Popraw siłę sygnału sieci komórkowej i WiFi dzięki wzmacniaczowi sygnału

Kwestia „uścisku śmierci” może być niczym innym jak przerażającą historią z przeszłości dla posiadaczy iPhone’a, ale od czasu do czasu wszyscy z pewnością żałujemy, że nie było sposobu na uzyskanie silniejszego sygnału WiFi na naszym iOS urządzenie. To samo dotyczy sygnałów 3G i 4G, które mogą stracić część swojej mocy wraz z upływem czasu, gdy urządzenie zaczyna przechodzić w tryb uśpienia. Signal Booster to ulepszenie Cydii, które może pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Jest w sklepie z jailbreakiem od dłuższego czasu i dopiero niedawno stał się kompatybilny z iOS 7. Ta poprawka nie wymaga od użytkowników robienia zbyt wiele, ale wyniki są ogólnie dość pozytywne. Signal Booster ponownie uruchamia cały proces alokacji zasobów na Twoim iPhonie, zapewniając wystarczającą moc za odbiorem sygnału dla danych i Wi-Fi, ostatecznie prowadząc do lepszej jakości głosu w połączeniach i szybszego przeglądania / pobierania. Oczywiście nie różni się to zbytnio od niektórych metod wzmacniania sygnału, które widzieliśmy dla Androida, ale Signal Booster wyróżnia się, oferując prawdziwie jednoprzyciskową metodę, zamiast prosić użytkowników o wykonanie długiego przepływu kroków za każdym razem, gdy chcą uzyskać ten dodatkowy pasek sygnału w obszarze stanu telefonu.

Signal-Booster-for-iOS-7Signal-Booster - gotowe

Aby wezwać Signal Booster do działania, po prostu dotknij raz jego ikony Springboard. Aplikacja wykona swoją pracę i odświeży sygnały sieci po kilku sekundach. Sygnały nie wychodzą całkowicie, gdy wzmacniacz sygnału jest w ruchu, ale tracą część swojej siły, zanim powrócą w pełnej chwale. Gdy aplikacja przywróci radio urządzenia do optymalnego stanu, Signal Booster wyłączy się automatycznie.

Aplikacja działa zgodnie z naszymi doświadczeniami i wprowadza pewne ulepszenia w sile sygnału. Nie zaszkodzi spróbować, gdy desperacko szukasz dodatkowego zasięgu na swoim iPhonie. Ulepszenie kosztuje 99 centów i jest dostępne w repozytorium BigBoss w sklepie Cydia. Nie ma opcji do skonfigurowania; Signal Booster nie dodaje własnego menu do aplikacji Ustawienia zapasów, a nawet własna pozycja aplikacji Springboard jest pozbawiona niczego poza animacją.

Signal Booster został zaprojektowany do współpracy z iPhone 3GS i nowszymi wersjami, a obsługiwane wersje oprogramowania układowego obejmują iOS 5, iOS 6 i iOS 7. Oznacza to, że aplikacja oferuje teraz kompatybilność z dużo większą liczbą urządzeń niż wcześniej, więc daj jej spróbuj, nawet jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o Signal Booster.