Reddit Vibrant jest dla tych, którzy są w nim tylko do zdjęć i filmów

Chociaż treści udostępniane na Reddicie są, OC lub inne, jedynym rodzajem treści, który zawsze będę preferował od innych, są zdjęcia. Projekty DIY, koty, kocięta, husky, krajobrazy i wszystko, co jest warte lol, jest tym, co klikam w 99% przypadków. Reddit Vibrant to aplikacja na Androida dostępna w sklepie Google Play dla Redditors, którzy preferują tylko posty ze zdjęciami i filmami. Aplikacja pozwala zalogować się na swoje konto, głosować w górę / w dół, co chcesz, a także czytać i publikować komentarze. Jest to filtr dla treści graficznych i wideo na stronie głównej i każdym sub-reddicie, którego subskrybujesz.

Nie musisz logować się na swoje konto Reddit, aby korzystać z Reddit Vibrant, więc aplikacja jest odpowiednia zarówno dla lurkerów, jak i plakatów. Domyślnie wszystkie posty ze zdjęciami i filmami są wyświetlane na stronie głównej. Otwórz szufladę nawigacji i możesz wybrać jeden z subskrybowanych sub-redditów i wyświetlić z niego zawartość. Możesz także zalogować się na swoje konto Reddit z szuflady nawigacji. Dostępna jest również karta wyszukiwania do wyszukiwania sub-redditów.

Kanał Reddit VibrantReddit Vibrant subreddits

Reddit Vibrant obsługuje pliki GIF i albumy Imgur. Dotknij zdjęcia, które chcesz zobaczyć, a aplikacja najpierw załaduje obraz o niskiej rozdzielczości, a następnie nieco go poprawi. Aplikacja ładuje obrazy o niższej rozdzielczości, jeśli korzystasz z sieci swojego operatora do przeglądania i nie chcesz zużywać zbyt dużo danych. Przesuń w górę, a pojawi się wątek komentarzy na zdjęciu. Możesz je przewijać. Jeśli naprawdę podoba Ci się obraz, możesz zapisać go na swoim koncie. Dotknij przycisku więcej w przeglądarce obrazów, aby otworzyć menu opcji, które obejmują głosowanie za, przeciw, zapisywanie na koncie i nie tylko.

Reddit Vibrant obraz zapisać

Domyślnie każde zdjęcie oznaczone jako NSFW jest ukryte za pomocą koloru i tekstu, aby wskazać, że może nie być odpowiednie. Możesz stuknąć, aby wyświetlić obraz lub na ekranie głównym aplikacji stuknąć przycisk więcej i całkowicie wyłączyć opcję (na własne ryzyko). Możesz także sortować linki, które widzisz na pierwszej stronie lub w jakimkolwiek innym reddicie za pomocą przycisku „Sortuj”.

Opcje Reddit VibrantReddit Vibrant sort

Aplikacja jest wolna od reklam i dobrze zaprojektowana, a jest to rzadko spotykane połączenie. Przepływ jest całkiem niezły i nie pozostało nic do życzenia, chyba że chcesz przeczytać niektóre inne posty inne niż obrazkowe. W takim przypadku będziesz musiał poszukać innej aplikacji, ale osobiście uważam, że tylko ta jedna może sprawić, że będę musiał spać po północy.

Zainstaluj Reddit Vibrant ze sklepu Google Play