Pozwól telefonowi dzwonić tylko wtedy, gdy jest to ważne [Android]


Przekazywanie połączeń i poczta głosowa to sposób, w jaki radzimy sobie z połączeniami, gdy wpadliśmy na coś ważnego. Oczywiście nie wszystkie połączenia można po prostu przekierować na pocztę głosową. Niektóre są na tyle ważne, aby wziąć je podczas spotkania. Essential Calls to aplikacja na Androida, która umożliwia połączenia od kontaktów z białej listy wyprowadzenia telefonu z trybu cichego i dzwonienia lub wibrowania, w zależności od tego, co wolisz. Aplikacja ma wersję Lite i wersję premium. Wersja Lite pozwala na białą listę tylko dwóch kontaktów (trochę zbyt restrykcyjnych, żeby być szczerym), podczas gdy wersja premium pozwala dodawać nieograniczoną liczbę kontaktów i otrzymywać powiadomienia SMS o wysyłanych przez nich wiadomościach tekstowych.

Uruchom Essential Calls i dodaj kontakty, które są bardzo ważne. Dobrym pomysłem może być poinformowanie tych kontaktów, że powinny kontaktować się z Tobą tylko w nagłych przypadkach, aby aplikacja spełniała swoje zadanie. Stuknij przycisk plus, aby dodać kontakt z książki telefonicznej lub po prostu dodaj kontakt bezpośrednio do aplikacji. Kliknij Aktywuj. Możesz teraz ustawić telefon w tryb cichy lub wibracyjny, cokolwiek Ci odpowiada, kiedy nie chcesz, aby Ci przeszkadzano.

Kontakt Essential Calls

Gdy aplikacja jest aktywna, w obszarze powiadomień pojawia się ikona z nadal widoczną ikoną wyciszenia lub wibracji. Po odebraniu połączenia ikona wyciszenia / wibracji znika, a urządzenie dzwoni lub wibruje, aby Cię powiadomić. Możesz wybrać, czy aplikacja ma wibrować, czy dzwonić na urządzenie, gdy nadejdzie połączenie od kontaktu z białej listy. Dotknij przycisku więcej i wybierz, w jaki sposób chcesz otrzymywać powiadomienia. Możesz także wyłączyć ikonę obszaru powiadomień aplikacji.

Essential Calls_incoming call Podstawowe ustawienia połączeń

Aplikacja nie powinna być zawsze aktywna, więc jeśli nie jesteś w sytuacji, w której musisz selektywnie odbierać połączenia telefoniczne, powinieneś ją dezaktywować. Warto wspomnieć, że aplikacja nie nadaje się do filtrowania irytujących połączeń. Wypróbuj inną aplikację lub skontaktuj się z usługodawcą, jeśli chcesz zablokować numer.

Aplikacja działa dobrze i ma ładny interfejs, ale ograniczenie dwóch kontaktów jest nieco zbyt restrykcyjne, jak wspomniano wcześniej. Przyjdź na Androida L, można się zastanawiać, jak przydatna będzie ta aplikacja, ponieważ istnieje funkcja Nie przeszkadzać wraz z funkcją białej listy zarówno dla połączeń, jak i wiadomości tekstowych. Ta aplikacja może działać wcześniej niż później.

Zainstaluj podstawowe połączenia ze sklepu Google Play

x