Remo MORE to doskonałe narzędzie do optymalizacji komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych dla Noobs

Komputery kosztują obecnie nie tylko kilkaset dolarów dziennie, ale są również dość drogie w naprawie. Chociaż większość problemów ze sprzętem można naprawić, lepiej jest po prostu lepiej dbać o swoją technologię i regularnie tworzyć kopie zapasowe danych. Problem polega na tym, że większość ludzi nie wie, od czego zacząć, na przykład, kiedy należy wykonać kopię zapasową danych, jak wyczyścić niepotrzebne pliki lub jak zoptymalizować pamięć i inne komponenty. Remo MORE to świetne narzędzie stworzone dla mniej doświadczonych technologicznie spośród nas, które pozwala im zarządzać i rozwiązywać typowe problemy z komputerem za pomocą jednego kliknięcia. Czy mogłoby być lepiej niż to?

MORE to nie tylko aplikacja komputerowa dla systemów Windows i Mac, ponieważ deweloper oferuje ją również na iOS i Androida oraz ujednolicony pulpit nawigacyjny Cloud Control, który pozwala użytkownikom zarządzać wszystkimi urządzeniami z jednego interfejsu internetowego.

O schemacie nazewnictwa MORE można też powiedzieć dużo więcej; oprócz tego, że jest to przetasowanie Remo, akronim MORE oznacza Zarządzaj, Optymalizuj, Odzyskaj i Ulepsz – co w zasadzie podsumowuje, co narzędzie może naprawdę dla Ciebie zrobić.

Aplikacja Windows, którą zabrałem na przejażdżkę, działała bezbłędnie – po uruchomieniu MORE zostajesz wprowadzony do jej imponującego, kafelkowego interfejsu systemu Windows 8, który działa również świetnie na ekranach dotykowych. Automatycznie rozpoczyna skanowanie systemu w poszukiwaniu obszarów wymagających poprawy lub najwyższej uwagi, a wszystko, co musisz zrobić, to usiąść i pozwolić mu skończyć.

Remo WIĘCEJ - DARMOWA edycja

Gdy aplikacja zakończy skanowanie urządzenia, wyświetli przegląd obszarów, które wymagają naprawy. Możesz uzyskać od kilku do kilku różnych typów błędów, w tym między innymi błędy rejestru, niepotrzebne pliki, błędy rozszerzeń plików, pliki śmieci, problemy z Internetem i inne. Od tego momentu użytkownik decyduje, jak rozwiąże te problemy i przeprowadzi proces konserwacji. Zwykli lub początkujący użytkownicy mogą kliknąć przycisk „Zrób więcej” po prawej stronie, aby MORE automatycznie naprawiało wszystko za nich.

Remo WIĘCEJ

Całkowite usunięcie wszystkich błędów i ostrzeżeń przez program może trochę potrwać. Jeśli chcesz, możesz również ręcznie pominąć proces.

Remo WIĘCEJ - Napraw

Zaawansowani użytkownicy mogą nie tylko modyfikować każdy błąd lub ostrzeżenie osobno w podmenu MORE, ale także bawić się dodatkowymi funkcjami. Na przykład podmenu Optymalizuj umożliwia korzystanie z dodatkowych narzędzi, takich jak Privacy Cleaner, Registery Cleaner lub Duplicate Remover itp.

Remo MORE_Optimize

Istnieje również narzędzie Registry Defrag, które optymalizuje rejestr systemu Windows od razu po uruchomieniu. Możesz chcieć zbadać inne opcje, które znajdują się również w Zarządzaj, Odzyskaj i Ulepsz, i przekonaj się, co WIĘCEJ ma w swoim arsenale.

Registry Cleaner - wydanie DARMOWE

MORE wyświetla również alerty i ostrzeżenia w czasie rzeczywistym, gdy określony komponent, sprzęt lub oprogramowanie, wymaga Twojej uwagi. Na przykład podczas testowania aplikacji dawała mi nieustanne ostrzeżenia o przekroczeniu przez dysk twardy mojego komputera maksymalnego progu temperatury.

MORE jest również dostępne na platformy mobilne, w tym iOS i Android, a wkrótce pojawi się wersja na Windows Phone. Aplikacja mobilna działa dokładnie tak samo, jak jej komputerowy odpowiednik, umożliwiając optymalizację i ulepszanie różnych komponentów urządzenia.

Remo MORE_Android1 Remo WIĘCEJ Androida

Dodatkowo, po prostym procesie rejestracji, MORE pozwala pobrać aplikację na telefon lub komputer i zarządzać nimi z poziomu interfejsu internetowego. Prosty pulpit nawigacyjny umożliwia przeglądanie wszystkich urządzeń i systemów komputerowych, które zsynchronizowałeś z MORE. Możesz także dodać więcej urządzeń, jeśli potrzebujesz w locie.

Remo WIĘCEJ Cloud

Kliknięcie istniejącego urządzenia umożliwia wyświetlenie jego informacji, a także zdalne zarządzanie nim przy użyciu różnych funkcji MORE.

Remo WIĘCEJ Cloud_Laptop

W skrócie, Remo MORE to niezwykle bogate w funkcje narzędzie do konserwacji komputerów i urządzeń mobilnych, które pozwala kontrolować i zarządzać wieloma platformami z ujednoliconego interfejsu internetowego. Jest dostępny bezpłatnie na wszystkich obsługiwanych platformach.

Pobierz Remo WIĘCEJ