Popularny KMPlayer jest dostępny na Androida i iOS; Działamy bezpośrednio

Jeśli chodzi o odtwarzacze wideo dla systemu Windows, które mają możliwość odtwarzania dowolnego formatu, który na nie rzucasz, KMPlayer jest jedną z pierwszych nazw, które przychodzą na myśl, wraz z VLC Player. Ten samodzielny odtwarzacz jest wyposażony we wbudowaną obsługę kodeków dla wielu formatów wideo bez potrzeby stosowania jakichkolwiek zewnętrznych kodeków i oferuje więcej opcji dostosowywania, niż byś wiedział, co zrobić. Podczas gdy Android i iOS mają już wiele doskonałych odtwarzaczy wideo, nigdy nie zaszkodzi mieć do dyspozycji więcej wspaniałych opcji. Jeśli jesteś fanem KMPlayer, z przyjemnością dowiesz się, że jego programiści wydali go zarówno w sklepie Google Play, jak i iTunes App Store na urządzenia z systemem Android i iOS. Dołącz do nas, gdy wypróbowujemy wersję aplikacji na Androida.

Tak jak oczekiwaliśmy od twórców KMPlayer, aplikacja ma interfejs, który jest zarówno świetnie wyglądający, jak i funkcjonalny. W widoku głównym zobaczysz listę wszystkich plików wideo znalezionych na urządzeniu ze standardową szufladą nawigacji, którą można przesuwać od lewej krawędzi, aby uzyskać dostęp do różnych części systemu plików i ręcznie przeglądać filmy. Dostępne multimedia są wyświetlane w całości z widokami miniatur, informacjami o rozmiarze pliku i rozdzielczością i można je sortować według nazwy lub rozmiaru pliku. Jeśli chodzi o foldery, kilka specjalnych, takich jak KMP, folder aparatu i folder pobierania, jest dostępnych jako skróty w sekcji Biblioteka multimediów, a sekcja Eksplorator umożliwia dostęp do plików w wewnętrznej lub zewnętrznej pamięci urządzenia.

KMPlayer dla Androida 1 KMPlayer dla Androida 2

Jeśli chodzi o Eksploratora, pokazuje standardową listę folderów w wybranej pamięci i możesz je sortować według nazwy, rozmiaru lub daty. Ponownie zobaczysz wygodne miniatury wszystkich plików wideo znalezionych w aktualnie otwartym folderze, a dotknięcie dowolnego takiego pliku rozpocznie jego odtwarzanie bezpośrednio.

KMPlayer dla Androida 3 KMPlayer dla Androida 4

Sam odtwarzacz wideo wygląda dość standardowo i działa tak, jak można się spodziewać. W lewym górnym rogu znajduje się przycisk blokady, który zapobiega przypadkowym dotknięciom, a także blokuje bieżącą orientację podczas odtwarzania. Na dole znajdują się wszystkie elementy sterujące odtwarzaniem, takie jak pauza / odtwarzanie, przewijanie do przodu, do tyłu, następny plik i poprzedni plik, a także przełączanie powtarzania. Za pomocą znajdującego się najbardziej po lewej przycisku na dolnym pasku można zmniejszyć prędkość odtwarzania o połowę lub zwiększyć ją nawet czterokrotnie. Z drugiej strony skrajny prawy przycisk pozwala ręcznie zmienić rozmiar i wymiary wideo między środkiem, najlepszym dopasowaniem, dopasowaniem poziomym lub pionowym, wypełnieniem, 16: 9 i 4: 3.

KMPlayer dla Androida 5

Większość odtwarzania nie musi być kontrolowana za pomocą przycisków; po prostu przesuń palcem pionowo po lewej stronie ekranu, aby kontrolować jasność, a po prawej, aby ustawić głośność. Podobnie, poziome przesunięcia umożliwiają przechodzenie do przodu i do tyłu, a to prawie wszystko, co musisz kontrolować podczas odtwarzania.

Chcesz mieć większą kontrolę nad działaniem KMPlayer? Przejdź do Ustawień ogólnych z szuflady nawigacji, gdzie będziesz mógł określić wybraną orientację, przełączyć wykrywanie zestawu słuchawkowego i zdalne sterowanie, dostosować niektóre opcje odtwarzania, włączyć wyświetlanie wszystkich plików, określić schemat kodowania napisów i wyczyścić baza danych multimediów odtwarzacza.

KMPlayer dla Androida 6 KMPlayer dla Androida 7

Chociaż tak naprawdę nie nazwalibyśmy KMPlayera przełomowym w żaden sposób na żadnej z platform ze względu na dostępne już świetne opcje (zobacz nasze listy 8 najlepszych odtwarzaczy wideo na Androida i 11 najlepszych odtwarzaczy wideo na iOS), wciąż jest to potężne narzędzie zawodnik, który wykonuje swoją pracę i świetnie przy tym wygląda. Możesz pobrać odpowiedni wariant odtwarzacza dla swojego systemu operacyjnego, korzystając z poniższych linków.

Zainstaluj KMPlayer na Androidzie

Zainstaluj KMPlayer na iOS