Pryzmat to program uruchamiający skoncentrowany na aplikacji nastawiony na prostotę [Android]

Świetny interfejs użytkownika jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o tym, czy pobrać aplikację, czy nie, ale nie powinien być jedynym. Jeśli chodzi o programy uruchamiające aplikacje na Androida, opinie między projektem a prostotą będą bardzo różne wśród użytkowników. Niektórzy ludzie mają ochotę na mnóstwo opcji dostosowywania i wspaniały interfejs użytkownika, ale inni po prostu chcą aplikacji uruchamiającej, która działa i zapewnia szybki dostęp do zainstalowanych aplikacji i ważnych ustawień Androida. Naprawdę nie brakuje programów uruchamiających aplikacje w sklepie Google Play, ale Prism Launcher jest rzekomo skierowany do użytkowników, którzy potrzebują wymiany programu uruchamiającego gołe kości. Aplikacja jest wciąż we wczesnej fazie BETA, więc nie spodziewaj się zbyt wielu funkcji po wyjęciu z pudełka.

Większość programów uruchamiających aplikacje dostępnych w Google Play ma wspólny język projektowania; ekran główny wypełniony ikonami i widżetami wraz ze stacją dokującą oraz szufladą aplikacji, która umożliwia szybkie otwieranie zainstalowanych aplikacji. Z drugiej strony wyrzutnia pryzmatów przyjmuje prostsze podejście; zamiast bawić się widżetami, ekran główny można załadować maksymalnie 9 skrótami do aplikacji. To powiedziawszy, nie możesz dodawać niestandardowych pakietów ikon ani w żaden sposób nie możesz dostosowywać poszczególnych ikon. Program uruchamiający jest tak prosty, jak tylko może.

Prism Launcher_Drawer

Przesuwanie palcem w górę na ekranie głównym Prism powoduje wyświetlenie szuflady aplikacji, w której wszystkie elementy są ułożone w kolejności pionowej, co oznacza, że ​​możesz przewijać w górę iw dół, aby wyświetlić więcej aplikacji. Dotknięcie i przytrzymanie ikony powoduje wyświetlenie małego menu, w którym można przejść do ekranu Informacje o aplikacji, błyskawicznie odinstalować aplikację, a także dodać ją do ekranu głównego. Jeśli chcesz usunąć aplikację z tego ostatniego, możesz po prostu dotknąć i przytrzymać jej ikonę.

Prism Launcher_Icon Info

Szuflada aplikacji ma również pasek wyszukiwania u góry, który umożliwia szybkie wyszukiwanie zapytań w wyszukiwarce Google. Mała, ale przydatna funkcja dotycząca tej aplikacji.

Wyszukiwanie wyrzutni pryzmatów Wyszukiwanie wyrzutni pryzmatów AT

Jeśli chodzi o personalizację, Prism Launcher nie jest w żaden sposób niesamowicie wyposażony. Dostęp do prostego menu można uzyskać, dwukrotnie dotykając ekranu głównego Prism. To menu pozwala co najwyżej zmienić tapetę ekranu głównego, otworzyć Ustawienia Androida, szufladę aplikacji lub powrócić do ekranu głównego. Chociaż mamy nadzieję, że programista doda więcej funkcji w przyszłych aktualizacjach.

Menu wyrzutni pryzmatów

Podsumowując, Prims Launcher jest bezsprzecznie jedną z najprostszych aplikacji uruchamiających, jakie widzieliśmy do tej pory. Można go pobrać bezpłatnie w sklepie Google Play.

Zainstaluj program Prism Launcher ze Sklepu Play

x