Przenieś swoją świąteczną listę w XXI wiek, korzystając z listy życzeń Amazon

Udostępnij teraz w social media:

Czy nadal używasz odręcznych list, dokumentów Word lub e-maili jako listy świątecznej? Jasne, może to być wypróbowane i prawdziwe, ale to stara szkoła. Zrób sobie i swoim bliskim przysługę i zamiast tego skorzystaj z listy życzeń Amazon.

Korzystanie z listy życzeń Amazon jako listy świątecznej ma kilka zalet:

Podarunek prawdopodobnie i tak kupi Twój prezent na Amazonie: w zeszłoroczne Boże Narodzenie 76% kupujących powiedziało, że większość swoich świątecznych zakupów na Amazon. W tym momencie po prostu warto mieć listę życzeń Amazon.
Osoba obdarowująca dokładnie wie, jaki produkt chcesz: kiedy dodasz produkty do swojej listy życzeń Amazon, będziesz wiedział, że obdarowany zobaczy dokładnie tę, którą chcesz, więc istnieje niewielka szansa na otrzymanie niewłaściwego prezentu.
Nie musisz się martwić dwukrotnym otrzymaniem tego samego prezentu: gdy ktoś kupi coś z Twojej listy życzeń, zniknie, aby nikt inny nie kupił ponownie tego samego przedmiotu.
Twoja lista jest aktualizowana automatycznie po dodaniu do niej: za każdym razem, gdy dodasz nowy produkt do swojej listy życzeń, każda osoba mająca dostęp do Twojej listy automatycznie zobaczy ten nowy produkt na Twojej liście.
Udostępnianie listy, komu chcesz, jest naprawdę łatwe: wystarczy skopiować łącze udostępniania i przekazać je każdemu, kto chce mieć Twoją świąteczną listę.

Tworzenie listy życzeń Amazon

Po zalogowaniu się na swoje konto Amazon zacznij od przejścia do „Konta i listy”, a następnie wybierz „Twoje listy”.

  Jak korzystać z gestów edycji tekstu na iPhonie i iPadzie

W kierunku prawego górnego rogu okna kliknij „Utwórz listę”, jeśli jeszcze jej nie masz.

Następnie wybierz „Lista życzeń” i nadaj liście nazwę. Następnie pamiętaj, aby oznaczyć listę jako „Prywatna”.

Po utworzeniu listy możesz dodawać do niej elementy! Na dowolnej stronie produktu kliknij strzałkę obok „Dodaj do listy” po prawej stronie okna.

Stamtąd wybierz swoją listę świąteczną z rozwijanego menu. Ta pozycja zostanie natychmiast dodana do listy.

Udostępnianie listy życzeń Amazon

Aby udostępnić swoją listę życzeń Amazon znajomym i rodzinie, otwórz listę, a następnie kliknij „Wyślij listę do innych” w prawym górnym rogu.

Z wyskakującego okienka możesz wysłać go e-mailem lub skopiować link i wkleić go w wiadomości tekstowej.

  Automatycznie przełączaj się z Wi-Fi na dane mobilne, gdy sygnał jest słaby

Ktokolwiek ma ten link, będzie mógł przeglądać Twoją świąteczną listę i kupować z niej cokolwiek.

A co z przedmiotami z innych witryn internetowych?

Podczas gdy Amazon sprzedaje prawie wszystko i wszystko, mogą istnieć wyjątkowe produkty, które chcesz umieścić na swojej świątecznej liście, których Amazon nie sprzedaje. To jest, gdzie Rozszerzenie przeglądarki Amazon Assistant wchodzi w grę.

Po zainstalowaniu możesz przejść do witryny, w której sprzedaje się produkt, a następnie użyć Amazon Assistant, aby dodać produkt do swojej listy życzeń Amazon.

Po dodaniu, zamiast przycisku Kup dla typowego produktu Amazon, osoba obdarowująca kliknie „Kup na tej stronie”, aby przejść do strony produktu, na którą chcesz wejść, nawet jeśli znajduje się on na zupełnie innej stronie internetowej.

  Jak grupować obrazy przycinania w systemie Windows 10

x