Przeglądaj Instagram w układzie podobnym do Pinteresta

Kiedy Instagram w końcu wprowadził interfejs internetowy, świat się ucieszył. Wkrótce nie było to już nic wielkiego, być może dlatego, że interfejs sieciowy zawsze wydawał się obowiązkowym produktem. Instagram z pewnością nie widzi w tym zbytniego celu, ponieważ nikt nie będzie robił i przesyłał zdjęć ze swojego komputera. Instagram ma życie na naszych telefonach i jest niewiele więcej niż tekstem zastępczym, jeśli chodzi o pulpit. Osobiście nigdy nie korzystałem z interfejsu internetowego po prostu dlatego, że nie ma to sensu, ale Pictacular nie tylko sprawia, że ​​oglądanie zdjęć na Instagramie jest nieskończenie lepsze, ale także sprawia, że ​​możesz cieszyć się przeglądaniem zdjęć. To prosta, niewielka aplikacja internetowa, z którą łączysz swoje konto na Instagramie. Z kolei możesz przeglądać swój kanał ze zdjęciami, zapisywać wyszukiwania hashtagów i przeglądać zdjęcia w popularnych kategoriach, takich jak jedzenie, technologia i marki.

Pictacular domyślnie wyświetla kanał główny i widok pojedynczej kolumny. Kliknij przycisk siatki u góry, aby przejść do widoku podobnego do Pinteresta. U góry znajdują się przyciski do odświeżania źródła, przeglądania wszystkich popularnych zdjęć, przeglądania zdjęć w pobliżu (na podstawie danych o lokalizacji), przeglądania przesłanych zdjęć i przeglądania wszystkich dodanych do ulubionych zdjęć. Dedykowany przycisk wskazuje, kiedy masz nową aktywność na koncie. Lewy pasek boczny również zawiera linki do powyższych kanałów. Jest pasek wyszukiwania i możesz wyszukiwać według użytkownika lub hashtagu, więc nie odbiera to niczego od rzeczywistego Instagrama w Internecie.

Sekcja Odkrywaj rozszerza się, aby wyświetlić popularne kategorie, takie jak marki, podróże, jedzenie, muzyka, technologie, a także możesz zaproponować własny kanał, który ma się tu pojawić.

Przeglądanie zdjęć na Instagramie za pomocą Pictacular jest lepszym doświadczeniem, ponieważ można użyć klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby wyświetlić następne lub poprzednie zdjęcie w dowolnym kanale.

Wspaniałe zdjęcie widokowe

Pictacular umożliwia publikowanie komentarzy i ulubionych zdjęć, ale nadal nie ma możliwości przesłania ich. Aplikacja ma ten sam kolor kawy, który znasz, prosty interfejs użytkownika i reklamy. Jedyną irytującą rzeczą w aplikacji jest to, że stale prosi o podanie adresu e-mail i nie ma możliwości rezygnacji z niej. Poza tym jest to jedna z najbardziej przydatnych aplikacji do przeglądania na Instagramie, jakie do tej pory widziałem.

Odwiedź Pictacular

x