Przeżyj swoje minione lata na Facebooku i Instagramie na zdjęciach


Kiedy Facebook obchodził 10 lat swojego istnienia, zrobił to dzięki bardzo ładnej małej nowej funkcji, która pozwalała spojrzeć wstecz na swoje poprzednie lata na Facebooku. Użytkownicy otrzymali naprawdę fajny film ze zdjęciami i aktualizacjami statusu z przeszłości. Miło było wrócić do tych wspomnień i jeśli tęsknisz za czymś takim, wypróbuj PastBook. To prosta, niewielka aplikacja internetowa, która może kompilować wydarzenia z dowolnego roku w latach 2014-2003 na Facebooku lub Instagramie. Przeszukuje Twój profil i kompiluje wydarzenia w e-albumie. Nie trzeba dodawać, że aplikacja uzyska dostęp do wszystkich twoich zdjęć, jeśli użyjesz jej do ponownego odwiedzenia przeszłości na Facebooku.

PastBook jest prosty w użyciu; zaczynasz od wybrania jednego roku. Następnie wybierz, czy chcesz przejrzeć swój rok dla swojego konta na Instagramie, czy dla konta na Facebooku. Musisz zarejestrować się w usłudze. Możesz zarejestrować się za pomocą adresu e-mail, ale jeśli utworzysz PastBook na Facebooku, nadal będziesz dawać aplikacji dostęp do swoich informacji. Gdy skończysz, kliknij „Utwórz swój PastBook” i poczekaj, aż aplikacja wybierze i zaprezentuje Twój album.

moment_pastbook

Utworzenie albumu nie zajmuje dużo czasu, ale podczas przeglądania stron zobaczysz, że ładowanie poszczególnych postów jest powolne. Zdjęcia w widoku albumu są dość małe i nie można ich kliknąć, aby je zmaksymalizować. Możesz jednak kliknąć opcję u dołu książki, aby wyświetlić wszystkie wydarzenia, a aplikacja wyodrębni je i zaprezentuje w formacie kolumny.

książka momentów

Widok kolumnowy jest nieco szybszy, jeśli chodzi o ładowanie i możesz kliknąć post, aby uzyskać większy widok. Jest również znacznie szybszy do przejścia.

chwile

Jeśli naprawdę podoba Ci się album, który w końcu otrzymasz, PastBook wydrukuje go dla Ciebie za odpowiednią cenę. Możesz edytować posty w swoim albumie, a następnie wydrukować produkt końcowy. PastBook jest dostępny jako aplikacja internetowa i aplikacja na iOS.

Odwiedź PastBook

Zainstaluj PastBook z App Store