Udostępnij teraz w social media:

Być może zauważyliście, że w zeszłym miesiącu gry mobilne przeżyły nieco załamanie z kilkoma wielkimi tytułami, takimi jak długo oczekiwany Hitman Go na Androida i wieloplatformowy Angry Birds Epic, ale nie wiele innych. na zewnątrz. Krajobraz gier mobilnych był w najlepszym razie nudny. Mogło to być spowodowane letnią wyprzedażą Steam, która przekierowała wszystkich graczy na komputery PC, lub mógł to być po prostu przypadek, nie możemy być pewni ani w żaden sposób. Możemy być pewni, że nowe wydania są oznaką ponownego ożywienia na rynku gier mobilnych. Beyond Gravity jest dostępny na Androida od ostatniego tygodnia czerwca 2014 roku i cieszy się premierami na wielu platformach. Mimo, że miało się ukazać pod koniec 2013 roku, ale po kilku nieoczekiwanych opóźnieniach, planowane jest wydanie na iOS 10 lipca 2014. Oto nasza recenzja.

Beyond Gravity to fajna gra. Ten warunek wydaje się powoli zanikać z czasem, ale nie jest stracony dla Qwiboo, twórców gry (twórców popularnego Bike Baron). Oczywiście koncepcja nie jest całkowicie oryginalna, ale oryginalne jest podejście. Gra rozpoczyna się od twojej postaci, która uderzyła w planetę i to od ciebie zależy, czy się stamtąd wydostanie, zbierając po drodze przedmioty.

Sprawdź -   Eat Your Greens analizuje, co jest na Twoim talerzu ze zdjęcia [Paid]

Beyond Gravity - otwarcie

Rozgrywka

Według twórców „Beyond Gravity to generowana proceduralnie 'platformówka’, w której przeskakujesz między planetami i próbujesz zebrać jak najwięcej przedmiotów”. To ładnie podsumowuje. Założenie jest proste, dotknięcie ekranu uruchomi cię w kierunku, w którym stoi twoja postać. Jeśli trajektoria była właściwa, z powodzeniem zbierzesz wszystkie śruby i wylądujesz na następnej planecie. Jeśli ci się nie uda, możesz ponownie dotknąć ekranu, aby wykonać podwójny skok w powietrzu. Jeśli nawet to zawiedzie, zgubisz się w próżni kosmicznej (chociaż wygląda, jakby spadał w kosmos), taka jest fizyka. A propos fizyki, jeśli jesteś miłośnikiem ruchu pocisków, ta gra oferuje mnóstwo możliwości eksperymentowania. Gra ma prawie nieistniejącą krzywą uczenia się. Można to załapać w ciągu kilku minut (chodzi o to, by dotknąć i puścić w odpowiednim momencie), a następnie cieszyć się niekończącym się wyzwaniem dzięki generowaniu procedur. Jest również płynny i gładki. Biorąc pod uwagę premium charakter aplikacji, podobnie jak oryginalny Angry Birds, nie ma zakupów w aplikacji, tylko jednorazowe nabycie, aw dzisiejszych czasach to powiew świeżości. W przeciwnym razie normą jest skłonienie graczy do wydania 20 $ tylko po to, aby przejść przez samouczek. Dzięki zebranym dopalaczom możesz ulepszyć fizyczny wygląd swojego statku, a także siłę skoku swojej postaci, nie możesz kupić tych ulepszeń bezpośrednio, musisz dla nich popracować.

Sprawdź -   Nagrywaj filmy na podzielonym ekranie w niestandardowym układzie i łącz je [Paid]

Poza grawitacją - okrągły koniecBeyond Gravity - Upgrade

Grafika

Unikalna grafika w starym stylu, działająca z płynnym 60 klatkami na sekundę, gra nie oferuje żadnych lagów, duchów ani nawet usterek, o ile mogliśmy stwierdzić. Wygląda dobrze, zwłaszcza jeśli nie podąża popularną trasą grafiki „retro”, a zamiast tego idzie w nowym kierunku. Istnieją pick-upy, które wyglądają jak wielokolorowe śruby i śruby. Jest pokornie kolorowy, ale nie jest zbyt żywy ani mocno nasycony. Chociaż mogło to być ograniczone do mnie, ale gra rozpoczęła się w trybie portretowym, ale natychmiast przełączyła się na krajobraz, nie było to powodem do żadnego niepokoju. Zabawa pochodzi z interakcji z obiektami, zakurzonego łomotu podczas lądowania na planecie, głośnego krzyku, gdy tęsknisz za planetą i spadasz, smugi dymu, które zostawiasz podczas przeskakiwania planet, maleńkich form życia na planetach, na których lądujesz. wskaźniki ciężkiej pracy.

Beyond Gravity - LandBeyond Gravity - Jumping

Dźwięk

Jakość dźwięku ani oryginalność nie wpływa na wrażenia z gier platformowych. Możemy ci powiedzieć, że dźwięk jest przyzwoity, ze wszystkimi świstami i świszczeniami, odbiorem i krzykami, ale brak dźwięku nie wpływa na rozgrywkę ani trochę. Dotyczy to również Beyond Gravity. Właściwie, jeśli mam być całkowicie szczery, mógłbym żyć bez muzyki. Można wykryć ślad efektów ery kosmicznej, ale całość złożona, choć nie denerwująca, jest mniej niż zachęcająca. Jeśli muzyka jest dla Ciebie ważna jako gracza, możesz łatwo wyłączyć dźwięk w grze podczas słuchania własnej biblioteki muzycznej. Możesz niezależnie wyłączyć dźwięk i muzykę za pomocą ustawień bez konieczności wyciszania całego urządzenia.

Sprawdź -   Jak nazwać swoje urządzenia Smarthome, aby uzyskać lepszą kontrolę głosu

Beyond Gravity - bonus

Wniosek

Gra jest dostępna do uniwersalnego pobrania, z wyjątkiem komputerów Mac i iOS. Premiera zaplanowana jest na 10 lipca na iOS, to ekscytująca perspektywa. Gra została przetestowana na Androidzie, jest również dostępna na Windows Phone, Linux i – przy twoim wsparciu – może być dostępna na Steam przez Greenlight (jak kickstarter, do gier). Jeśli programiści zrobią to dobrze, może po prostu znaleźć się w rankingu obok gier takich jak Where’s My Water lub Cut the Rope, lub może po prostu przyjść i zniknąć jak Tiny Wings. Tylko czas powie.

Pobierz Beyond Gravity na Androida [$1.99]

Pobierz Beyond Gravity na Windows Phone [$0.99]

Pobierz Beyond Gravity dla systemu Linux [name your own price]