Pozbądź się kręgów i odzyskaj stary interfejs Twittera

Twitter otrzymał właśnie przegląd projektu. Z pewnością nie jest to pierwsza poważna zmiana w projekcie sieci społecznościowej. Twitter znacznie zaktualizował swój interfejs użytkownika w przeszłości i spotkał się z niezadowolonymi użytkownikami. Nowszą zmianą, którą wprowadził Twitter, było usunięcie ulubionej ikony, gwiazdki, na rzecz podobnej ikony, serca. Ta aktualizacja usuwa jednak rogi wszystkiego na Twitterze. Miniatury profili są teraz okrągłe. Ikony są różne. Jest nowa czcionka. Ludzie są nieszczęśliwi. Nowy interfejs użytkownika został udostępniony zarówno użytkownikom internetowym, jak i mobilnym. Jeśli korzystasz z Twittera w przeglądarce, możesz przywrócić stary interfejs Twittera za pomocą Twittera – stary projekt. To rozszerzenie Chrome, które przywraca Twój ulubiony interfejs użytkownika Twittera.

Przywróć stary interfejs Twittera

Zainstaluj stary projekt Twittera i odśwież Twittera. Stary projekt powróci w całej okazałości.

Rozszerzenie przywraca interfejs użytkownika Twittera do tego, z którego korzystałeś zaledwie kilka tygodni temu. Jest dla każdego, kto nie lubi nowej czcionki, ikon i kręgów.

Rozszerzenie nie jest już cofane. Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie jest to pierwsza poważna zmiana interfejsu użytkownika, jaką wykonał Twitter. W przeszłości było co najmniej dwa, ale stary projekt Twittera przywraca najnowszy. Na razie nie ma dodatku do Firefoksa, który robi to samo, ale nie może być zbyt daleko w tyle. Twitterowi zajęło 24 godziny, aby wzbudzić wściekłość na nowy projekt, a to rozszerzenie zostało opracowane wkrótce potem.

Oczywiście to niewiele robi, jeśli używasz Twittera na swoim telefonie. Nowy interfejs użytkownika Twittera został dodany do oficjalnych aplikacji na iOS i Androida. Może ktoś sklonuje aplikację Twitter, przywróci ją do starego interfejsu użytkownika i spakuje ją dla użytkowników Androida, ale użytkownicy iOS nie mają szczęścia. Stary projekt aplikacji nie jest wart złamania jailbreaka urządzenia z iOS i nie ma gwarancji, że ktokolwiek opracuje sposób na odzyskanie starego interfejsu Twittera.

To jest złe?

To nie jest. Jest po prostu inny, a ludzie nie chcą się zmieniać. Być może nie wygląda tak dobrze w przeglądarce internetowej na komputerze, ale na telefonie komórkowym to poprawa. Czcionka i jej kolor są bardziej czytelne. Wygląda na to, że projekt został nieco ujednolicony w systemach iOS i Android, co jest dobrą rzeczą. Możesz teraz uzyskać dostęp do swojego profilu i ustawień w ten sam sposób w obu aplikacjach. Nadal istnieją różnice, ale nie narzekamy zbytnio.

Zainstaluj stary projekt Twittera z Chrome Web Store