Przeczytaj i zapisz nowinki techniczne przeznaczone specjalnie dla Ciebie

Istnieją setki sposobów, aby być na bieżąco z wiadomościami; Twitter, Reddit, RSS, Newslettery i tak dalej. Upadek Czytnika Google z pewnością otworzył i wzbogacił tę niszę, a nowe aplikacje i usługi są nadal rozwijane do dziś. Pilot Reader to aplikacja na iOS i Androida przeznaczona dla osób zainteresowanych nowinkami technologicznymi. Aplikacja jest bezpłatna i funkcjonalnie przypomina Tindera. Nie tylko gromadzi nowinki technologiczne, ale także uczy się rozpoznawać, co lubisz i oszczędzać, aby przekazywać Ci bardziej odpowiednie wiadomości. Podobnie jak Tinder, możesz przesunąć element w prawo, aby go zapisać, lub w lewo, aby go odrzucić.

Pilot Reader prezentuje wiadomości pojedynczo. Jeśli artykuł wydaje Ci się interesujący, po prostu przesuń palcem w prawo, aby go zapisać. Animacja na ekranie wskazuje, że artykuł został zapisany. Jeśli artykuł Cię nie interesuje, a chciałbyś przeczytać coś innego, po prostu przesuń palcem w lewo, aby go zamknąć. W jego miejsce pojawi się nowy artykuł.

Wiadomości Pilot ReaderZapisywanie programu Pilot Reader

Aby przeczytać artykuł, który lubisz, dotknij go, a otworzy się on we wbudowanej przeglądarce Pilot Readera. Artykuł można udostępnić za pośrednictwem poczty e-mail i Twittera lub wysłać do Pocket, jeśli masz zainstalowaną aplikację. Aby zobaczyć wszystkie zapisane artykuły, przejdź do ekranu głównego aplikacji i dotknij przycisku zakładki w prawym górnym rogu.

Wszystkie zapisane elementy można wyeksportować za pośrednictwem poczty elektronicznej lub aplikacji Pocket. Możesz edytować zapisane elementy i usuwać te, które przeczytałeś. Każdy element pojawia się z miniaturą pobraną z samego artykułu i jego tytułem. Nie ma informacji, czy artykuł został przeczytany, czy nie. Podobnie nie ma możliwości oznaczania elementów jako przeczytanych lub nieprzeczytanych.

Pilot post czytelnikaPilot Reader został zapisany

Główną wadą aplikacji jest w rzeczywistości jej wersja na Androida, którą przetestowaliśmy na Nexusie 5 z Androidem 4.4.4. Za każdym razem zawieszał się do tego stopnia, że ​​rozważaliśmy w ogóle nie przeglądać tej aplikacji. Na szczęście aplikacja na iOS działa naprawdę dobrze i ani razu się nie zawiesiła. Jest zoptymalizowany i nie mamy na to żadnych skarg.

Pilot Reader nie wymaga rejestracji w żadnej usłudze, ale nie pozwala również dodawać ani usuwać nowych źródeł, co oznacza, że ​​nie jest to dobry zamiennik czytnika RSS. Ogólnie podoba mi się sposób, w jaki aplikacja wykorzystuje gesty przesuwania Tindera, aby ułatwić odrzucanie i / lub zapisywanie artykułów.

Zainstaluj program Pilot Reader z App Store

Odwiedź Pilot Reader