Przesyłaj swój kanał z YouTube, Twittera i Reddita do Chromecasta [Android]

Jakiś czas temu sprawdziliśmy aplikację na Androida o nazwie Obsada popularnych filmów, która szukała popularnych filmów w YouTube i innych popularnych kanałach medialnych. Następnie przesyła te filmy do Chromecasta, dzięki czemu nie musisz ich samodzielnie wyszukiwać i umieszczać w kolejce. Aplikacja, jak zauważyliśmy w naszej recenzji, pozostawiała wiele do życzenia, ale mimo to była całkiem dobrym pomysłem. Scarlett for Chromecast to bezpłatna aplikacja na Androida, która dotyczy wielu obszarów, w których brakowało popularnych filmów wideo. Oprócz znacznie bardziej eleganckiego i przejrzystego interfejsu, aplikacja może łączyć się z kontami YouTube i Twitter i wyświetlać kanały z każdego z nich. Może również przesyłać filmy popularne na Reddit i ma ładny pulpit nawigacyjny, gdy aplikacja jest bezczynna.

Zainstaluj Scarlett na Chromecasta i wybierz źródło treści, które chcesz przesyłać. Aby przesyłać ze swojego konta na Twitterze i YouTube, musisz zalogować się do każdego z nich. Jeśli chcesz przesyłać z Reddit, konto nie jest konieczne. Po połączeniu kont przejdź do karty Feed.

Scarlett dla źródeł Chromecast Scarlett dla Chromecast-cast

Wybierz źródło, z którego chcesz przesyłać, a następnie połącz się z urządzeniem Chromecast w sieci. Aplikacja potrzebuje kilku sekund, aby rozpocząć przesyłanie strumieniowe, ale gdy to nastąpi, odtwarzanie wideo będzie bezbłędne. Pulpit wyświetla tapetę, aktualną pogodę i zegar, gdy nic nie przesyłasz strumieniowo.

Filmy są przesyłane strumieniowo w dwóch różnych układach; domyślny układ pokazuje nadchodzące treści w małych kafelkach obok głównego filmu na Twoim Chromecaście. Możesz przełączyć się na układ pełnego ekranu i oglądać wideo na pełnym ekranie. Jeśli przejdziesz do zakładki Szukaj, możesz mieć listy odtwarzania Scarlett for Chromecast na swoim koncie YouTube.

Scarlett dla Chromecast-wybierz-kanał Scarlett do odlewania Chromecasta

Scarlett dla Chromecasta nie jest pozbawiona wad. Za każdym razem, gdy zmieniasz źródło kanału, musisz ponownie połączyć się z Chromecastem. Ponadto nie znajduje treści wideo w kanale Twittera i zamiast tego wyświetla tweety na telewizorze. To prawda, tweety są wyświetlane z podglądem wszelkich udostępnionych linków, ale gdyby były w stanie filtrować treści multimedialne, byłoby to wykładniczo lepsze. To powiedziawszy, Scarlett for Chromecast to niesamowicie imponująca aplikacja, która znacznie ułatwia oglądanie filmów z YouTube z kanałów, które subskrybujesz.

Zainstaluj Scarlett dla Chromecasta ze sklepu Google Play