Udostępnij teraz w social media:

Dokonując wyboru produktu do kontroli rodzicielskiej, nie ma miejsca na błędy. Tu chodzi o twoje dzieci. Twoje dzieci muszą mieć to, co najlepsze dla ich bezpieczeństwa w Internecie. Na szczęście na rynku jest obecnie dostępnych wiele wiodących rozwiązań do kontroli rodzicielskiej. Mobicip to jeden z najbardziej wszechstronnych współczesnych liderów marek.

Więc co sprawia, że ​​Mobicip jest tak potężną kontrolą rodzicielską? Dla kogo Mobicip jest najlepszą opcją? W następnych chwilach rozwiążemy to dla Ciebie aż do gołego metalu.

Wprowadzenie do Mobicip

Mobcip, określany jako „najlepszy filtr internetowy”, skanuje strony internetowe w czasie rzeczywistym, zapewniając treści bezpieczne dla dzieci. Aplikacja Moicip działa w Safari, Chrome i prawie każdej innej przeglądarce iPhone’a.

Ograniczony czas na ekranie

Nie możemy przebywać z naszymi dziećmi przez 100% czasu, gdy są online. Internet może uzależniać. Dzieci, które spędzają zbyt dużo czasu w Internecie, są bardziej podatne na różne przestępstwa internetowe niż te, które są moderowane. Dlatego Mobicip działa jako opiekun sieciowy Twojego dziecka. Limity czasowe sesji przeglądania uniemożliwiają Twojemu dziecku spędzanie niezdrowego czasu w Internecie.

Dlaczego potrzebujesz Mobicip do walki z uzależnieniem od telefonu

Cytując New York Times, Apple nie będzie tak chętny do pomocy w monitorowaniu uzależnienia od iPhone’a, jak mogliby w to uwierzyć. To ma sens. IPhone to przecież ich chleb powszedni. Jednak dla ciebie, zatroskanego rodzica, uzależnienie od iPhone’a to ostatnia rzecz, jaką możesz mieć z delikatną równowagą rozwijającego się umysłu.

Dogłębna recenzja Mobicip

Opinie są świetne. Ostatecznie odzwierciedlają one jedynie doświadczenia klientów. Możesz potrzebować i chcieć głębszej analizy technicznej. Załóżmy, że masz nastolatka bardzo obeznanego z technologią, którego musisz chronić przed ich własnymi wybrykami. Czy Mobicip jest odpowiedni dla Ciebie? A może twoja nastolatka może to zhakować i uczynić ją przestarzałą?

Kto opracował Mobicip?

Twórcy Mobicip nazwali go na cześć ustawy o ochronie dzieci w Internecie. Możesz przeczytać kopię tego aktu na Federalna Komisja Łączności.

Siedziba firmy znajduje się w Newbury Park w Kalifornii. Jej prezesem jest Suren Ramasubbu. Ramasubbu jest byłym członkiem Sieć absolwentów UCLA Anderson, gdzie pełnił funkcję dyrektora IT. Zarządzał siecią UCLA dla Ventury i oddziału Santa Barbara.

Dyrektorem ds. Technologii jest Pradeep Adhipathi. Posiada tytuł magistra Virginia Polytechnic Institute i State University. Ma również bogate doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla firm, takich jak Lexmark International.

Wiedząc, kim są programiści, widzimy, że Mobicip ma podstawy, aby być solidnym oprogramowaniem. Teraz musimy przyjrzeć się całej oficjalnej krytyce tej technologii.

Sprawdź -   Wyjaśnienie bezproblemowej integracji z ciągłością i przekazywaniem [OS X]

Co mają do powiedzenia prawdziwi rodzice?

Większość rodziców pozytywnie ocenia Mobicip. Stale otrzymuje 9/10 gwiazdek lub więcej na forach kontroli rodzicielskiej, takich jak oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej teraz. Rodzice odkryli, że narzędzie pomaga im w łatwiejszym ustalaniu zasad „wyłączania” dzieciom. Lubią też śledzenie lokalizacji, bezpieczne przeglądanie i monitorowanie komunikacji, które zapewnia aplikacja.

Niektórzy rodzice byli nieco rozczarowani funkcjami dostosowań. Dostosowywanie i czasy aktualizacji były konsekwentną skargą.

Jednak rodzice również konsekwentnie zgadzali się, że Mobicip to aplikacja do pokonania. Narzekania skupiały się na rzeczach nieistotnych.

Omówienie aplikacji

W użyciu Mobicip z 2019 roku opracował złożony interfejs. Podczas codziennej aktywności śledzi procentowo zawartość w najczęściej odwiedzanych witrynach każdego profilu. Prowadzi również spis aplikacji, z których najczęściej korzystasz.

Następnie uwzględnia ostatnio oglądane filmy, ostatnie wyszukiwania i ostatnio pobrane aplikacje.

Na karcie rodzina umożliwia skonfigurowanie profilu dla dziecka, który zawiera jego wiek i dzienny limit czasu spędzanego przed ekranem.

Masz również możliwość zablokowania dzieciom dostępu do ekranów, jeśli jest to czas z rodziną.

Mobicip będzie obserwował historię przeglądania Twojego dziecka i blokował strony z największą zawartością treści dla dorosłych. Obejmuje to linki do witryn, a także powiązane z nimi filmy i obrazy.

Mobicip będzie również blokować potencjalnie szkodliwe pliki do pobrania.

Na tej stronie możesz uzyskać dostęp do kalendarza historii przeglądania. Ten kalendarz umożliwia wyświetlanie historii przeglądania w „Dzisiaj”, „Bieżącym tygodniu” i „Niestandardowym zakresie”.

Możesz używać tych narzędzi do blokowania takich witryn na różnych urządzeniach. W przypadku konta przedstawionego na tych zrzutach ekranu narzędzie blokujące działa na pięciu urządzeniach.

Narzędzie nie ogranicza się do blokowania witryn. Możesz także blokować lub zatwierdzać aplikacje.

W przypadku profilu tego dziecka zielone oznaczenia to aplikacje zatwierdzone przez system. Czerwone czeki to te, które są zablokowane. W przypadku tego dziecka aplikacje zachęcające do czatu wideo na żywo, takie jak Omegle, Whatsapp, Oovoo, Telegram i Snapchat, są blokowane.

Przełącznik dwustabilny umożliwia rodzicowi również zmianę stanu określonej aplikacji. Jeśli Twoje dziecko pobierze aplikację, której bloker treści dla dorosłych nie łapie, nadal możesz ją zablokować. W przypadku małych dzieci, takich jak dziecko w tym profilu, wskazane może być wyłączenie aplikacji takich jak Tinder.

W przypadku dzieci, które doświadczają cyberprzemocy, tymczasowe wyłączenie aplikacji społecznościowych może leżeć w ich najlepszym interesie. Ponieważ może nie chcemy trwale blokować aplikacji, ale na razie przełącznik dwustabilny jest idealny.

Istnieje zaawansowane ustawienie blokowania aplikacji mobilnych. Pozwala przewijać wszystkie aplikacje pobrane na dane urządzenie. Niektóre z nich nigdy nie zostały przesłane do Mobicip w celu określenia ich statusu „zezwolenie” lub „zablokowanie”. Klikając dozwoloną aplikację, która nie jest podświetlona, ​​możesz ją zablokować.

Sprawdź -   Chcesz lepszej kontroli głosowej Smarthome? Użyj grup

Mobicip idzie o krok dalej, blokując strumieniowe przesyłanie wideo. Inna funkcja umożliwia bezpośrednie blokowanie kanałów wideo.

Na profilu tego dziecka widzimy, że rodzic dziecka zablokował Netflix, YouTube, Showtime i MovieBox. Nadal mają dostęp do innych, bardziej konfigurowalnych narzędzi telewizyjnych, takich jak Vudu, Amazon Prime i nie tylko. Dzięki temu rodzic może nadać dziecku takie uprawnienia, z których może się dobrze czuć.

Hangouty były wcześniej niezdefiniowane na tej liście. Wybierając go, przeniósł się na początek kolejki i został oznaczony jako „zablokowany”. Możesz po prostu kliknąć go po raz drugi, aby go odblokować.

MobiCip idzie o krok dalej, oferując funkcję blokowania kategorii treści.

Przełączając przełącznik na jedną z tych kategorii, rodzic może zablokować dziecku wyświetlanie treści, które zawierają słowa kluczowe lub podobne wyszukiwania słów kluczowych. Może to być wielką zaletą w przypadku dzieci nieco starszych i bardziej zorientowanych w wyszukiwaniu.

Jednak hakerzy mogą znaleźć sposób na obejście blokowania kategorii. To jest powód, dla którego Mobicip idzie o krok dalej, oferując funkcję blokowania określonych stron internetowych.

Aby zablokować określoną witrynę internetową, wpisz jej adres URL w pasku adresu, a następnie kliknij przycisk „Zablokuj”. Pod paskiem adresu pojawi się menu innych zablokowanych przez Ciebie witryn. Dostępna jest również funkcja zezwalania na określone witryny internetowe.

Ta funkcja umożliwia również dodanie jednej witryny do białej listy i zablokowanie innych. Może to poważnie ograniczyć urządzenie. Jest to zalecane dla urządzenia, którego dziecko używa w szkole. Skoncentrowanie urządzenia na wirtualnym pokoju szkolnym poprawi ich produktywność, a jednocześnie zapobiegnie przypadkom niewłaściwego zachowania w Internecie między nauczycielami, innymi uczniami lub osobami trzecimi.

Mobicip idzie o krok dalej niż blokowanie witryn dzięki funkcji blokującej frazy wyszukiwania Twojego dziecka. Jest to zgodne z tym samym modelem projektowania, co narzędzie do blokowania witryn. Dzięki tej funkcji możesz blokować lub zezwalać na określone frazy w opcjach przeglądania dziecka. Oznacza to, że podobne wyniki wyszukiwania do witryn, które zablokowałeś, są również blokowane w przeglądaniu przez Twoje dziecko.

Ostatnia funkcja umożliwia dopuszczanie lub blokowanie niektórych sieci. Możesz zezwolić na określony zakres adresów IP, wpisując adres IP w funkcji przedstawionej poniżej:

Chodzi o to, aby chronić czas przeglądania dzieci przed nieznanymi i potencjalnie wrogimi sieciami. Zezwolenie na adresy IP lub ich zakresy sprawi, że dzieci będą przeglądać w tym samym polu, na które pozwalają im inne narzędzia.

Sprawdź -   Jak udostępniać i konkurować w celach aktywności Apple Watch

Jak najskuteczniej korzystać z Mobicip?

Mobicip oferuje różne stopnie monitorowania i kontroli. Przechodzą przez poziomy. Poziom pierwszy, drugi, trzeci. Istnieje również konfigurowalny filtr internetowy. Możesz użyć narzędzi filtrujących i poziomów nadzoru, aby monitorować swoje dzieci zdalnie lub na urządzeniu.

Poziomy działają jako kontrola i równowaga systemu kontroli. Mobicip rozpoczyna filtrowanie od pierwszego poziomu. Oprogramowanie uruchomi diagnostykę kategorii i wróci do bazy danych, aby sprawdzić, czy witryna jest bezpieczna dla dzieci. Kolejne dwa testy sprawdzają, czy dana witryna jest zgodna z zasadami określonymi przez Family Online Safety Institute. Jeśli test zakończy się niepowodzeniem na drugim poziomie, uruchamiany jest trzeci i głębszy poziom diagnostyki. Ten trzeci poziom analizuje w czasie rzeczywistym w celu sprawdzenia bezpieczeństwa.

Jak skonfigurować Mobicip

1. Utwórz profil z pulpitu nawigacyjnego Mobicip

2. Dodaj imię i wiek dziecka.

3. Wybierz zalecane ustawienie kontroli rodzicielskiej odpowiednie dla wieku dziecka – Monitorowanie, Ścisłe, Umiarkowane lub Dojrzałe.

4. Zapisz i przejdź do następnego kroku.

5. Zmień czas ekranu, zezwalaj lub blokuj sieci społecznościowe, aplikacje mobilne wideo, strony internetowe, kategorie lub frazy internetowe.

6. Zapewnij dziecku zdrowy czas na ekranie w oparciu o porę dnia.

7. Blokuj / zezwalaj na aplikacje społecznościowe.

8. Blokuj / zezwalaj na aplikacje do strumieniowego przesyłania wideo

9. Blokuj / zezwalaj na aplikacje

10. Blokuj / zezwalaj na kategorie sieciowe.

11. Blokuj / zezwalaj na strony internetowe.

12. Możesz nawet blokować frazy.

13. Blokuj / zezwalaj na sieci przez IP.

14. Zapisz i kontynuuj.

15. Skonfiguruj urządzenie podrzędne, skanując kod QR

16. Pobierz aplikację ze swojego sklepu, zainstaluj i przeczytaj uważnie regulamin oraz politykę prywatności.

17. Zeskanuj kod QR z deski rozdzielczej.

18. Pobierz profil, który utworzyłeś dla dziecka.

19. Sprawdź w ustawieniach urządzenia, czy profil jest zainstalowany.

20. Wszystkie aplikacje i strony są blokowane dzięki ustawieniom Mobicip.

Sprawdź w czasie rzeczywistym z pulpitu nawigacyjnego, do czego ma dostęp Twoje dziecko.

Punkty cenowe

Ceny Mobicip trochę podniosły się. Ceny są określane na podstawie pakietu zsynchronizowanych urządzeń. Są one następujące:

49,99 rocznie za 5 urządzeń

89,99 rocznie za 10 urządzeń

124,99 rocznie za 15 urządzeń i

159,99 rocznie za 20 urządzeń

Końcowe przemyślenia

Wartość platformy znacznie przekracza cenę. Uważamy, że Mobicip jest jednym z najłatwiejszych w obsłudze i instalacji wszystkich kontroli rodzicielskich dostępnych obecnie na rynku. Wysoce polecany.