Pobierz zdjęcia i filmy z Instagrama na swój komputer

W nieustannym dążeniu Instagrama do pozostania wyłącznie na urządzeniach mobilnych wielu użytkowników komputerów PC zawsze czuło się pozostawionych w tyle. Tak, wiem, że Instagram w całości najlepiej nadaje się na urządzenia mobilne, ale nie miałbym nic przeciwko możliwości uzyskania dostępu (lub pobrania) treści Instagrama z komputera. Na szczęście istnieje wiele sposobów pobierania zdjęć i filmów z Instagrama na komputer, a tutaj w newsblog.pl od czasu do czasu omawialiśmy te rozwiązania, od przeglądarki Torch Browser po darmowy Instagram Downloader i tak dalej. Dzisiaj chciałbym udostępnić Save-o-gram, podobną aplikację Windows, która umożliwia pobieranie wszystkich zdjęć i filmów z Instagrama dowolnego użytkownika, pod warunkiem, że są one publiczne. Narzędzie oferuje martwy prosty interfejs użytkownika i kilka dodatkowych przydatnych funkcji.

Mizerny plik instalacyjny Save-o-gram o wielkości 1 MB nie zajmuje dużo czasu, aby pobrać i zainstalować. Po otwarciu zostanie wyświetlony interfejs użytkownika w wersji szkieletowej, który jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika i automatyzuje większość procesu.

Rozpoczęcie pracy jest bardzo łatwe. Wszystko, czego potrzebujesz, to nazwa użytkownika lub adres URL jego profilu na Instagramie i wprowadź je w polu tekstowym u góry okna aplikacji. Następnie kliknij małą strzałkę po prawej stronie, aby umożliwić Save-o-gram pobranie wszystkich mediów.

Wyszukiwanie Save-o-gram_User

Aplikacja wyświetla miniatury wszystkich zdjęć i filmów przesłanych przez tego użytkownika. Możesz nawet wyświetlić ten, który uważasz za interesujący, po prostu klikając go. Aplikacja umożliwia podgląd obrazów i filmów w swoim interfejsie, a także umożliwia odtwarzanie ich wszystkich jako pokazu slajdów. Gdy skończysz przeglądać wszystkie obrazy, możesz rozpocząć pobieranie ich pojedynczo lub wybierając całe obrazy i filmy raz i pobierając je jako plik zip. Wszystko jest zapisywane jako kopia do określonego folderu.

Save-o-gram_Results

Oprócz możliwości podglądu i pobierania plików, Save-o-gram posiada kilka dodatkowych funkcji. Na przykład możesz również wyszukiwać zdjęcia lub filmy na Instagramie za pomocą tagów w polu Wyszukaj tagi. Ponadto możesz zmienić rozmiar miniatur za pomocą suwaka powiększenia w prawym górnym rogu. Po trzecie, jest też przycisk do robienia wydruków żądanego obrazu bez opuszczania aplikacji.

Save-o-gram_Slide sdhow

Wreszcie, możesz łatwo zmienić kilka ustawień, klikając przycisk informacji z logo Instagram w prawym dolnym rogu. Tutaj możesz przełączać takie rzeczy, jak wybieranie zdjęć po kliknięciu miniatury, dostosowywanie szybkości pokazu slajdów, a także zmienianie sposobu, w jaki tagi są używane do wyszukiwania obrazów oraz czy tagi powinny być wyświetlane po najechaniu myszą na miniaturze.

Zapisz-o-gram_Info

Podsumowując, Save-o-gram to proste, małe narzędzie. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz szybko pobrać niektóre lub wszystkie zdjęcia z dowolnego konta na Instagramie. Działa na Windows XP, Windows Vista, Windows 7 i Windows 8.

Pobierz Save-o-gram

x