Rób ruchome zdjęcia swoim iPhonem i zapisuj jako GIF

Ruchome zdjęcia to filmy, które ostatnio sprawdzałem, a jeśli usuniesz dźwięk z równania, masz GIF. Teraz GIF-y są absurdalnie popularne w Internecie jako forma ekspresji i są tym, co nadaje prawdziwsze znaczenie frazie: „ obraz jest wart tysiąca słów ”, zwłaszcza jeśli możesz zakryć tekstem GIF przed udostępnieniem go . PHHHOTO to bezpłatna aplikacja na iOS, która umożliwia tworzenie zdjęć GIF, czyli przenoszenie zdjęć z aparatu urządzenia. Służy temu jedynemu celowi, chociaż ma ładny, mały czarno-biały filtr, który można zastosować do GIF-a, zanim zostanie zapisany w rolce z aparatu lub udostępniony na Facebooku, Twitterze i / lub samym PHHHOTO.

Kiedy zaczniesz używać PHHHOTO, odkryjesz jedną z pierwszych rzeczy w aplikacji, która mnie irytowała. Pyta o Twój numer telefonu. Do dziś nie ufałem Facebookowi z moim numerem, więc przeszkadza mi losowa aplikacja fotograficzna z prośbą o to. Niestety nie ma innego sposobu, aby zarejestrować się i korzystać z PHHHOTO i obiecują, że nie będą Cię spamować ani niewłaściwie wykorzystywać Twojego numeru.

Wybierz swoją lokalizację, a następnie wprowadź swój numer telefonu. Aplikacja wyśle ​​Ci wiadomość tekstową z kodem PIN, który musisz wprowadzić przed przystąpieniem do konfiguracji konta. Po wprowadzeniu kodu PIN wybierzesz dla siebie nazwę użytkownika i hasło.

PHHHOTO wprowadź kod Wykończenie PHHHOTO

Po skonfigurowaniu konta możesz zacząć robić zdjęcia. Aplikacja działa zarówno z przednim, jak i tylnym aparatem. Możesz włączyć siatkę na ekranie, aby pomóc Ci lepiej ustawić obiekt i włączyć 3-sekundowy timer. Po wygaśnięciu timera wystarczy skierować urządzenie na obiekt (zakładając, że może się on poruszać samodzielnie) i obserwować kropki po prawej stronie przycisku migawki. Każda kropka przedstawia pojedyncze zrobione zdjęcie. Gdy aplikacja zrobi wszystkie potrzebne zdjęcia, automatycznie przełączy się na następny ekran.

Ten ekran pozwala zastosować prosty czarno-biały filtr o nazwie „Solo”. Jeśli chcesz zachować oryginalny wygląd zdjęcia, pomiń ten krok i dotknij Dalej. To wszystko, co możesz zrobić, aby edytować zdjęcie. Na następnym ekranie włącz opcję zapisywania zdjęć do udostępniania na Instagramie.

Przechwytywanie PHHHOTOFiltr PHHHOTO

Wynikowe zdjęcie jest wystarczająco ładne i jest zapisane w formacie GIF. Aplikacja dość wolno reaguje na dotknięcia, a przetwarzanie obrazu zajmuje trochę czasu, ale w końcu dostajesz dobre zdjęcie, więc warto poczekać.

Zainstaluj PHHHOTO z App Store