Przenieś / przywróć kopię zapasową WhatsApp z Dysku Google na iPhone’a / iCloud – iTransor Review

Przenoszenie WhatsApp to kłopotliwa i trudna praca.

Jest to dość łatwe, gdy przechodzisz na ten sam system operacyjny. Ale kiedy przechodzisz na inny system operacyjny, na przykład z Androida na iOS lub z iOS na Androida, staje się to trudne. Nie ma bezpośredniego sposobu na przeniesienie WhatsApp między różnymi systemami operacyjnymi.

W tym konkretnym celu możesz wypróbować narzędzie innej firmy, iTransor dla WhatsApp.

W tym artykule udostępnimy przewodnik krok po kroku dotyczący korzystania z narzędzia i przesyłania WhatsApp bez żadnych kłopotów.

# Część 1. Przenieś / przywróć WhatsApp z Androida na iPhone’a za pomocą Dysku Google

Korzystając z domyślnej aplikacji WhatsApp, nie można przesyłać danych WhatsApp z Androida na iPhone’a za pomocą Dysku Google, ale MyFone iTransor dla WhatsApp może to zrobić za Ciebie. Może przywrócić kopię zapasową WhatsApp z Androida na iPhone’a za pomocą kopii zapasowej Dysku Google.

Zobaczmy, jak iTransor dla WhatsApp może nam pomóc osiągnąć ten cel.

Krok 1: Aby móc przywrócić kopię zapasową WhatsApp z Dysku Google na iPhone’a, musisz utworzyć kopię zapasową na urządzeniu z Androidem za pomocą WhatsApp.

Po prostu przejdź do ustawień w WhatsApp i wykonaj kopię zapasową czatu w Google Cloud. Następnie otwórz iTransor dla WhatsApp na swoim komputerze i kliknij „Przywróć kopię zapasową WhatsApp„. Użyj tego samego konta Google, aby się zalogować.

Krok 2: Po zalogowaniu zobaczysz wszystkie kopie zapasowe WhatsApp utworzone na Dysku Google. Wybierz jedną kopię zapasową, którą chcesz przywrócić, i kliknij „Pobierz„. Cała kopia zapasowa zostanie pobrana w ciągu kilku minut.

Krok 3: Teraz danych, które właśnie pobrałeś, nie można otworzyć ani wyświetlić podglądu. Aby wyświetlić podgląd lub wykorzystać te dane, użytkownik musi je najpierw przeanalizować. Teraz podłącz swoje urządzenie (iPhone) do komputera i kliknij „Przywróć”, aby przesłać dane do iPhone’a. Możesz również wyeksportować te dane i wyświetlić ich podgląd.

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby autoryzować i zweryfikować swoje konto WhatsApp. Po wykonaniu wszystkich kroków możesz wyświetlić podgląd danych z Dysku Google lub na iPhonie.

# Część 2. Przenieś kopię zapasową WhatsApp z Dysku Google na iCloud

Aby przenieść kopię zapasową WhatsApp bezpośrednio z Dysku Google na iCloud, potrzebujesz narzędzia innej firmy, ponieważ WhatsApp nie oferuje tej funkcji. Można to osiągnąć za pomocą iTransor dla WhatsApp.

iTransor dla WhatsApp pozwala użytkownikowi przenieść kopię zapasową WhatsApp z Dysku Google na iCloud. Tylko upewnij się, że Twoje urządzenie ma wystarczającą ilość miejsca i masz aktywne konto WhatsApp.

Jednak najpierw musisz utworzyć kopię zapasową Dysku Google, a następnie można ją przenieść do iCloud za pośrednictwem iTransor dla WhatsApp.

Zobaczmy więc, jak możemy przenieść kopię zapasową WhatsApp z Dysku Google na iCloud.

Krok 1: Po utworzeniu kopii zapasowej w Google Cloud za pomocą telefonu z Androidem podłącz telefon do komputera. Uruchom iTransor dla WhatsApp i kliknij „Przenieś WhatsApp między urządzeniami”.

Ustaw źródło na urządzenie z Androidem, a miejsce docelowe na iPhone’a.

Krok 2: Kliknij „Przenieś„. Ale wcześniej postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować spersonalizowaną WhatsApp na swoim urządzeniu z Androidem, zezwolić na debugowanie USB i wyłączyć Znajdź mój telefon na swoim iPhonie.

Krok 3: Przeniesienie nastąpi. iTransor dla WhatsApp tworzy własną kopię zapasową, dzięki czemu w razie potrzeby można ją pobrać w przyszłości. Upewnij się, że połączenie między komputerem a telefonem jest stabilne. Po zakończeniu transferu zobaczysz, że wszystkie dane WhatsApp są dostępne na iPhonie.

Krok 4: Teraz, gdy Twój iPhone ma wszystkie dane z Dysku Google. Przejdź do Ustawień i czatów w WhatsApp na swoim iPhonie i utwórz kopię zapasową czatu. Kliknij „Utwórz kopię zapasową teraz„. Wszystkie dane WhatsApp zostaną przeniesione/przeniesione do iCloud. Jest to trudna, ale łatwa procedura przesyłania kopii zapasowej Dysku Google do iCloud.

# Część 3. Jak przenieść wiadomości WhatsApp z Androida na iPhone’a / iPhone’a?

Za pomocą iTransor dla WhatsApp możesz łatwo przesyłać wiadomości WhatsApp z Androida na iPhone’a lub iPhone’a na Androida. To bardzo skuteczne narzędzie, które działa doskonale. Został zaprojektowany, aby wypełnić lukę, którą różne systemy operacyjne stworzyły dla wygody użytkowników.

Tutaj pokażemy, jak możesz przesyłać dane WhatsApp z Androida na iPhone’a lub iPhone’a na Androida. Ma 100% wskaźnik sukcesu i przenosi dane bezpośrednio ze starego telefonu do nowego telefonu.

Wykonaj poniższe czynności, aby przesłać wiadomości WhatsApp za pomocą iTransor dla WhatsApp.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj iTransor dla WhatsApp na swoim komputerze. Otwórz aplikację i kliknij „Przenieś WhatsApp między urządzeniami„. Użyj kabla USB, aby podłączyć oba telefony do komputera i umożliwić debugowanie na telefonie z Androidem.

Upewnij się, że sprawdziłeś telefon źródłowy i telefon docelowy, aby uniknąć problemów.

Krok 2: Jeśli przesyłasz dane WhatsApp na nowy iPhone, musisz wyłączyć Znajdź mój telefon. Natomiast na telefonach z Androidem aplikacja zainstaluje dostosowany WhatsApp, aby ten proces był łatwy.

Ten dostosowany WhatsApp będzie dostępny przez iTransor dla WhatsApp. Po sprawdzeniu telefonów kliknij „Przenieś” i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Krok 3: W zależności od rozmiaru danych WhatsApp transfer danych zajmie trochę czasu. Wszystkie dane, w tym czaty, filmy i zdjęcia, będą teraz dostępne w Twoim nowym telefonie.

Jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczących przenoszenia WhatsApp.

Czy iCareFone dla transferu WhatsApp jest bezpieczny czy legalny?

iCareFone jest jednym z niewielu narzędzi dostępnych zarówno w systemach operacyjnych Windows, jak i Mac. Oferuje nie tylko transfer danych WhatsApp między Androidem i iOS, ale także zapewnia transfer czatu LINE i tworzy kopie zapasowe danych z niezawodnością i bezpieczeństwem.

Obsługuje najnowsze wersje iOS i Androida i oferuje selektywny transfer tylko do przesyłania ważnych danych. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może przesyłać pliki multimedialne. Jest to profesjonalna aplikacja, całkowicie bezpieczna i legalna.

Wniosek

Ten artykuł zawiera wszystkie metody, które pozwalają użytkownikowi przesyłać dane WhatsApp na różne urządzenia mobilne, a nawet z jednej usługi w chmurze do drugiej. iTransor dla WhatsApp to bardzo profesjonalna aplikacja do przesyłania danych, która specjalizuje się w przesyłaniu danych osobowych i biznesowych WhatsApp.

iTransor ma wysoki wskaźnik sukcesu transferu, a także jest w stanie przywrócić dane z Dysku Google. Oferują również usługi tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu jeśli coś stanie się z telefonem, kopia zapasowa jest dostępna w celu przywrócenia wszystkich ważnych danych.