Przekieruj dźwięk z komputera na telefon z systemem Android

Udostępnij teraz w social media:


Komputery Mac, iPhone’y i iPady są konsekwentnie zbudowane tak, aby dobrze się ze sobą komunikować. Aktualizacje systemu operacyjnego wiążą ze sobą coraz więcej funkcji, ale dla każdego, kto chce mieć komputer z systemem Windows i telefon z Androidem, aby dobrze ze sobą grały, będziesz potrzebować aplikacji innych firm. Jeśli próbujesz przesłać dźwięk z komputera na system Android, SoundWire to aplikacja dla systemu Android i Windows, która pozwoli Ci to zrobić. Wersja aplikacji na Androida zawiera reklamy, ale nie są one nachalne i nie powinny robić dużej różnicy, gdy masz skonfigurowany dźwięk do przesyłania z komputera na telefon lub tablet. Płatna wersja aplikacji jest wolna od reklam i ma dodatkowe funkcje.

  Jak obniżyć swój telefon z Androidem do poprzedniej wersji

Pobierz i zainstaluj klienta Windows dla SoundWire. Uruchomi serwer na twoim pulpicie. Wystarczy zainstalować aplikację, a ona sama się skonfiguruje. Poczekaj, aż w polu Stan aplikacji zostanie wyświetlony komunikat „Połączono”. Aplikacja ma inne funkcje, w tym możliwość nagrywania dźwięku do pliku, ale jeśli chcesz tylko wysłać dźwięk na urządzenie z Androidem, uruchom aplikację na komputerze, a następnie przełącz się na telefon lub tablet.

Na urządzeniu z systemem Android uruchom aplikację i dotknij raz ikony, aby przeskanować sieć w poszukiwaniu działającego serwera SoundWire. Powinien automatycznie wykryć ten działający na twoim komputerze, ale jeśli tak się nie stanie, możesz ręcznie wprowadzić adres serwera.

  Uzyskaj dostęp do klawiatury i wyszukiwarki Google w ruchomym oknie [Android]

SoundWireKorektor SoundWire

To wszystko, czego potrzeba. Dźwięk z komputera zostanie przekierowany na urządzenie z systemem Android. Można go słuchać z głośników urządzenia lub podłączyć zestaw słuchawkowy i słuchać przez niego dźwięku. Nie ma żadnych opóźnień, ale jeśli Twoja sieć nagle stanie się zajęta, np. Jeśli zaczniesz przesyłać do Chromecasta, dźwięk zacznie się opóźniać. SoundWire jest zbudowany dla systemu Windows XP i nowszych, a także ma klientów Linux i Raspberry Pi.

Zainstaluj SoundWire ze sklepu Google Play

Pobierz SoundWire dla Windows

x