Przeglądaj Instagram w układzie podobnym do Pinteresta

Udostępnij teraz w social media:

Kiedy Instagram w końcu wprowadził interfejs internetowy, świat się ucieszył. Wkrótce nie było to już nic wielkiego, być może dlatego, że interfejs sieciowy zawsze wydawał się obowiązkowym produktem. Instagram z pewnością nie widzi w tym zbytniego celu, ponieważ nikt nie będzie robił i przesyłał zdjęć ze swojego komputera. Instagram ma życie na naszych telefonach i jest niewiele więcej niż tekstem zastępczym, jeśli chodzi o pulpit. Osobiście nigdy nie korzystałem z interfejsu internetowego po prostu dlatego, że nie ma to sensu, ale Pictacular nie tylko sprawia, że ​​oglądanie zdjęć na Instagramie jest nieskończenie lepsze, ale także sprawia, że ​​możesz cieszyć się przeglądaniem zdjęć. To prosta, niewielka aplikacja internetowa, z którą łączysz swoje konto na Instagramie. Z kolei możesz przeglądać swój kanał ze zdjęciami, zapisywać wyszukiwania hashtagów i przeglądać zdjęcia w popularnych kategoriach, takich jak jedzenie, technologia i marki.

  Jak naprawić Instagram nie mógł odświeżyć kanału

Pictacular domyślnie wyświetla kanał główny i widok pojedynczej kolumny. Kliknij przycisk siatki u góry, aby przejść do widoku podobnego do Pinteresta. U góry znajdują się przyciski do odświeżania źródła, przeglądania wszystkich popularnych zdjęć, przeglądania zdjęć w pobliżu (na podstawie danych o lokalizacji), przeglądania przesłanych zdjęć i przeglądania wszystkich dodanych do ulubionych zdjęć. Dedykowany przycisk wskazuje, kiedy masz nową aktywność na koncie. Lewy pasek boczny również zawiera linki do powyższych kanałów. Jest pasek wyszukiwania i możesz wyszukiwać według użytkownika lub hashtagu, więc nie odbiera to niczego od rzeczywistego Instagrama w Internecie.

Sekcja Odkrywaj rozszerza się, aby wyświetlić popularne kategorie, takie jak marki, podróże, jedzenie, muzyka, technologie, a także możesz zaproponować własny kanał, który ma się tu pojawić.

  Jak zresetować swoje konto na Instagramie?

Przeglądanie zdjęć na Instagramie za pomocą Pictacular jest lepszym doświadczeniem, ponieważ można użyć klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby wyświetlić następne lub poprzednie zdjęcie w dowolnym kanale.

Wspaniałe zdjęcie widokowe

Pictacular umożliwia publikowanie komentarzy i ulubionych zdjęć, ale nadal nie ma możliwości przesłania ich. Aplikacja ma ten sam kolor kawy, który znasz, prosty interfejs użytkownika i reklamy. Jedyną irytującą rzeczą w aplikacji jest to, że stale prosi o podanie adresu e-mail i nie ma możliwości rezygnacji z niej. Poza tym jest to jedna z najbardziej przydatnych aplikacji do przeglądania na Instagramie, jakie do tej pory widziałem.

Odwiedź Pictacular

x