Prosty przelicznik walut Śledzi kursy Forex i konwertuje walutę

Niezależnie od tego, czy często podróżujesz, handlujesz na co dzień wieloma walutami, jesteś właścicielem małej firmy, czy zarządzasz dużą korporacją, dobra aplikacja do przeliczania walut może okazać się dla Ciebie niezbędnym dodatkiem. W Google Play dostępnych jest wiele przeliczników walut – podobno najpopularniejszą walutą jest XE Currency – ale ostatnio zacząłem szukać alternatywy i natychmiast zakochałem się w Simple Currency Converter, dzięki wspaniałemu, przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi użytkownika . Dzięki tej niesamowitej aplikacji możesz łatwo śledzić do 12 kursów walut jednocześnie. A wbudowany aktualizator co minutę informuje Cię o zmianach kursów walut.

Pierwszą rzeczą, którą prawdopodobnie zauważysz po uruchomieniu Simple Currency Converter, jest jego minimalistyczny, pięknie wyglądający interfejs, który polega na jednym ekranie jako konwerterze i aktualizatorze kursów. Interfejs użytkownika zawiera dodawanie, odświeżanie i przycisk menu w prawym górnym rogu. Dodawanie walut jest tak proste, jak wyszukiwanie ich nazwy lub kraju, w którym dana waluta jest używana, a aplikacja umożliwia usuwanie istniejących za pomocą prostego przesunięcia w poziomie. Dowolną walutę można również przypiąć do góry, aby służyła jako podstawa dla wszystkich przeliczeń i kursów.

Prosty przelicznik walut_Main

Aby wstawić niestandardową wartość do konwersji, wystarczy dotknąć przycisku „Otwórz klawiaturę”, aby określić kwotę, którą chcesz przeliczyć. Gdy skończysz, po prostu naciśnij znak równości, a aplikacja prawie natychmiast wyświetli powiązane konwersje. Możesz oczywiście dodać wiele walut do aplikacji i obsługuje ich wiele, a dokładnie ponad 140. Aplikacja zawiera wbudowany selektor waluty, do którego można przejść, naciskając przycisk + na ekranie głównym. Tutaj możesz wybrać jedną z popularnych walut lub dotknąć „Więcej”, aby wyświetlić pełną listę opcji walutowych. Następnie możesz zaznaczyć wymagane elementy z listy i nacisnąć Gotowe, aby przenieść je na ekran główny.

Prosty przelicznik walut_Currencies Prosty przelicznik walut_Nowa waluta Wszystkie

Jednym z naprawdę przydatnych aspektów Simple Currency Converter jest to, że wykracza poza konwersję, umożliwiając śledzenie waluty przez jeden dzień, pięć dni, trzy miesiące, rok lub trzy lata. Możesz dokonać wizualnego porównania dwóch dowolnych walut na graficznym schemacie blokowym, który jest po prostu imponujący.

Screenshot_2014-06-25-13-15-50

Oprócz śledzenia kursów wymiany Twoich ulubionych walut, SCC pozwala również wybrać interwał aktualizacji, liczbę miejsc po przecinku, do których kurs jest zaokrąglany, a także wybrać motyw interfejsu użytkownika. W chwili pisania tego tekstu zawiera cztery stylowe motywy, które można łatwo wybrać na ekranie Ustawienia.

Prosty przelicznik walut_Settings Prosty przelicznik walut_Themes Prosty kalkulator walut_Nowy motyw

Krótko mówiąc, Simple Currency Converter to dobrze wyglądająca aplikacja do przeliczania walut. Oferuje wiele przydatnych funkcji, a wbudowane motywy są po prostu wspaniałe.

Zainstaluj prosty konwerter walut ze Sklepu Play

x