Przestań wysyłać potwierdzenia odczytu na Whatsapp dzięki tej Cydia Tweak [Jailbreak]

Udostępnij teraz w social media:


Aplikacje komunikatora, które informują, kiedy / czy wysłana przez Ciebie wiadomość została przeczytana, to miecz dwustronny; z jednej strony wiesz, że Twoja wiadomość została przeczytana i nie musisz wysyłać przypomnienia ani martwić się, że wiadomość mogła nie zostać odebrana na czas. Z drugiej strony wyjątkowo trudno jest zignorować osobę lub opóźnić odpowiedź na wiadomość, używając starej wymówki: „ Nie widziałem twojej wiadomości ” i jest to coś, czego użytkownicy WhatsApp nauczyli się boleśnie ciężko. Firma przesłała aktualizację na swoje serwery, która umożliwiła wyświetlenie potwierdzenia odczytu „widzianego” po przeczytaniu wiadomości. Potwierdzenie ma postać szarego znacznika wyboru, który oznacza, że ​​wiadomość została dostarczona i zmienia kolor na niebieski po przeczytaniu wiadomości. Wielu użytkowników nie zdawało sobie z tego sprawy, a ponieważ zmiana nie była aktualizacją aplikacji, oznacza to, że na razie nie ma możliwości jej wyłączenia. Jeśli jednak masz iPhone’a z jailbreakiem, możesz użyć WhatsApp Read Receipt Disabler. Jest to bezpłatna modyfikacja Cydii dostępna w repozytorium BigBoss, która, jak wyraźnie wskazuje nazwa, zapobiega wysyłaniu potwierdzeń odczytu.

  Jak korzystać z WhatsApp na komputerze (i w Internecie)

Blokada potwierdzenia odczytu WhatsApp nie ma żadnych preferencji. Po zainstalowaniu nikt, kto wyśle ​​Ci wiadomość na WhatsApp, nie będzie w stanie stwierdzić, czy przeczytałeś jego wiadomość, czy nie.

Instalacja wyłącznika potwierdzenia odczytu WhatsApp

Możesz się zastanawiać, co się dzieje, gdy jesteś gotowy, aby potwierdzić, że rzeczywiście przeczytałeś wiadomość i zamierzasz / już na nią odpowiedziałeś. Użytkownik może się zastanawiać, dlaczego nie otrzymał potwierdzenia. Ulepszenie nie mówi, co dzieje się w takim przypadku, ale zawsze można to przekazać jako potwierdzenie odczytu, które nie działa dla tej konkretnej rozmowy, jak ma to miejsce obecnie.

Zmiana, będąca zmianą po stronie serwera, nie działa dla wszystkich, a dla tych, dla których działa, wydaje się selektywna w rozmowach. Miejmy nadzieję, że WhatsApps podąży za nową wersją aplikacji z solidnym rozwiązaniem blokującym wysłanie potwierdzenia odczytu zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida, ponieważ każdy powinien mieć prawo do ignorowania ludzi na komunikatorach.

  Jak zmienić numer telefonu Whatsapp

x