia się niesamowita i wyjątkowo aktywna społeczność programistów. Powiadomienia Heads-up to nowa aplikacja na Androida, która naśladuje powiadomienia z Androida L. Możesz wchodzić w interakcje z powiadomieniem tak samo, jak w systemie Android L, a aplikacja nie wymaga zainstalowania platformy Xposed ani nie wymaga zrootowanego urządzenia.

Będziesz musiał włączyć aplikację po jej zainstalowaniu i jest oczywiste, że będzie ona miała dostęp do wszystkich Twoich powiadomień. W zależności od typu otrzymanego powiadomienia możesz z nim wchodzić w interakcje. Możesz otworzyć właśnie otrzymaną wiadomość e-mail lub otworzyć właśnie pobrany plik. Podobnie jak powiadomienia heads-up w systemie Android L, te również można odrzucić i dobrze działają z aplikacjami pełnoekranowymi, takimi jak Cut the rope 2.

Powiadomienia Heads-up Powiadomienia e-mail z ostrzeżeniami

Oprócz naśladowania powiadomienia heads-up, aplikacja próbuje również swoich sił w powiadomieniach na ekranie blokady, choć w naszych testach wyniki nie były zadowalające. Powiadomienie pojawia się po odblokowaniu ekranu, a nie na samym ekranie blokady. Aby ją włączyć, dotknij przycisku więcej i przejdź do ustawień aplikacji. Znajdziesz tutaj również opcję filtra aplikacji, która pozwoli Ci wybrać, dla których powiadomień powinieneś otrzymywać ostrzeżenia. Możesz wyciszyć aplikacje, dla których nie chcesz otrzymywać alertów z listy zainstalowanych aplikacji.

Powiadomienia Heads-up pozwalają także ustawić priorytet powiadomień; możesz wybrać krytyczne i pilne powiadomienia, które będą obejmować alerty alarmowe lub trwające połączenia. Możesz wybrać otrzymywanie ważnych alertów, takich jak e-maile i wiadomości tekstowe, i możesz otrzymywać zwykłe alerty, które są powiadomieniami ze starych aplikacji (coś w tym przypadku jest niejasne). Te trzy typy są domyślnie włączone i można włączyć jeszcze dwa typy alertów; nieważne i kontekstowe.

Filtr powiadomień Heads-up Filtr powiadomień Heads Up

Chociaż aplikacja nie obsługuje dobrze powiadomień na ekranie blokady, wszystko inne robi naprawdę dobrze. Zapewniając opcje dostosowywania i dając użytkownikowi pełną kontrolę nad tym, które aplikacje mają otrzymywać powiadomienia, aplikacja zrobiła coś więcej niż tylko replikację funkcji Androida L.Nawet jeśli nie chcesz wypróbować Androida L i niektórych jego nowych funkcje, ta aplikacja jest warta wypróbowania.

Zainstaluj powiadomienia Heads-up ze sklepu Google Play