Przewijaj karty instrukcji, postępując zgodnie z przepisem [iOS]

To jeszcze nie weekend, ale moje poszukiwania aplikacji i chęć ugotowania czegoś nowego w weekend zderzyły się dzisiaj. Znalazłem Youmiam na iOS. Jest to aplikacja, która oferuje setki przepisów do przeglądania, a jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zrobić omlet, wiesz, że istnieje wiele witryn zawierających wiele przepisów do przeglądania. Nie ma powodu, aby instalować aplikację. To, co wyróżnia Youmiam, to instrukcje gotowania i są one przedstawione. Jeśli masz iPada w kuchni, Youmiam sprawi, że poniższe przepisy będą naprawdę łatwe. Oprócz łatwych do wykonania instrukcji, aplikacja umożliwia wyszukiwanie przepisów i tworzenie listy zakupów wszystkich pozycji potrzebnych do przygotowania dania.

Aby korzystać z Youmiam, musisz założyć konto, ale oferuje również logowanie przez Facebooka. Przesuń palcem w prawo na dowolnym ekranie, aby wyświetlić swój profil i uzyskać dostęp do innych zakładek, takich jak lista zakupów. Przesuń palcem w lewo, aby wyświetlić zalecane przepisy i przejść do wyszukiwania.

Profil Youmiam

Stuknij przepis, który chcesz wypróbować, z listy polecanych lub wyszukiwanych. Po otwarciu przepisu przewiń w dół, aby zobaczyć, jakiego rodzaju jest to danie, dla ilu osób jest przeznaczony i ile czasu zajmuje przygotowanie. Przesuń palcem w prawo na tej karcie informacyjnej, aby wyświetlić składniki potrzebne do przygotowania dania. Aby dodać wszystkie składniki przepisu do listy zakupów, dotknij ikony koszyka tuż pod zdjęciem gotowego dania. Możesz go również dodać do ulubionych lub zremiksować.

Szczegóły przepisu YoumiamSkładniki przepisu Youmiam

Gdy masz już wszystkie składniki i czas zabrać się do gotowania, otwórz przepis i dotknij zdjęcia, na którym, jak zauważysz, znajduje się przycisk odtwarzania. To tutaj zakochasz się w aplikacji. Wszystkie składniki potrzebne w pierwszym kroku przepisu są pokazane powyżej instrukcji. Możesz przesunąć palcem do następnego kroku, w którym, tak jak ten, potrzebne składniki są pięknie przedstawione, a instrukcje są napisane dużymi literami. To przebija listę wypunktowanych instrukcji, które wykonuję każdego dnia, ponieważ często tracę miejsce i muszę zobaczyć, który krok muszę wykonać dalej. To co najmniej męczące.

Youmiam postępuj zgodnie z przepisem

Przepisy mogą być udostępniane, ale nie możesz edytować listy zakupów, więc jeśli masz już marchewki w domu, musisz o tym pamiętać i nie kupować więcej w sklepie.

Zainstaluj Youmiam z App Store

x