Podążaj za strzałką to łatwe do naśladowania narzędzie nawigacyjne

Jeśli dobrze radzisz sobie ze wskazówkami, rzadko się gubisz, a jeśli to zrobisz, szybko odnajdziesz się ponownie, wiesz, że ta umiejętność przypomina posiadanie super mocy. Wiesz również, że dobre wyczucie kierunku nie jest powszechnie uznawane za nadprzyrodzoną zdolność, jesteś skłonny myśleć, że każdy powinien być w stanie bez problemu znaleźć drogę z punktu A do punktu B. Jeśli nic więcej, każdy powinien mieć możliwość korzystania z Map Google, ale niestety tak nie jest. Wiele osób nadal się gubi i / lub ma problemy ze śledzeniem mapy. Waaaaay! – Follow the Arrow to nawigacja zakręt po zakręcie dla manekinów (bez obrazy). Jeśli okaże się, że wykonanie wskazówek jest zbyt skomplikowane, ta aplikacja jest tym, czego potrzebujesz. Wykrywa Twoją aktualną lokalizację, prosi o wybranie miejsca docelowego, a następnie prowadzi Cię jedynie za pomocą kompasu. Do Ciebie należy wybór trasy, którą chcesz jechać, o ile podążasz za strzałką.

Waaaaay! ma dwa tryby; tryb celu podróży z punktu A do punktu B oraz tryb spotkania, który umożliwia tworzenie i udostępnianie mapy za pomocą aplikacji Line lub Facebooka.

Waaaaay Tryby Waaaaay

Tryb spotkania nie jest specjalnie wyjątkowy, ale tryb celu jest całkiem niezły. Waaaaay! poprosi o użycie Twojej bieżącej lokalizacji i poprosi Cię o wybranie / wyszukanie miejsca docelowego. Aplikacja pozwala również znaleźć pobliskie kawiarnie lub stacje. Kiedy będziesz gotowy, dotknij zielonej strzałki w miejscu docelowym i podążaj za kompasem.

Waaaaay! pokaże Ci, jak daleko jesteś od celu i wyświetli prostą strzałkę, którą możesz podążać. To do Ciebie należy wybór trasy.

Miejsce przeznaczenia WaaaaayKierunek Waaaaay

Waaaaay! jest dość prosta i chociaż programiści twierdzą, że jest to dla osób, które mają problemy z śledzeniem map, osobiście uważam, że aplikacja może być znacznie lepiej wykorzystana. Wyobraź sobie każdego, kto ma iPada lub tablet z Androidem zamontowany na desce rozdzielczej. Ta aplikacja może być znacznie lepszym przewodnikiem nawigacyjnym niż powiedzmy Mapy Google, na które być może będziesz musiał mrużyć oczy i przesuwać, aby zobaczyć podczas jazdy. Waaaaay! to znacznie bezpieczniejszy sposób kierowania się wskazówkami podczas jazdy, ponieważ nie wymaga dużej uwagi.

Aplikacja jest również świetna, jeśli podróżujesz po obcym mieście, a nawet bardziej przydatna, jeśli nie znasz tam języka. W takiej sytuacji nazwy dróg i ulic niewiele dla Ciebie znaczą, chyba że są odpowiednio oznakowane w języku, który znasz. Waaaaay! usuwa z równania całą nazwę drogi, ulicy, alei itp.

Aplikacja jest nieco szorstka na krawędziach. Obsługuje język japoński i angielski, ale ma problemy ze skryptami dla innych języków. Również wolno reaguje (testowano na iPhonie 4 z systemem iOS 7) na wprowadzanie dotykowe. Wersja na Androida nie została dokładnie przetestowana, a programiści ostrzegają Cię wcześniej. Waaaaay! doskonale nadaje się do instrukcji nawigacji w samochodzie.

Pobierz Waaaaay! Z App Store

Pobierz Waaaaay! Ze sklepu Google Play