Popularna aplikacja do przesyłania treści na Androida Pushbullet pojawia się w systemie Windows

Urządzenia mobilne stały się istotną częścią naszego życia. Powoli skracają czas, który spędzamy na tradycyjnych komputerach na surfowaniu po Internecie, sprawdzaniu poczty elektronicznej, oglądaniu filmów lub graniu w gry wideo. Niemniej jednak tradycyjne komputery nadal istnieją i często wymieniamy informacje między naszymi urządzeniami mobilnymi a komputerami w celu tworzenia kopii zapasowych lub synchronizacji danych. Pushbullet, genialna aplikacja na Androida, która pozwala użytkownikom przesyłać prawie wszystko z telefonu na komputer i odwrotnie, niedawno zakończyła całkowicie nowy wariant systemu Windows. Pushbullet dla systemu Windows umożliwia użytkownikom szybkie wysyłanie i odbieranie plików, łączy, notatek, tekstu itp. Do iz innych komputerów lub urządzeń przez Wi-Fi.

Omówiliśmy Pushbullet w styczniu 2013 r., Ale od tego czasu usługa z pewnością przeszła samą siebie, dodając wiele dodatkowych funkcji do swojego arsenału, a także aplikację Windows, która powinna uczynić udostępnianie jeszcze wygodniejszym.

Narzędzie Windows Pushbullet, które w chwili pisania tego tekstu jest publiczną wersją beta, ma pakiet instalacyjny 7,4 MB, integrację z menu kontekstowym sportu (umożliwia wysyłanie plików z menu prawego przycisku myszy), możliwość przesyłania linków, notatek i plików do 25 MB W rozmiarze. Twórcy obiecują większe rozmiary do transferu plików i więcej funkcji w przyszłych kompilacjach.

PushBullet

Po pierwszym uruchomieniu musisz zalogować się na swoje konto Pushbullet. Nowi użytkownicy mogą również używać swoich kont Google, aby przyspieszyć działanie. Interfejs użytkownika aplikacji jest niezwykle prosty. Rozwijane menu u góry umożliwia wybranie docelowego komputera lub urządzenia z systemem Windows. Pięć przycisków na dole pozwala wybrać typ elementu, który chcesz udostępnić, a mianowicie wiadomość, łącze, załącznik, listę lub informacje kontaktowe.

PushBullet_Devices

W przypadku prostych wiadomości tekstowych możesz wprowadzić temat wraz z samą treścią wiadomości, a listy przydają się do tworzenia zadań do wykonania.

PushBullet_Files

Pliki można wysyłać, klikając duży przycisk, który pojawia się pośrodku po wybraniu opcji przesyłania plików (ikona załącznika) od dołu, metodą przeciągnij i upuść lub z menu kontekstowego żądanego pliku po kliknięciu prawym przyciskiem myszy.

Gdy będziesz gotowy, wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć „Wciśnij!” aby wysłać przedmiot w drodze.

Kliknij PushBullet Rigth

Wyświetla również powiadomienia na pulpicie podczas wysyłania i odbierania plików. Mała funkcja, ale mimo to przydatna.

Odzyskano plik PushBullet

Pushbullet dla Windows działa na Windows XP, Windows Vista, Windows 7 i Windows 8. Pamiętaj, że aplikacja jest obecnie w wersji beta. Jak wspomniano wcześniej, w przyszłych aktualizacjach obiecano więcej funkcji.

Pobierz Pushbullet dla Windows