Praktyczne korzystanie z usługi strumieniowego przesyłania muzyki mlecznej Samsung dla systemu Android

Płyty kompaktowe jeszcze nie umarły, a sklep iTunes prawdopodobnie będzie żył dalej, ale ostatnio ogromna popularność serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Pandora, iTunes Radio i Rdio, wywołała nowe zainteresowanie audiofilami. Ostatnim, który pojawił się na arenie, jest Milk Music firmy Samsung. Jest dostępna jako aplikacja na Androida w sklepie Google Play, skierowana do linii smartfonów Galaxy firmy i dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych w chwili pisania tego tekstu. Milk Music umożliwia strumieniowe przesyłanie strumieniowe z gigantycznej biblioteki 13 milionów piosenek i ponad 200 różnych stacji radiowych.

To nie pierwszy raz, kiedy największy na świecie producent smartfonów wkroczył na rynek strumieniowego przesyłania muzyki. Milk Music jest w rzeczywistości wcieleniem własnej aplikacji Music Hub firmy Samsung, która została uruchomiona wraz z serią produktów Galaxy S. Jednak z powodu letniego wsparcia firma zamknęła go i zastąpiła Milk.

Milk Music_Main Milk Music_Fine Tune Menu Milk Music_Side

Interfejs Milk Music składa się z prostego pokrętła, za pomocą którego można szybko dostroić się do stacji radiowych z różnych gatunków muzycznych, takich jak pop, rock, dance, elektronika itp. To samo pokrętło może być używane do strumieniowego przesyłania muzyki, która jest obecnie popularna, po przesunięciu go do „Spotlight”.

Użytkownicy mogą również dodawać lub tworzyć stacje, które im się podobają i słuchać ich za pośrednictwem „Moich stacji”. Samą tarczę można dostosować tak, aby zawierała więcej gatunków muzycznych, a podczas odtwarzania utworu można dodatkowo dostroić skojarzoną stację zgodnie z własnymi potrzebami, wybierając na przykład, czy chcesz odtwarzać najpopularniejsze utwory z listy stacja lub najnowsza.

Podczas odtwarzania możesz dotknąć przycisku menu po lewej stronie elementów sterujących odtwarzaniem, aby wykonać dalsze czynności, takie jak oznaczenie bieżącego utworu jako ulubionego, ustawienie go tak, aby nigdy nie był odtwarzany, usunięcie go ze stacji, utworzenie nowej stacji z utwór lub edycję bieżącej stacji.

Interfejs jest łatwy w nawigacji i wygląda niesamowicie elegancko, a rozmazana okładka aktualnej piosenki przejmuje tło.

Milk Music_Dial Opcje Milk Music_Song

W aplikacji są również inne obszary do zbadania. Na przykład, przesuwając palcem od prawej krawędzi ekranu, możesz uzyskać dostęp do menu na pasku bocznym, z którego możesz przejść do „ Zarządzaj stacjami ”, aby dodać lub usunąć stacje, dostosować wyżej wymienione pokrętło, przełączyć jakość dźwięku między standardową a wysoką, i przełącz opcję Treści dla dorosłych na ekranie Ustawienia.

Stacje Milk Music_Manage Milk Music_Customize Dial Milk Music_Settings

Cyfrowa przestrzeń muzyczna szybko się zmienia, a najnowszy wypad Samsunga do świata strumieniowego przesyłania muzyki nie zawodzi. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w sklepie Google Play i obecnie działa na Samsungach Galaxy S3, S4, Notes 2 i 3 oraz S5, kiedy zostanie uruchomiona.

Zainstaluj Milk Music ze Sklepu Play

x