Popularna aplikacja do konserwacji domu BrightNest jest dostępna na Androida

Jeśli kiedykolwiek rozejrzałeś się po swoim domu i zobaczyłeś setki zadań czekających na twoją uwagę, takich jak rzeczy do naprawienia, czyszczenia, przeniesienia, sprzedaży lub zapakowania, to na pewno docenisz to, co BrightNest wnosi do stołu. Ta popularna witryna internetowa zmieniła się w aplikację mobilną, którą omówiliśmy jakiś czas temu, teraz trafiła do Sklepu Google Play na urządzenia z systemem Android i zawiera mnóstwo wskazówek i wskazówek dotyczących czyszczenia i utrzymania domu.

Ostatni raz, kiedy rozmawialiśmy o BrightNest, była to tylko strona internetowa, która mogła dostarczyć wielu wskazówek, przypomnień, instrukcji i nie tylko, związanych z utrzymaniem domu. Od tego czasu usługa wprowadziła wiele nowych przydatnych funkcji i trafiła na platformy mobilne. Aplikacja na Androida ma przejrzysty i elegancki interfejs i oferuje użytkownikom różne wskazówki dotyczące stylu domowego i konserwacji, a także sposoby na poprawę stylu życia.

BrightNest_Intro BrightNest_Qs BrightNest_Login

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto, a także o udzielenie odpowiedzi na kilka prostych pytań, np. Czy masz zwierzęta lub dzieci? Czy masz garaż? Czy Twój dom jest klimatyzowany? Po zebraniu tych podstawowych informacji oferuje wskazówki, które pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze na podstawowym utrzymaniu domu. Każda sugestia jest również podzielona na podkategorie, na przykład Green, Clean, Handy, Hungry itp. Kiedy klikniesz na sugestię, BrightNest oferuje powiązane artykuły, zazwyczaj listę rzeczy, których możesz użyć, aby osiągnąć swój cel. Przejrzysty interfejs aplikacji działa dobrze i jest łatwy w nawigacji, jeśli chodzi o odkrywanie różnych sekcji. Aplikacja wyświetla również więcej pytań, aby uzyskać więcej sugestii specjalnie dostosowanych do Ciebie.

BrightNest_Main BrightNest_Suggestion

Oprócz dostarczania spersonalizowanych wskazówek i wskazówek, aplikacja pozwala śledzić, co należy zrobić w domu. Można to osiągnąć, ustawiając różne zadania do wykonania i przypomnienia. Aby dodać nowe zadanie, po prostu przesuń palcem od prawej krawędzi ekranów i dotknij opcji „Dodaj niestandardowe zadanie do wykonania”. Otworzy się nowy ekran zadań, na którym możesz napisać zadanie, nadać mu niestandardową nazwę i określić termin.

Kolejną interesującą rzeczą dotyczącą BrightNest jest ekran Eksploruj, który pomaga przeglądać tylko określone treści. Na przykład, jeśli chcesz zobaczyć porady dotyczące zdrowia związane z domem, możesz dotknąć opcji „Zdrowe” w menu paska bocznego, a BrightNest wyświetli tylko treści związane ze zdrowiem Twojego domu.

BrightNest_Sidebar BrightNest_To Do BrightNest_Explor

BrightNest jest dostępny bezpłatnie w Google Play i działa na Androidzie 4.1 lub nowszym.

Zainstaluj BrightNest ze Sklepu Play